Serwisy Medforum

Reklama

Forum: Ginekologia - specjalista radzi, dla pacjenta

(3)

Ginekologia - specjalista radzi, dla pacjenta

Temat: Upławy u dziecka (3)

• Początkująca
    Zalogowani użytkownicy mają możliwość budowania własnego statusu na forach grupy Medforum.
    Po napisaniu odpowiedniej ilości postów przy avatarze pojawi się odpowiedni status.
      Początkujący/ca - mniej niż 100 postów
      Wtajemniczony/na - pomiędzy 101 a 300 postów
      Forumowicz/ka - pomiędzy 301 a 1200 postów
      Komentator/ka - pomiędzy 1201 a 3600 postów
      Lider/ka opinii - pomiędzy 3601 a 6000 postów
      VIP - więcej niż 6001 postów
    26.04.2009 12:50:00

Witam! Bardzo proszę o poradę ginekologiczną. Moja córka (9 lat) ma upławy (kolor zielonkawy). Utrzymują sie one od dłuższego czasu. W ubiegłym roku, po konsultacji ze swoim ginekologien zastosowałam u córki maść macmiror complex, ale niemożliwe było odpowiednie dawkowanie maści i właściwe jej zaaplikowanie. Pomimo tego, nastapiła pewna poprawa, ale nie na długi czas. Problem powrócił. Nadmieniam, że moja córka ma problemy gastrologiczne i zanieszczyszcza się kałem. Mam przekonanie (nie wiem, czy słuszne), że to właśnie może być przyczyną nadkażania i upławów. Bardzo proszę o informację:

- czy zasadne jest wykonanie wymazu, czy mogę go zrobić samodzielnie i jak pobrać materiał badawczy, czy może mieć tu zastosowanie test diago sens (na ile jest on rzetelny);

- jakie są sposoby leczenia infekcji u dziecka;

Ostatnia edycja: 26.04.2009 12:50:00

jolka

• Forumowiczka
    Zalogowani użytkownicy mają możliwość budowania własnego statusu na forach grupy Medforum.
    Po napisaniu odpowiedniej ilości postów przy avatarze pojawi się odpowiedni status.
    26.04.2009 14:24:00

Twoja córka powinna mieć zrobiony wymaz z pochwy, który myślę że powinien zrobić lekarz pediatra, ale o to już zapytaj swojego lekarza. Po otrzymaniu wyniku wdroży leczenie antybiotykiem. Dobrze przypuszczasz, że dziecko ma bakterie w pochwie i upławy z powodu zanieczyszczenia kałem.

Ostatnia edycja: 26.04.2009 14:24:00

anka

• Komentatorka
    26.04.2009 17:19:00

Moja córka ma 3 lata i dopadł ja ostatnio ten sam problem co u ciebie,miała brazowe upławy.poszłam z nia do pediatry a ona dała namiary na ginekologa dziecięcego.Poszłam z nia,pani ginekolog stwierdziła stan zapalny i kazała kupić krople SULFACETAMIDUM (sa to krople do oczu) i zakraplać nimi pochwę-rozszerzyć i zakroplić do środka-przeszło po 3 dniach ale kazała jeszcze przez jakiś czas tak robić.Poszłam do apteki i chciałam te krople zakupić,w jednej aptece mi ich nie sprzedali bo sa na recepte ale w innej udało sie je kupić-są bardzo tanie.

Pani ginekolog powiedziała że male dziewczynki często maja taki stan od owsików i kazała przeprowadzić badanie kału-wyszedł ok.[addsig]

Ostatnia edycja: 26.04.2009 17:19:00
    Image

Image

NASZ KOCHANY ANIOŁEK 24.10.2008r.
  • Zaloguj się , aby dodać odpowiedź

Zobacz inne dyskusje

• omadzia5
    Witam. Ostatni okres miałam 8 czerwca i do tej pory nie dostałam. Co prawda cykle mam...
  • anka17
    Wczoraj doszło do stosunku między mną a moim chłopakiem. Nie było u...
  • heyem
    Kochałam się ze swoim w 15 dni cyklu. Telefonowy kalendarz wyliczył mi, że...
  • anussia
    Witam,jestem w 3 ciazy w 16tygodniu.Na wizycie ginekolog nic nie powiedzial ze szyjka jest za...
  • Polecamy

http://static2.medforum.pl/cache/logos/18780004_kobieta_ciaza_zamyslenie_ojoimages_cr-W300H200.jpgFot. ojoimagesBól głowy w ciąży
    Bóle głowy w ciąży mogą występować z różnorodnych...
    Twoja sugestia