Serwisy Medforum

Reklama

Forum: Nastolatki

(3)

Pierwsza wizyta u ginekologa, pierwsza miesiączka, to forum jest dla Ciebie...

Temat: uregulowanie sie okresu (2)

• 21.11.2011 16:57:43

witam, zazwyczaj miałam okres bardzo nieregularny a jak juz był regularny to co 40 dni, a teraz juz 3 miesiac mam równo co 28 dni, wtedy zaczełam tez pierwszy raz współzyc z chopakiem czy jest to mozliwe ze to jest przyczyna

• Komentatorka
    Zalogowani użytkownicy mają możliwość budowania własnego statusu na forach grupy Medforum.
    Po napisaniu odpowiedniej ilości postów przy avatarze pojawi się odpowiedni status.
      Początkujący/ca - mniej niż 100 postów
      Wtajemniczony/na - pomiędzy 101 a 300 postów
      Forumowicz/ka - pomiędzy 301 a 1200 postów
      Komentator/ka - pomiędzy 1201 a 3600 postów
      Lider/ka opinii - pomiędzy 3601 a 6000 postów
      VIP - więcej niż 6001 postów
    08.03.2012 22:10:44

jesli bierzesz tabletki antykoncepcyjne odkad zaczelas wspolzyc to wlasnie one tak dzialaja,sam seks raczej z tego co sie orientuje nie ma wplywu na uregulowanie miesiaczki,wtedy nastolatkom zamiast tabletek ginekolodzy przepisywaliby "naturalne leczenie"mozliwe ze wplywa na ciebie pozytywnie,jestes rozluzniona zadowolona i dlatego tez twoj organizm funkcjonuje normalnie

Zobacz inne dyskusje

• Od kilku dni strasznie piecze mnie pochwa.Bardzo się boję.Jestem wstydliwa więc...
  • Witam,Mam 18 lat i spóźnia mi się okres już 12 dzień. Zazwyczaj...
  • Wątek: Rozstępy.
    Witam. Ostatnio przeglądając się w lustrze, zauważyłam na moich...
  • WitamMam 18 lat i od 3 miesięcy współżyję ze swoim chłopakiem....
  • Polecamy

http://static2.medforum.pl/cache/logos/16jy0118rf_kobieta_bikini_plaza_slonce_wakacje_ojoimages_cr-W300H200.jpgFot. ojoimagesPrzedwczesne dojrzewanie płciowe u...
    Przedwczesnym dojrzewaniem płciowym u dziewczynki nazywa się...
    Twoja sugestia