Zaloguj
Reklama

Forum: Ginekologia - forum dla rodziny i pacjenta

Temat: Usługi medyczne - ogłoszenia (5)

• Usługi medyczne - ogłoszenia
    Gość
    Treść zablokowana przez moderatora
    Gość
    Gość

To kryptoreklama! Powinno się zabronić czegoś takiego! Goście dostają za to kasę i zamieszczają na całym necie tego typu posty! Taki spam powinien być karany! Ktoś powinien się tym zająć!

Ostatnia edycja:
  • Reklama

fakt, nachalne troche, ale czego sie teraz nie robi dla reklamy?

ale wiesz, jakoś muszą sobie radzić. poza tym czasem mozna skorzystać wiec ja az tak juz sie nie denerwuje na reklamy, szczegolnie ze kilka razy wygrałam

mąż mojej kuzynki jest wspolwlascicielem duzej apteki, tata znajomej ma lekarski zakład i kiedys interesowałam sie reklamą.

oni dlatego żeby takich nachalnych nie robić i nieudanychm to zlecają profesjonalnej firmie od marketingu farmaceutycznego, medycznego(?). O dziwo nawet nazwe tej agencji do dzis pamietam bo mają fajną Dr Marketing nieduża polska agencja reklamowa, obdługują apteki, stomatolohiczne zakłady jak mojej ciutki i duze firmy też, a zrobiła im naprawde fajne rzeczy, projekty porównywalne z najlepszymi firmami, a pomysły przydatne dla nich i dla pacjenta,a to ważne.

nawet przy jednych zakupach wygrałam zestaw kosmetyków zorganizowali dla innego klienta zdrowe wakacje, jakos tak, nie pamietam bo nie wygrałam mozna bylo wygrac wyjazd do spa, w góry w wybrane miejsca, nad morzem i w górach, z zabiegami, itd. no ale tamte reklamy były fajne i wtedy nie mam nic przeciwko.

ostatnio brałam tez udział w jakimś konkursie gdzie reklamowali na forum, więc ja tam aż tak bym nie złościła sie, bo czasem można fajnego cos wygrac, skorzystać

jak widac teraz forum tez sie uzywa, no ale masz racje. tu mamy nieudany przyklad, taki nachalny jakiś mnie tez sie nie podoba

P.S. my z meżem planujemy sobie dzieciątko sprawić, może cos wygramy dla Niego bo w innej loterii w firmie jakiej robią promocje ci z Dr-marketing.com teraz są do wygrania mebelki dla dziecka czas sie zabrac do roboty a nie na forum ślęczeć pozdrowionka

Ostatnia edycja:
    Gość
Zobacz inne dyskusje