Zaloguj
Reklama

Forum: Ginekologia - forum dla rodziny i pacjenta

Temat: USUNĄĆ CIĄŻĘ-ALE JAK?????????? (1042)

ulubione
  • USUNĄĆ CIĄŻĘ-ALE JAK??????????
    Gość

SZUKAM WSZEDZIE I NIE MOGE NIC ZNALEZC!OBIECAŁAM KOLEZANCE ZE JEJ POMOGE COS WYMYSLIC ZEBY W SKUTECZNY I SZYBKI PROSTY SPOSÓB POZBYC SIE CIAZY!

NIE WIEM JUZ JAK MAM SZUKAC, WIEM ZE TO ZABRONIONE I NIE WIEM CO ROBIC!

ONA JEST TAK ZDESPEROWANA ZE CHCE ZACZAC BRAC TABLETKI ANTYKONCEPCYJNE ABY ZABIC PŁOD,ALE BOI SIE ZE Z DRUGIJ STRONY GO NIE ZABIJE A URODZI SIE CHORE:/

POMOZCIE !BŁAGAM!

NIE CHCE ZEBY SOBIE COS ZROBIŁA,ALE ZROBIE WSZYSTKO ZEBY USUNEŁA TA CIAZE!

Ostatnia edycja:
    Gość

Powiedz kolezance, ze niestety ale takie są skutki współżycia!!!!!!!!!!!!!!!!

Niech skontaktuje sie z ginekologiem,nie działajcie na "własną rękę" i nie bawcie sie w jakies experymenty typu bicie sie w brzuch,czy płukanki z coli i octu!!!!!!!!!!! To nie pomoze.

To sie moze skonczyc tragicznie nie tylko dla niechcianej ciąży ale i dla niej samej.

Moze dojsc do zatrucia ciążowego jezeli obumrze płód, a nie zostanie wydalony(poroniony).

Ostatnia edycja:
    Gość

a ja chcialabym miec dziecko i musze sie leczyc zeby je miec

trzeba sie cieszyc tym nowym zyciem a jesli juz chce usnuac to isc do lekarza

Ostatnia edycja:
    Gość

w szpitalu mozna zostawic dziecko podpisujac zgode na adopcje i za 6 tygodni bedzie mialo kochajacych rodzicow. na przyklad mnie. nie moge zajsc w ciaze i zazdroszcze tym wszystkim nastolatkom plodnosci dyskotekowej. niech to dziecko zyje, wielu rodzicow chce sie nim zaopiekowac

Ostatnia edycja:
    Gość

jak się myśli tym co ma się między nogami to trzeba teraz swoje odcierpieć! skoro koleżanka uważała że jest na tyle dorosła by "bawić się" w seks to mogłaś jej pomóc i dać pod nos odpowiednie książki na temat "seksu z głową" ! mam tylko nadzieję że będziesz mądrzejsza na przyszłość niż koleżanka a co do usunięcia ciąży to rzeczywiście jesteście głupiutkie żeby samym coś kombinować tu trzeba lekarza !!!!!!!!!!!

Ostatnia edycja:
    Gość

Płodnosc dyskotekowa trafnie nazwane.

Sex pod płotem,na ławce w parku i niewiadomo z kim.

Czy wy nie wiecie po co są prezerwatywy?Co to jest antykoncepcja??

Na co wy liczycie ?

Ja nie moge zajsc w ciąże chociaz bardzo chce, a Twoja kolezanka zaszła i nie chce dziecka-ogromna niesprawiedliwosc natury

Płakac mi sie chce nie dlatego ze mi zal Twojej kolezanki ale dlatego ze dostała dar od losu i niepotrafi sie nim cieszyc.Ten dar to płodnosc,zdolnosc do rozrodu ja go nie mam.

I płacze bo nigdy nie wezme na ręce swojej kruszyny,moze adoptuje...moze to będzie jej dziecko czy inne niechciane a przezemnie wyczekiwane ZŁOTKO

Ostatnia edycja:
    Gość

Weszłam na tą stronę i doznałam szoku

Ciąża jest tam traktowana jak pryszcz.

Jestes w ciąży,chcesz usunąc---dla nas nie problem wez tabletke i po krzyku.

Jest tam nawet instrukcja jak w Polsce załatwic te tabletki to SZOK!!!!!!!!!!!!!!!

Ostatnia edycja:
    Gość

mnie tez to przerazilo. takie proste. najpierw zachodzisz w ciaze, potem jedziesz na wycieczke i po sprawie? wystarczy wejsc na gazetowe forum "aborcja", a tam spotkacie kobiety po aborcji - placza kazdego dnia. nie maja tego szczescia co matki, ktore oddaly dzieci do adopcji i moga miec swiadomosc, ze nie tylko dziecku ale i jego nowym rodzicom oddaly wielka przysluge i dar.

Ostatnia edycja:

I ja weszłam na tą strone

Dziecka traktują tam jak przedmiot!!!!!!!!!

Czy to są lekarze?????

Nigdy nie zastosowałabym sie do ich porad.

Lek na reumatyzm dla babci usuwa ciąże.

I takie cos podsuwa sie pod nos niedoswiadczonym dziewczynom.

Uwazam,ze biorąc ten lek na własną rekę mozna nie tylko "pozbyc" sie ciąży ale i zaszkodzic sobie samej!!!!!!!!!!

To jest cos okropnego.

Tym które chcą sie pozbyc niechcianej ciąży polecam wpisac w wyszukiwarke hasło "aborcja".Tam są makabryczne zdjęcia,opis aborcji.

Wtedy moze dotrze do was co to naprawde jest aborcja.

A na przyszłosc zabezpieczajcie sie,bo sex niesie za sobą nie tylko konsekwencje niechcianej ciąży,ale i choroby weneryczne i nie daj Boże AIDS.

Dziewczyny więcejrozsądku i rozumu

Ostatnia edycja:
    Gość

dziewczyno! i ty też chcesz mieć na sumieniu zabicie człowieka?

jak możesz jeszcze pomagać koleżance usunąć nowe istnienie?

po prostu brak słów, jak się to czyta!!!

Ostatnia edycja:
Zobacz inne dyskusje