Serwisy Medforum

Reklama

Reklama

Forum: Ginekologia - specjalista radzi, dla pacjenta

(3)

Ginekologia - specjalista radzi, dla pacjenta

Temat: uszkodzenie penisa podczas stosunku (5)

Zaloguj się , aby skorzystać z poniżyszch opcji:

odpowiedz nowy wątek
obserwuj schowek
  • Początkujący
    Zalogowani użytkownicy mają możliwość budowania własnego statusu na forach grupy Medforum.
    Po napisaniu odpowiedniej ilości postów przy avatarze pojawi się odpowiedni status.
      Początkujący/ca - mniej niż 100 postów
      Wtajemniczony/na - pomiędzy 101 a 300 postów
      Forumowicz/ka - pomiędzy 301 a 1200 postów
      Komentator/ka - pomiędzy 1201 a 3600 postów
      Lider/ka opinii - pomiędzy 3601 a 6000 postów
      VIP - więcej niż 6001 postów
    07-04-2007 09:31:00

Witam wszystkich, mój problem przedstawia sie następująco: Kilka dni temu podczas współżycia z kobietą (w pozycji misjonarskiej) po prostu przy jednym ruchu nie trafiłem swoim członkiem w jej muszelkę i przy pełnym wzwodzie penis odgiął się w dół i troszkę nawet zabolało, ale nie zwracając na to uwagi dokończyłem co zacząłem...

Niestety teraz odczuwam ból w okolicach górnej nasady penisa, ból jest podobny do naciągniętego mięśnia i mój penis jest tak jakby oblały. Dwa dni po tym urazie chciałem sprawdzić czy jest z nim wszystko w porządku i doprowadzałem go do wzwodu ale nie bardzo był do tego chętny.... teraz jest tak jakby troszkę lepiej, tzn. ból wydaje mi się troszkę mniejszy ale jednak ciągle go odczuwam i jest to bardzo nieprzyjemne.

Czy ból minie? Czy będzie wszystko w porządku z moim penisem? Czy mam sie udać do lekarza?

Ostatnia edycja: 07-04-2007 09:31:00
  • Wtajemniczona
    Zalogowani użytkownicy mają możliwość budowania własnego statusu na forach grupy Medforum.
    Po napisaniu odpowiedniej ilości postów przy avatarze pojawi się odpowiedni status.
    07-04-2007 13:03:00

Cześć! wydaje mi się że ból przejdzie a następnym razem trzeba dokładniej celować teraz musisz mieć troszkę wyrozumiałości dla swojego kolegi, wiesz taka mała niedyspozycja mu się przytrafiła, daj mu trochę czasu a napewno wróci do siebie [addsig]

Ostatnia edycja: 07-04-2007 13:03:00
    Image
    Image
  • Wtajemniczona
    07-04-2007 13:05:00

a jeżeli ból będzie się nasilał lub będzie trwał dłużej niż tydzień to udaj się do lekarza bo być może coś zostało uszkodzone... za dużo Ci nie pomogę bo na penisach się nie znam [addsig]

Ostatnia edycja: 07-04-2007 13:05:00
    Image
    Image
  • 04-10-2009 22:09:11

witam ja chciałem troche poeksperymentowac i spróbowalismy z żoną sexu analnego i po któryms stosunku zaczołem odczówac ból i pieczenie jak chciałem naciągnąć napletek zauwazyłem ze końcówka skórki jest ponacinana jakby ktoś żyletką ponacinał ją do okoła w prawie równych odstepach i przy na ciąganiu jest to pieczenie od czego to jest i co z tym zrobic

• Reklama

• 07-10-2009 12:52:06

podczas stosunku naderwala mi sie zylka (zyla laczaca skore z grzybem) tzn zrobila mi sie w niej nawet duza dziurka... czy to sie zrosnie???

• Zaloguj się , aby dodać odpowiedź

Zobacz inne dyskusje

• Anastazja75
    Miałam zrobioną Elektroresekcje szyjki macicy (LLETZ) i pobrano wycinek do badania...
  • xpaulinaax3
    Pierwszy raz w życiu robiłam test ciążowy i nie wiem co myśleć,...
  • bryszka
    golenie myszki czaad
  • mania93
    Witam Od kilku tygodni zauważyłam pewien problem związany z moimi piersiami. Na...
  • Polecamy

http://static2.medforum.pl/cache/logos/mon117033_kobieta_ciaza_usg_plod_ojoimages-W300H200.jpgFot. ojoimagesAktywność ruchowa płodu – informacje...
    Pierwsze ruchy płodu.W korze mózgowej znajduje się...
    Twoja sugestia