użytkowników online: 4341

Ginekologia - forum dla rodziny i pacjenta

Najnowsze na forum
ginekologia
Oceń forum: 
 (3.4)
      Ginekologia - forum dla rodziny i pacjenta
       O grupie Forum  Wiadomości (304) Artykuły (124) Porady (30) Społeczność (2713) Szukaj  

Forum - Ginekologia - forum dla rodziny i pacjenta

Czy podczas ciąży można mieć okres?? [410]

• Najnowszy komentarz w tym wątku
      •  
      • Dodano: 05-03-2014, 19:18
      •  
      •  
      •  
      •  
      Witam mam pytanie czy mogę być w ciąży okres spóźnił mi się 6 dni na początku były to brązowe plamki teraz jest bardziej obfity choruje na nadczynność tarczycy test wyszedł negatywnie ale ciągle jest mi nie dobrze a do toalety latam jak kot z pęcherzem proszę o odpowiedź
      • Dodano: 28-01-2006, 12:27
      •  
      •  
      •  
      •  
      Witam! Wiem że pytanie brzmi trochę dziwnie, ale ostatnio rozmawialam ze swoja znajomą na ten temat. Ja od zawsze bylam przekonana że w momęcie zajścia w ciążę okres u kobiety się konczy aż do rozwiązania. Moja znajoma (pracuje w szpitalu jako pielęgniarka) powiedziala mi że okres może występować do 3 miesiąca ciąży, a ona osobiście zna kobietę która okres miala aż do 6 miesiąca ciążY!! Czy to możliwe??? I czy faktycznie można mieć okres będąc w ciąży?? Bardzo prosze o rozwianie moich wątpliwości!
      • Dodano: 28-01-2006, 14:03
      •  
      •  
      •  
      •  
      Zdarza się, że kobieta mimo ciąży dalje miesiączkuje, ale zazwyczaj jest tak tylko w pierwszym miesiącu i krwawienie jest krótsze i mniej obfite i to wielu kobietom daje sygnał. Czasem, ale bardzo żadko kobieta ma normalną miesiączkę, nie plamienie. Mimo tego pojawiają się objawy ciążowe i można się dzieki nim zorientować, że jest się w ciąży. Ja osobiście nie spotkałam kobiety, która w ciąży miałaby miesiączkę. Wiele kobiet za to ma plamienia.
      • Dodano: 30-01-2006, 18:51
      •  
      •  
      •  
      •  
      Twoja znajoma ma rację,moja koleżanka również miała okres do 3m ca.

mama Czarusia :)

• Dodano: 30-01-2006, 18:58
      •  
      •  
      •  
      •  
      ten okres w ciazy jest wyjatkowo skapy, zawsze jakis podejrzany.
      • Dodano: 30-01-2006, 21:38
      •  
      •  
      •  
      •  
      widocznie po tym mozna poznac ciaze icon_wink.gif
      • Dodano: 30-01-2006, 23:45
      •  
      •  
      •  
      •  
      studiuje położnictwo i jako przyszla polozna moge potwierdzic to,z ze do 4 m-ca mogo wystepowac krwawienia... Zwykle sa krotsze, bo trwaja tak 3 - 4 dni i mniej obfite, ale nie zdarza sie to przeciez kazdej kobiecie wiec nie dramatyzujmy, chociaz wiadomo, ze uwazac zawsze trzeba icon_smile.gif

Kasiulka

• Dodano: 31-01-2006, 11:26
      •  
      •  
      •  
      •  
      i te normy ze 3-4 dni to nie dla kazdego, ja mam tyle normalnie, wiec dla mnie krotsze bedzie 2 dni.
      • Dodano: 18-05-2006, 12:30
      •  
      •  
      •  
      •  
      Witam mam pytanie czy moge byc w ciazy i miec okres .

Spoznil mie sie okres 6 dni i powiekszyly mi sie piersi ale wlasnie dostalam okresu prosze poradzcie co to znaczy bardzo pragne byc w ciazy
      • Dodano: 26-07-2006, 22:55
      •  
      •  
      •  
      •  
      witam! mam okres i tak sie wlasnie zastanawialam czy mozna go miec i byc w ciazy .. wydaje mi sie ze nie jestem ale moj brzuch jest troszke wiekszy czy to mozliwe ze to przez okres tak jest .. okres jest obfity ..
      • Dodano: 13-08-2006, 17:16
      •  
      • Wpis został ukryty
      • pokaż
      •  
      •  
      •  
      •  
      •  
      czy można mieć okres podczas ciąży??

Podobne dyskusje

Ankieta

Które kobiety objete są programem profilaktyki raka szyjki macicy?

Konkurs na forum
      Konkurs tematyczny