użytkowników online: 2641

Ginekologia - forum dla rodziny i pacjenta

Najnowsze na forum
ginekologia
Oceń forum: 
 (3.4)
      Ginekologia - forum dla rodziny i pacjenta
       O grupie Forum  Wiadomości (304) Artykuły (124) Porady (30) Społeczność (2719) Szukaj  

Forum - Ginekologia - forum dla rodziny i pacjenta

nabrzmiałe piersi przed okresem a cykl bezowulacyjny [5]

• Dodano: 19-08-2006, 12:48
      •  
      •  
      •  
      •  
      czy to prawda ze nabrzmiałe piersi przed okresem świadczą o tym że podczas cyklu nie wystąpi owulacja?

czy owulacja może sie spóżnić tak jak okres? (z powodu np wyjazdu na wakacje)

czy wzrost temperatury moze trwać dłuzej niż 4 dni? bo trwał dłuzej i nie wiem czy to owualcja czy nie.

czy cykle bezowulacyjne są czymś spotykanym czy powinnam sie zacząć niepokoić?

nie moge zajść w ciąże frown
      • Dodano: 19-08-2006, 13:42
      •  
      •  
      •  
      •  
      "czy to prawda ze nabrzmiałe piersi przed okresem świadczą o tym że podczas cyklu nie wystąpi owulacja? "

nie to nieprawda nabrzmiałe piersi sa efektem napięcia przedmiesiączkowego lub ciaży

"czy owulacja może sie spóżnić tak jak okres? (z powodu np wyjazdu na wakacje) "

tak owulacja może się czasami przesunąc i to nie jest nic złego

po owulacji występuje skok temperatury o conajmniej 2 kreski a tempka w II fazie cyklu jest wyższa niż w pierwszej

"czy cykle bezowulacyjne są czymś spotykanym czy powinnam sie zacząć niepokoić? "

czasami zdarzają się cylke bezowulacyjne i to nie jest nic złego jeżeli sie niepowtarza często

a ile już się starasz o dziecko??
      • Dodano: 19-08-2006, 16:55
      •  
      •  
      •  
      •  
      od ponad roku kusze los próbując wpaść ale bez rezultatu. nie zabezpieczam sie i nie zabezpieczałam przez ten czas w zaden sposób
      • Dodano: 19-08-2006, 17:00
      •  
      •  
      •  
      •  
      dodam jeszcze ze po ostatnich staraniach (troche spozniona owulacja) robiłam test i wyszedł negatywny, ale moze zrobiłam go za wczesnie (tak się łudzę jeszcze) bo 2 dni przed planowanym okresem.

okres powinnam dostać wczoraj, a piersi juz dawno nie miałam takich ciężkich.

nie chce sie po raz kolejny rozczarowac icon_frown.gif
      • Dodano: 11-01-2009, 17:42
      •  
      •  
      •  
      •  
      uprawialam sex z chlopakiem. zabezpieczyl sie. ale na drugi dzien mialam krawawienie bo to byl moj pierwszy raz.. i tak z 4 dni . pozniej zaczelam miec bole brzucha. i po przeszlo tyg.zaczely mnie bolec piersi a jestem przed okresem czy to znaczy ze jestem w ciazy? on jest pewny,ze nie zaszlam w nia ale ;(Sama niewiem

Podobne dyskusje

Ankieta

Tokoliza to?

Konkurs na forum
      Konkurs tematyczny