użytkowników online: 3892

Ginekologia - forum dla rodziny i pacjenta

Najnowsze na forum
ginekologia
Oceń forum: 
 (3.4)
      Ginekologia - forum dla rodziny i pacjenta
       O grupie Forum  Wiadomości (304) Artykuły (124) Porady (30) Społeczność (2716) Szukaj  

Forum - Ginekologia - forum dla rodziny i pacjenta

ZOLTA WYDZIELINA Z POCHWY [27]

• Najnowszy komentarz w tym wątku
      •  
      • Dodano: 03-05-2011, 16:47
      •  
      •  
      •  
      •  
      Hej mam 15 lat i od pół roku mam problemy z tym żółtym śluzem,wiem że jestem b.młoda ale współżyłam wielokrotnie bez zabezpieczenia, :/ ciagle musze nosić wkładnki bo cieknie to żółte coś a w dodatku ma brzydli zapach i czasem bywa tak że nie mam okresu przez miesiąc frown co ja mam zrobić boje się iść do lekaża frownfrown
      • Dodano: 28-09-2006, 16:55
      •  
      •  
      •  
      •  
      witam od tzrech dni z mojej pochwy wydziela sie żółty śluz i jakieś biała substancje(trudno mi określić co to jest) przy tym czuje swedzenie i pieczenie nie udałam sie do ginekologa ponieważ nigdy nie byłam wiem wstyd w tej sprawie jest nie na miejscu ale "to coś" naprawde nie wyglada przyjemnie confused nie wiem tez co może być tego przyczyną, ale mam pewne podejrzenia a wiec ostatnio miałam okres i użyłam tampona niestety bylam na treningu wiec mialam go 3 godz do tego doszło jeszcze 2godz przejazdu do domu nie zmieniłam go ponieważ nie mialam gdzie... czy to może być jakaś infekcja?? I czy to jest niebezpieczne?? co mam zrobić??Z góry dziękiuje....
      • Dodano: 28-09-2006, 16:58
      •  
      •  
      •  
      •  
      to z pewnością infekcja bakteryjna ale zrób wymaz mikrobiologiczny bo może przyplątała się grzybica
      • Dodano: 28-09-2006, 18:04
      •  
      •  
      •  
      •  
      Z tego co wiem to objawem grzybicy jest taka wydzielina jak serek, i swędzi,ale żóltawe upławy i w dodatku niezbyt mile pachnące to chyba coś poważniejszego.Zapiepszaj do lekarza i nie używj tamponów jak masz jakieś infekcje bo w końcu skończy się zapaleniem przydatków, bo to wszystko przełazi przez szyjkę i jeszcze upychasz to tamponem
      • Dodano: 28-09-2006, 21:44
      •  
      •  
      •  
      •  
      dzieki za pomoc!!! macie racje jutro jade do lekarza trzeba przelamac strach tym bardziej ze chodzi o zdrowie NAPRAWDE SERDECZNE DZIEKUJE!!!
      • Dodano: 25-08-2007, 22:38
      •  
      •  
      •  
      •  

28-09-2006 o 16:55, gość :

witam od tzrech dni z mojej pochwy wydziela sie żółty śluz i jakieś biała substancje(trudno mi określić co to jest) przy tym czuje swedzenie i pieczenie nie udałam sie do ginekologa ponieważ nigdy nie byłam wiem wstyd w tej sprawie jest nie na miejscu ale "to coś" naprawde nie wyglada przyjemnie icon_confused.gif nie wiem tez co może być tego przyczyną, ale mam pewne podejrzenia a wiec ostatnio miałam okres i użyłam tampona niestety bylam na treningu wiec mialam go 3 godz do tego doszło jeszcze 2godz przejazdu do domu nie zmieniłam go ponieważ nie mialam gdzie... czy to może być jakaś infekcja?? I czy to jest niebezpieczne?? co mam zrobić??Z góry dziękiuje....
      • Dodano: 24-10-2007, 17:50
      •  
      •  
      •  
      •  

witam od tzrech dni z mojej pochwy wydziela sie żółty śluz i jakieś biała substancje(trudno mi określić co to jest) przy tym czuje swedzenie i pieczenie nie udałam sie do ginekologa ponieważ nigdy nie byłam wiem wstyd w tej sprawie jest nie na miejscu ale "to coś" naprawde nie wyglada przyjemnie icon_confused.gif nie wiem tez co może być tego przyczyną, ale mam pewne podejrzenia a wiec ostatnio miałam okres i użyłam tampona niestety bylam na treningu wiec mialam go 3 godz do tego doszło jeszcze 2godz przejazdu do domu nie zmieniłam go ponieważ nie mialam gdzie... czy to może być jakaś infekcja?? I czy to jest niebezpieczne?? co mam zrobić??Z góry dziękiuje....
      gggggggggggggggggggggggggggggggggggggggggg
      • Dodano: 02-02-2009, 13:30
      •  
      •  
      •  
      •  

• Dodano: 02-02-2009, 13:35
      •  
      •  
      •  
      •  
      Prawdopodobnie to jakiś stan zapalny lub grzybica.Powinnaś zgłosić sie do ginekologa bo samo nie przejdzie.[addsig]
      Image

Image

NASZ KOCHANY ANIOŁEK 24.10.2008r.
      • Dodano: 27-03-2009, 20:20
      •  
      •  
      •  
      •  
      Ja też mam problemy z tym żółtym śluzem. A mam lat prawie 16, a ten żółty śluz mam od 10 roku życia.. napoczatku myslalama ze to normalne.. ale teraz.. gdy juz ze tak powiem wkrazac w tajemnice swego ciala.. chcialabym sie tego pozbyc.. to troche.. glupio zyc jak ci ciagle "cieknie".;p
      • Dodano: 27-03-2009, 20:22
      •  
      •  
      •  
      •  
      Ja też mam problemy z tym żółtym śluzem. A mam lat prawie 16, a ten żółty śluz mam od 10 roku życia.. napoczatku myslalama ze to normalne.. ale teraz.. gdy juz ze tak powiem wkrazac w tajemnice swego ciala.. chcialabym sie tego pozbyc.. to troche.. glupio zyc jak ci ciagle "cieknie".;p

Podobne dyskusje

Ankieta

Czerniak to?

Konkurs na forum
      Konkurs tematyczny