użytkowników online: 517

Ginekologia - forum dla rodziny i pacjenta

Najnowsze na forum
ginekologia
Oceń forum: 
 (3.4)
      Ginekologia - forum dla rodziny i pacjenta
       O grupie Forum  Wiadomości (304) Artykuły (124) Porady (30) Społeczność (2716) Szukaj  

Forum - Ginekologia - forum dla rodziny i pacjenta

czy mozna zajsc w ciaze w czasie okresu ?? [59]

• Najnowszy komentarz w tym wątku
      •  
      • Dodano: 11-08-2011, 12:04
      •  
      •  
      •  
      •  
      ja Kochałam się z moim męzem 26 lipca bez zabezpieczenia,ponieważ staramy sie o dziecko. do konca lipca kochalismy sie codziennie do konca, 6 sierpnia dostałąm okres,lecz trwał on krócej niż zwykle tylko 3 dni przewaznie mam 4-5 dni. po koncu okresu bardzo boli mnie podbrzusze, czy możliwe abym była w ciązy??? bardzo bym chciała smile
      • Dodano: 10-02-2007, 00:05
      •  
      •  
      •  
      •  
      ??
      • Dodano: 10-02-2007, 08:00
      •  
      •  
      •  
      •  
      W ciaze mozna zajsc w kazdym dniu cyklu
      • Dodano: 10-02-2007, 12:10
      •  
      •  
      •  
      •  
      O ratumku, dziecko proszę Cię, poczytaj sobie troszkę na ten temat, bo twoje pytanie przebiło glupotą wszystkie inne.

Zajśc w ciążę mozna jedynie podczas dni płodnych.
      • Dodano: 10-02-2007, 18:37
      •  
      •  
      •  
      •  
      ha! to wcale nie głupie pytanie! icon_smile.gif ja zaszlam . bo tak naprawde plodne dni i nie plodne nie zawsze mozna okreslic. zawsze moze sie cos poprzestawiac. przez 6 lat dzialalo ale nie tym razem. teraz jestem w 8 mies ciazy .I CO, z tego co wiem nie jestem jedyna. Pozdrawiam
      • Dodano: 10-02-2007, 22:56
      •  
      •  
      •  
      •  
      Oczywiście, że podczas okresu można zajść w ciążę. Małe prawdopodobieństwo ale jest. I nie jest to głupie pytanie!!!
      • Dodano: 12-02-2007, 09:18
      •  
      •  
      •  
      •  
      Proponuję nie liczyc na cud tylko sie zabezpieczyc. Natura figla rózne ciekawe zarty i kobieta moze zajsc w ciaze w najmniej odpowiednim czasie.
      • Dodano: 12-02-2007, 10:09
      •  
      •  
      •  
      •  
      hmm troche mnie dziwi twoje pytanie no ale cóz....w ciąze mozesz zajsc tylo w czasie trwania dni płodnych które co po owulacjii jesli mie pamiec nie myli.Ciezko je dokładnie przewidziec jesli nie masz jeszcze uregulowanego okresu.A jesli chdzi o okres to bezpieczniej jest kochac sie zaraz po.a w trakcie no cóz ryzyko jest takie samo ale doznania mogą byc rózne.........
      • Dodano: 12-02-2007, 10:36
      •  
      •  
      •  
      •  
      bezpiecznie to kochać się przed zbliżającym sie okresem, ale tu niestety bywają też takie anomalie że może wystąpić dwa razy jajeczkowanie w miesiącu, ale to podobno bardzo rzadkie, by zajśc w ciąze w czasie okresu jest możliwe można się kochac 6,7 dnia cyklu wiedząc ze jest to koniec okresu, 72 godziny życia plemnika i trafi się że w owulacja wystąpiła wcześniej i jest dzidziuś

agnieszkal

• Dodano: 08-01-2009, 09:58
      •  
      •  
      •  
      •  
      dokładnie zgadzam się z agnieszka. A to pytanie wcale nie jest głupie!!! Bardzo często zdaża sie że kobiety mają takie problemy. A z tą miesiączką i ciążą to jest naprawde bardzo różnie, icon_confused.gif
      • Dodano: 08-01-2009, 10:14
      •  
      •  
      •  
      •  
      mozesz zajść w ciążę podczas okresu gdy Twoje cykle są bardzo krókie, wynoszą nawet mniej niż 25dni.Moja kuzynka tak ma, i zaraz po miesiączce ma jajeczkowanie (była monitorowana).

Podobne dyskusje

Ankieta

Co znaczy słowo amenorrhoea primaria?

Konkurs na forum
      Konkurs tematyczny