użytkowników online: 1785

Ginekologia - forum dla rodziny i pacjenta

Najnowsze na forum
ginekologia
Oceń forum: 
 (3.4)
      Ginekologia - forum dla rodziny i pacjenta
       O grupie Forum  Wiadomości (304) Artykuły (124) Porady (30) Społeczność (2722) Szukaj  

Forum - Ginekologia - forum dla rodziny i pacjenta

Jestem w ciąży 5 miesiąc i mam pytanie do kiedy sex? [13]

• Najnowszy komentarz w tym wątku
      •  
      • Dodano: 14-11-2009, 13:24
      •  
      •  
      •  
      •  
      przeczytaj powyższe odpowiedzi to się dowiesz smile
      • Dodano: 24-07-2007, 21:15
      •  
      •  
      •  
      •  
      Czy ktoś wie do kiedy można uprawiać sex tak by było bezpiecznie dla dziecka w 100%!!
      • Dodano: 25-07-2007, 09:57
      •  
      •  
      •  
      •  
      Jeżeli sprawia ci to przyjemność i nie odczuwasz dyskomfortu, to możesz jechac do samego końca...

tyle, że w dziewiątym miesiącu, to juz możęsz sama tym wywołac poród icon_cheesygrin.gif

dziecku zadna krzywda podczas stosunku sie nie dzieje. szyjka macicy jest zamknieta, więc nic go nie "stuka" w główkę icon_cheesygrin.gif

jestem w trzeciej ciązy, a w pierwszej mogłam uprawiać sex nawet 2 razy dziennie. i to do 8 m-ca. niestety potem miałam problemy z nerkami i jak wylądowałam na patologii, to potem od razu juz szłam na porodówkę...

a teraz się źle czuję, jestem cały czas zmęczona i nie mam W OGÓLE ochoty na igraszki. Zreszta spędzając dzień z 5-cio i 2-latkiem, człowiek po całym dniu marzy tylko o tym, żeby się porządnie wyspać icon_wink.gif

Tak więc używaj, póki możesz icon_cheesygrin.gif
      • Dodano: 27-07-2007, 02:48
      •  
      •  
      •  
      •  
      wiesz ja rowiez slyszalam ze sex w ciazy mozna caly cas uprawiac do 8miesiaca ale powiem ci na swoim przyadku ze sa kobiety ktore maja wrazliwy kanal rodny i czlonek moze uszkodzic wywolujac porod wiec uwazaj i za bardz nie szalej icon_smile.gif zycze powodzenia i zadroszcze brzuszka..
      • Dodano: 10-09-2008, 11:51
      •  
      •  
      •  
      •  
      Hej jestem w 3-cim miesiącu w ciąży mój mąż chce się czesto kochać a ja nie mam ochoty czasami chodz z regóły często się kochamy na początku się bałam ale teraz wiem że jeśli tylko mam ochote to moge się spkojnie kochać dzieki za pomoc DZIKUSKA
      • Dodano: 10-09-2008, 12:03
      •  
      •  
      •  
      •  
      jeżeli wszystko jest w porządku i nie ma przeciw wskazań medycznych to można sie kochać do samego końca

• Dodano: 12-10-2008, 14:50
      •  
      •  
      •  
      •  
      czy to znaczy ze jesli jestaem w dziewiatym miesiacu ciazy za poltorej tyg mam rozwiazanie to kochajac sie ze swoi m partnerem jest takie ryzyko ze urodze wczesniej
      • Dodano: 12-10-2008, 15:06
      •  
      •  
      •  
      •  
      oczywiście,że tak
      • Dodano: 28-02-2009, 11:47
      •  
      •  
      •  
      •  
      tylko wtedy gdy robicie to bez gumki bo nasienie zawiera jakies prostaglandyny czy jakos tak co wywołuje porod
      • Dodano: 28-02-2009, 13:35
      •  
      •  
      •  
      •  
      Podczas orgazmu u kobiety dochodzi do skurczu macicy, ktory nie jest jednak niebezpiczny i trwa zazwyczaj nie dluzej niz pol minuty. Natomiast w 9 miesiacu, taki skurcz moze byc po prostu pierwszym krokiem do porodu, osobiscie wstrzymalabym sie z osiaganiem orgazmow w tym ostatnim miesiacu icon_wink.gif
      • Dodano: 28-02-2009, 13:44
      •  
      •  
      •  
      •  

28-02-2009 o 11:47, gość :

tylko wtedy gdy robicie to bez gumki bo nasienie zawiera jakies prostaglandyny czy jakos tak co wywołuje porod

to prawda? nigdy o tym nie slyszalam

Podobne dyskusje

Ankieta

Czy stosujesz antykoncepcję?

Konkurs na forum
      Konkurs tematyczny