Ginekologia - forum dla rodziny i pacjenta

Najnowsze na forum
ginekologia
Oceń forum: 
 (3.4)
      Ginekologia - forum dla rodziny i pacjenta
       O grupie Forum  Wiadomości (304) Artykuły (124) Porady (30) Społeczność (2721) Szukaj  

Forum - Ginekologia - forum dla rodziny i pacjenta

gripex i ciąża [18]

• Najnowszy komentarz w tym wątku
      •  
      • Dodano: 11-11-2013, 19:25
      •  
      •  
      •  
      •  
      Ja przeziebilam sie ok 7-8 tygodnia nie wiedzac ze jestem w ciazy. Zazywalam po 4-6 tabletek przez kilka dni. Na szczescie dziecko urodzilo sie zdrowiusienkie. Oby w Waszym wypadku bylo podobnie czego Wam serdecznie zycze smile
      • Dodano: 11-03-2008, 12:44
      •  
      •  
      •  
      •  
      Jestem w 3 miesiącu ciązy. w zeszłym miesiacu leczyłam grupę gripexem a wczoraj koleżanka w takiej luźnej rozmowie powiedziala mi ze mogłam nieźle zaszkodzić tym płodowi. Czy to prawda?
      • Dodano: 11-03-2008, 13:05
      •  
      •  
      •  
      •  
      Pewne jest tylko tyle ze gripex jest przeciwskazany w ciązy, przynajmniej do końca 16 tygodnia jak twierdzi moj ginekolog
      • Dodano: 11-03-2008, 14:41
      •  
      •  
      •  
      •  
      nie wolno samemu nic zażywać. W przypadku każdej choroby, nawet zwykłego przeziębienia, nalezy iść do lekarza.

Na bóle głowy od czasu do czasu można apap.
      • Dodano: 11-03-2008, 17:19
      •  
      •  
      •  
      •  
      Nie wolno brać żadnych leków bez konsultacji z lekarzem, takie leki jak gripex uszkadzają płód. Na przeziębienie bezpieczny jest tylko apap, leki homeopatyczne, ziołowe, wapno ale po konsultacji z lekarzem oczywiście.

Nie ma co się dziwić, że tyle dzieci rodzi się chorych skoro przyszłe matki są takie nieodpowiedzialne, wystarczy przeczytać ulotkę na opakowaniu jakiegokolwiek leku, ale widać, że nie są czytane.
      • Dodano: 11-03-2008, 18:53
      •  
      •  
      •  
      •  
      o tym, ze jestem w ciązy dowiedziałam sie 2 tygodnie temu... a grype mialam jakieś 4 tygodnie temu wiec wziełam gripex nie majac świadomości że bede mama. Czy to jest nieodpowiedzialność??
      • Dodano: 12-03-2008, 15:33
      •  
      •  
      •  
      •  
      Nie zamartwiaj się, myślę że jednorazowe leczenie gripexem nie zaszkodzi dziecku.
      • Dodano: 14-03-2009, 14:55
      •  
      •  
      •  
      •  
      ja okolo 11 i 12 tygodnia ciazy wzielam prawie cale opakowanie gripexu, tez nie wiedzialam ze jestem w ciazy. O ciazy dowiedzialam sie dopiero w tym tygodniu. dzisiaj jestem w 18 tygodniu i narzie jest wszystko OK, mam nadzieje ze tak zostanie.
      • Dodano: 16-03-2009, 13:44
      •  
      •  
      •  
      •  
      11-12tc jeszcze nie wiedziałaś o ciąży? Ile cykli się starałaś?
      Image
      • Dodano: 16-03-2009, 16:50
      •  
      •  
      •  
      •  
      opisze od poczatku moze... pod koniec sierpnia poronilam moja pierwsza ciaze o ktorej wiedzialam praktycznie od pierwszego dnia bo mialam wszystkie mozliwe objawy ciazy icon_smile.gif o mojej drugiej ciazy dowiedzialam sie tak pozno bo nie mam ani jednego objawu do dzisiaj, jedyny taki ze brak 2 ostatnich miesiaczek.
      • Dodano: 18-03-2009, 18:36
      •  
      •  
      •  
      •  
      Brak jednej to już wystarczający powód do zrobienia testu.
      Image

Podobne dyskusje

Ankieta

Czy stosujesz antykoncepcję?

Konkurs na forum
      Konkurs tematyczny