użytkowników online: 2641

Ginekologia - forum dla rodziny i pacjenta

Najnowsze na forum
ginekologia
Oceń forum: 
 (3.4)
      Ginekologia - forum dla rodziny i pacjenta
       O grupie Forum  Wiadomości (304) Artykuły (124) Porady (30) Społeczność (2719) Szukaj  

Forum - Ginekologia - forum dla rodziny i pacjenta

bol brzucha po lewej stronie, co to jest ?? [23]

• Najnowszy komentarz w tym wątku
      •  
      • Dodano: 24-09-2011, 22:33
      •  
      •  
      •  
      •  
      Polecam zrobienie tego testu: [url]http://***/457news.php[/url]
      Może pomóc.
      • Dodano: 04-04-2008, 15:12
      •  
      •  
      •  
      •  
      wczoraj rano gdy wstalam chcialo mi sie siusiu wiec poszlam do lazienki ale tylko wysikalam pare kropel, potem co 5 minut latalam do kibelka bo chcialo mi sie siusiu jednak moczu nie moglam oddac, zazylam wiec furagin i wzielam goraca kopiel, pomoglam, natomiast wieczorem dostalam bol brzucha tzn takie klocie, zasnelam, dzisiaj rano wstalam z ostrym kluciem z brzucha, czasami mocniej mnie kuje z lewej strony strony brzucha bralam furagin i przeciwbolowe i nic, mam starznie naprezony brzuch, nie wiem co robic bo jestem w Anglii, poradzcie mi co to mozy byc,

( a jeszcze dochodzi taka opcja ze jest mosliwosc ze jestem w ciazy bo mialam wpadke z chloapkiem ale wydaje mi sie raczej nie jestem ) Pomocy
      • Dodano: 04-04-2008, 15:31
      •  
      •  
      •  
      •  
      masz na myśli żołądek czy niżej macice? bo po lewej stronie żołądka jest trzustka tzw. śledziona.
      • Dodano: 04-04-2008, 15:39
      •  
      •  
      •  
      •  
      kolka nerkowa też daje promieniujący ból do boku np lewego,. kłucie w boku na wysokości jajnika zaś wskazywać może na ciąże
      • Dodano: 04-04-2008, 18:25
      •  
      •  
      •  
      •  
      ponizej biodra mam te klocie,
      • Dodano: 04-04-2008, 20:48
      •  
      •  
      •  
      •  
      Ból na wysokości talerzy biodrowych sugeruje dolegliwość z strony jajników-ew proces zapalny
      • Dodano: 04-04-2008, 21:46
      •  
      •  
      •  
      •  
      powinnam isc do lekarza czy odczekac az przejdzie, moze jakies leki ?? biore furagin ale nie pomaga,
      • Dodano: 05-04-2008, 10:41
      •  
      •  
      •  
      •  
      prosze o odp
      • Dodano: 05-04-2008, 10:44
      •  
      •  
      •  
      •  
      Wizyta wu ginekologa,takie objawy jak Ci już wcześniej pisałam dają stany zapalne jajników

EWA

• Dodano: 05-04-2008, 11:12
      •  
      •  
      •  
      •  
      tylko ze ja jestem w Anglii i mam trudny dostep do ginekologa, co najwyzej prywatnie, wolalabym sama sie jakos wyleczyc
      • Dodano: 05-04-2008, 16:07
      •  
      •  
      •  
      •  
      Nic nie szkodzi, ze jestes w Anglii - ja tez icon_smile.gif

Do ginekologa faktycznie nie trafisz od razu ale idz do GP on zdecyduje co dalej. Tylko, ze to weekend sie zaczal jak wytrzymasz to poczekj do poniedzilku, mozesz tez pojechac na ostry dyzur ale radze sie tam wybrac w naglym przypadku, bo inaczej spedzisz tam pare dluuugich godzin (wiem bo bylam ).

No i moze tez zrob test ciazowy (u mnie klucie z boku brzucha bylo jednym z pierwszych objawow ciazy)

Moze tez to byc infekcja drog moczowych. tylko ze powinno

bolec raczej po srodku brzucha...ale uczucie, ze chce ci sie siusiu a nic nie mozesz zrobic pasuje (mialam kiedys, do tego strasznie bolalo przy oddawaniu moczu!! poszlam do GP, na miejscu zbadala mocz i przepisala antybiotyk, po ktorym od razu zrobilo sie lepiej. )

Pozdrawiwm goraco!

Podobne dyskusje

Ankieta

Co znaczy słowo amenorrhoea primaria?

Konkurs na forum
      Konkurs tematyczny