użytkowników online: 3815

Ginekologia - forum dla rodziny i pacjenta

Najnowsze na forum
ginekologia
Oceń forum: 
 (3.4)
      Ginekologia - forum dla rodziny i pacjenta
       O grupie Forum  Wiadomości (304) Artykuły (124) Porady (30) Społeczność (2713) Szukaj  

Forum - Ginekologia - forum dla rodziny i pacjenta

ZAPALENIE ŁECHTACZKI? [8]

• Dodano: 12-07-2008, 18:36
      •  
      •  
      •  
      •  
      Słuchajcie, niedawno przechodziłam grzybicę pochwy. Na szczęście wyleczyłam się z niej, jednak po jakimś tygodniu zaczęła boleć mnie łechtaczka, tak w górnej części. Byłam prywatnie u ginekologa, powiedziała mi że to włos - wyrwała go pencetą. Jeden dzień mnie nie bolało nic a tymczasem dzisiaj znowu zaczęło mnie boleć. Czy ktoś też tak ma? Czy to jest zapalenie łechtaczki? Nie mogę na ten temat znaleźć nic w internecie - w poniedziałek znowu idę do ginekologa (tego samego). Czy ból łechtaczki może być spowodowany tą wcześniejszą grzybicą? Nie zauważyłam żadnych zmian w jej wyglądzie - wygląda normalnie ale przy dotyku w jednym miejscu bardzo boli. Poradźcie coś!
      • Dodano: 14-07-2008, 20:03
      •  
      •  
      •  
      •  
      może to pozostałość po grzybicy - lekarz z pewnością lepiej oceni sytuację i doradzi

Jestem twoją zamkniętą bramą. Twoją klęską.

• Dodano: 11-07-2009, 02:21
      •  
      •  
      •  
      •  
      ja mam zupełnie to samo, tyle że mnie boli nawet jak jej nie dotykam.. a najbardziej jak skurczam te miesnie, nawet przy kichaniu. jest to strasznie uciazliwy bol.. ja jestem jeszcze dosc młoda (14 lat) i nie byłam u ginekologa.. boje sie nawet powiedziec mamie o tym bo bedzie wiedziala ze sie masturbowalam, a to jednak jakiś tam wstyd.. ale zdrowie jest ważniejsze. nawet nie drażnię łechatczki tak bardzo często, tylko raz na jakiś czas. przez te bóle. czy to jest zapalenie łechtaczki?..
      • Dodano: 11-07-2009, 11:50
      •  
      •  
      •  
      •  
      Jak się masturbowałaś 14-latko to masz już odpowiedz na swoje pytanie, Uszkodziłaś delikatny naskórek z tąd ten ból, odpuść na jakiś czas o będzie dobrze. Coś takiego jak zapelenie łechtaczki nie istnieje.
      • Dodano: 11-07-2009, 13:31
      •  
      •  
      •  
      •  
      delikatny naskórek?.. a która to czesc w ogole?. nie mam zbytniej wiedzy w tym zakresie niestety. to boli nawet jeśli nie napinam miesni, nawet jesli nie dotykam, to boli ciagle. ja potrafie zrobic sobie miesieczna przerwe i przestanie bolec, ale jak po tej przerwie zrobie to przynajmniej jeden raz to znowu nieznośnie boli. naprawdę się niepokoję..
      • Dodano: 11-07-2009, 20:43
      •  
      •  
      •  
      •  
      mnie nie boli, nie piecze skóra, tylko łechtaczka, ta jakby chrząstka w środku, u góry. nie mogę nawet napiac miesni bo bol jest wrecz rozrywający... icon_frown.gif
      • Dodano: 20-01-2010, 01:00
      •  
      •  
      •  
      •  
      Nie wiem czego dotyczy ten ból, ale od bardzo dawna odczuwam ból w okolicach narządów płciowych, tak jakby w środku (zaznaczam NIE w obrębie dróg rodnych), zazwyczaj po napięciu mięśni (ścięgien) ud, czasami podczas biegania a także robienia szpagatu w powietrzu.
      • Dodano: 18-04-2011, 16:46
      •  
      •  
      •  
      •  
      Do kolezanki 14 - latki wink

Kochana lekarzowi nie musisz mowic ze sie masturbowalas, zarazić się grzybica jest tez bardzo latwo, chocby przez zalatwianie sie na tym samym klozecie. Lepiej zeby to obejrzał niż zebys sie meczyla. A mamie mozesz powiedziec ze po prostu piecze Cie w okolicach intymnych i na pewno jej 1 mysla nie bedzie ze sie masturbowalas. Takze sie nie przejmuj wink

Podobne dyskusje

Ankieta

NFZ to:

Konkurs na forum
      Konkurs tematyczny