użytkowników online: 3300

Ginekologia - forum dla rodziny i pacjenta

Najnowsze na forum
ginekologia
Oceń forum: 
 (3.4)
      Ginekologia - forum dla rodziny i pacjenta
       O grupie Forum  Wiadomości (304) Artykuły (124) Porady (30) Społeczność (2719) Szukaj  

Forum - Ginekologia - forum dla rodziny i pacjenta

Czerwone plamki obok penisa [5]

• Dodano: 02-09-2008, 13:41
      •  
      •  
      •  
      •  
      Witam

Prosze o porade

Od 5 lat mam na głowie czerwone plamki wraz z łupieżem, które swędzą od czasu do czasu. Niecale 2 tygodnie temu zauważyłem, że obok penisa pojawily się 4-5 czerwonych plamek, które bardzo swędzą.Po rozmowie z mamą, zakupiłem sobie maść Clotrimazolum - smaruje 2/3 razy dziennie juz połtorej tygodnia

Czy wie ktoś co to dokladnie może być?(Prawdopodobnie grzybica)

Byłem u dermatologa w sprawie głowy to powiedziano mi ze jest to jakaś łuszczyca...Moj tata ani mama łuszczycy nie mieli, tylko dziadek ze strony taty i Wujek (młodszy Brat taty)

Czasami jak się drape po głowie na paznokciu zostają mi tak jakby białe strupy

Wizyte u dermatologa zaplanuje dopiero jak się dowiem wiecej o tej chorobie w internecie

Proszę o pomoc i napisanie jakich leków powinienem uzywać

Pozdrawiam

exclaim :-o
      • Dodano: 02-09-2008, 22:34
      •  
      •  
      •  
      •  
      Odswiezam
      • Dodano: 03-09-2008, 21:52
      •  
      •  
      •  
      •  
      odswiezam
      • Dodano: 03-09-2008, 22:20
      •  
      •  
      •  
      •  
      Łuszczyca czasami pojawia się na penisie, zazwyczaj na żołędziu lub wewnętrznej skórze napletka. Łuszczyca objawia się jako czerwone twardniejące grudki lub tarczki o wyraźnie zarysowanych krawędziach. U nieobrzezanych mężczyzn i w innych częściach ciała tworzy łuski. Jest spowodowana nienormalną produkcją komórek skóry i może być dziedziczona. Jest nieestetyczna, ale nie niebezpieczna. Dostępny jest szereg skutecznych lekarstw, takich jak na przykład kremy sterydowe
      • Dodano: 19-11-2008, 10:09
      •  
      •  
      •  
      •  
      Na allegro jest dobra maść na takie problemyu z penisem, wiem bo ja kupiłem. pomogło mi po tygodniu, miałem czerwone plamki,potem sie zrobiły białe i było ich coraz wiec, no ale po masci przeszło dziadostwo hehe... jego nich z allegro to jarobtm. pozdrawiam

Podobne dyskusje

Ankieta

Czerniak to?

Konkurs na forum
      Konkurs tematyczny