użytkowników online: 1351

Ginekologia - forum dla rodziny i pacjenta

Najnowsze na forum
ginekologia
Oceń forum: 
 (3.4)
      Ginekologia - forum dla rodziny i pacjenta
       O grupie Forum  Wiadomości (304) Artykuły (124) Porady (30) Społeczność (2716) Szukaj  

Forum - Ginekologia - forum dla rodziny i pacjenta

jedno jądro a płodność [4]

• Dodano: 23-12-2008, 15:08
      •  
      •  
      •  
      •  
      Słuchajcie, mam poważny problem, staramy się z mężem o dzidziusia od 5 miesięcy, narazie jednak bezskutecznie. Mój mąż po małym wypadku z dzieciństwa ma tylko jedno jądro, drugie mu rzeskoczyło wyżej do podbrzusza. Lekarz internista twierdzi, że to nie ma nic wsólnego z płodnością bo jedno jądro i tak produkuje wystarczającą ilość plemników.

Mam jednak do Was pytanie, czy może miałyście takie doświadczenia jeżeli chodzi o staranie się o dziecko przy jednym jądrze??? Byłabym wdzięczna za odpowiedzi i rady. smile
      • Dodano: 05-01-2009, 12:52
      •  
      •  
      •  
      •  
      niech maz zrobi badania. mam ten sam problem i ide za tydzien na badania jakosci spermy. jesli jedno produkuje wystarczajaca ilesc zywotnych plemnikow to nie ma przeszkod by miec dzieciaki.
      • Dodano: 05-01-2009, 13:31
      •  
      •  
      •  
      •  
      wiem, już robił bo nie wytrzymałam, także ze mną musi być coś nie tak icon_frown.gif

pozdrawiam
      • Dodano: 05-01-2009, 15:42
      •  
      •  
      •  
      •  
      dlaczego uważasz że z Tobą jest coś nie tak? Bzdura! 5 miesięcy to niedługo więc nie bój się że któreś z Was musi na coś chorować. Może po prostu nie trafiacie w odpowiedni dzień. Mam koleżankę która jest płodna tylko kilka godzin i jej się w końcu udało, inna zaszła w ciążę kiedy okazało się że jej dni płodne przypadają na miesiączkę czyli są w tym samym czasie. Jest wiele możliwości więc musicie próbować. Ja aby zajść w ciążę kochałam się z mężem przez miesiąc dzień w dzień nawet podczas okresu choć na początku myślałam że jestem bezpłodna bo się nie udawało. a teraz lada dzień będę rodzić więc uśmiechnij się i próbujcie ale nie za wszelką cenę (tak mi powiedział mój lekarz kiedy przed ciążą mnie badał, według niego jeśli chce się zrobić dziecko za wszelką cenę kobieta może się zablokować i nic z tego). POWODZENIA

Podobne dyskusje

Ankieta

Czy stosujesz antykoncepcję?

Konkurs na forum
      Konkurs tematyczny