użytkowników online: 1418

Ginekologia - specjalista radzi, dla pacjenta

Najnowsze na forum
Oceń forum: 
 (2.9)
      Ginekologia - specjalista radzi, dla pacjenta
       O grupie Forum  Wiadomości (376) Artykuły (160) Porady (103) Społeczność (7142) Szukaj  

Forum - Ginekologia - specjalista radzi, dla pacjenta

Antygen HBs - Ujemny, co to oznacza???? 10tc ciąży! [2]

• Dodano: 23-10-2006, 12:13
      •  
      •  
      •  
      •  
      Mam tytanko byłam na badaniach 20.10.06. i robili mi różne badania, mocz, krew i takie tam. I dzisiaj odebrałam wynik i jedne z nich właśnie mnie zastanawia - Antygen HBs - ujemny?! CZy tak właśnie powinno być i co on oznacza. Jestem w 10 tc ciąży, i chciała vym wiedzieć co oznacza.

I jeszcze jedno czemu po stosunku z partneren wszystko mnie w środku szczypie i nie moge sie wysiusiacz. Tak właśnie miałam ale po około 15 minutach wszystko wróciło do normy. Byłam 11.10. u lekarza i powiedzaił, ze wszystko jest ok i mówił, ze współżyć można bez obaw. Czemu więc jest to szczypanie po??

Prasze o wyczerpujące odpowiedzi

Z góry dziękuje! biggrin

Sylwia
      • Dodano: 23-10-2006, 12:28
      •  
      •  
      •  
      •  
      sylwinko odpowiedzialam ci tez na naszym forum-czy to ciaza ale widze ze tu napisalas wiec ci napisze jeszcze raz.Antygen HBs to badanie w kierunku zoltaczki zakaznej typu B,u ciebie wyszedl on ujemny-czyli wszystko jest o.k,jestes zdrowa a co do tego pieczenia to mysle ze to zapalenie pecherza,choc oczywiscie nie jestem pewna dlatego radze ci szybko isc do gina bo kazda infekcje w ciazy trzeba szyciutko wyleczyc.Pozdrawiam cie serdecznie icon_wink.gif

Podobne dyskusje

Ankieta

Które kobiety objete są programem profilaktyki raka szyjki macicy?

Konkurs na forum
      Konkurs tematyczny