użytkowników online: 3354

Ginekologia - specjalista radzi, dla pacjenta

Najnowsze na forum
Oceń forum: 
 (2.9)
      Ginekologia - specjalista radzi, dla pacjenta
       O grupie Forum  Wiadomości (376) Artykuły (160) Porady (103) Społeczność (7142) Szukaj  

Forum - Ginekologia - specjalista radzi, dla pacjenta

Zielona wydzielina, co to jest?? [7]

• Dodano: 05-11-2006, 12:37
      •  
      •  
      •  
      •  
      Mam pytanie, pisze w imieniu siostry, co to moze byc, zauwazyła u siebie od wczoraj jasno zielona wydzieline na podpasce, jest tuz po okresie a od jakiegos miesiaca sporadycznie czuła swedzenie narzadow zew, uzywała clotrimazolum, moze jakis specjalista by powiedział, mis ie wydaje z eot jakas infekcja moze byc cyz grzybica
      • Dodano: 05-11-2006, 12:45
      •  
      •  
      •  
      •  
      Mi tez sie wydaje ze to jakaś infekcja czy cos.Niech siostra idzie do ginekologa, jeśli coś jej dolega to lekarz przepisze jej odpowiedznie leki i po sprawie icon_wink.gif

asik

• Dodano: 05-11-2006, 13:11
      •  
      •  
      •  
      •  
      To na pewno grzybica albo jakiś stan zapalny. Chyba bez wizyty u gina się nie obejdzie.
      ImageImage
      • Dodano: 05-11-2006, 13:29
      •  
      •  
      •  
      •  
      Witaj

Swędzenie, pieczenie, nieprawidłowa wydzielina z pochwy to najczęstsze wykładniki infekcji. To czy jest to infekcja bakteryjna, grzybicza czy wirusowa musi stwierdzić lekarz podczas badania i po wykonaniu podstawowych badań diagnostycznych. Siostra musi zgłosić się do lekarza.

Poczytaj tutaj: http://www.forumginekologiczne.pl/specjalista/ep,25,Upławy [addsig]

Pozdrawiam

Dr Zofia Polska

Ekspert Medforum

• Dodano: 05-11-2006, 14:12
      •  
      •  
      •  
      •  
      dziekuje za odpowiedzi, siostra przezywa to i nie che do lekarza, ma 19 lat i nigdy nie była itd, chciałam wiedziec czy to cos powaznego po prostu, nigdy nic jej nie było, z mama ustaliły ze jak minie to nie pojda do lekarza, ja niestety nie mam na nie wpływu tylko chciałam dowiedziec sie od sterony medycznej, czy tak ainfekcja moze minacama, podobno to swedzenie jest sporadyczne a wydzielina niejest jej wiele pojawiła sie dopiero dzis,
      • Dodano: 05-11-2006, 14:36
      •  
      •  
      •  
      •  
      Witaj

Chorób infekcyjnych nie można lekceważyć, gdyż mogą one rzutować na całą przyszłość ginekologiczną. Czekanie, aż samo przejdzie jest nierozsądne. Infekcja może przejść w postać przewlekłą, którą o wiele trudniej wyleczyć i można się z nią borykać przez wiele lat.

Jeżeli siostra się boi to niech poczyta tutaj: http://www.forumginekologiczne.pl/txt/a,2732,0 [addsig]

Pozdrawiam

Dr Zofia Polska

Ekspert Medforum

• Dodano: 05-11-2006, 20:17
      •  
      •  
      •  
      •  
      dziekuje za wszystkie porady i odpowiedzi, to sprawa siostry i ja tylko pytałam co to moze byc, nie bede kogos zmuszac kto jest dorosły, pozdrawiam

Podobne dyskusje

Ankieta

Czerniak to?

Konkurs na forum
      Konkurs tematyczny