użytkowników online: 521

Ginekologia - specjalista radzi, dla pacjenta

Najnowsze na forum
Oceń forum: 
 (2.9)
      Ginekologia - specjalista radzi, dla pacjenta
       O grupie Forum  Wiadomości (376) Artykuły (160) Porady (103) Społeczność (7137) Szukaj  

Forum - Ginekologia - specjalista radzi, dla pacjenta

przedłużający się okres [4]

• Dodano: 15-03-2007, 21:24
      •  
      •  
      •  
      •  
      Witam! 10 dni temu dostalam okres, ktory byl o 2 tygodnie za wczesnie. pobieglam od razu do lekarza po tabletki, gdyz mam teraz stalego chlopaka. zaczelam brac tabletki i niestety moj okres nie chce sie teraz skonczyc frown zazwyczaj trwa on 5-6 dni, teraz jestem juz na etapie lekkiego plamienia. zastanawiam sie czy jest to spowodowane tabletkami( "hormony szaleja") i w ktorym momencie powinnam zaczac sie naprawde martwic, ze moj okres trwa za dlugo?

bede bardzo wdzieczna za chocby krotka odpowiedz!
      • Dodano: 16-03-2007, 18:06
      •  
      •  
      •  
      •  
      Witam!

Polecam: http://www.forumginekologiczne.pl/specjalista/ep,231,Dolegliwości%20związane%20z%20przyjmowaniem%20tabletki%20antykoncepcyjnej.

Barbara Nowok

Położna Dyplomowana

• Dodano: 17-03-2007, 15:58
      •  
      •  
      •  
      •  
      dziekuje za dobry link icon_smile.gif
      • Dodano: 05-06-2007, 08:34
      •  
      •  
      •  
      •  
      dziekuje za link!!!!

na szczęście okres już minął po 2 dniach brania duphastonu więc moje zmartwienie zniknęło...teraz musze wybrać to opakowanie a następnie mam zacząć brać tabletki antykoncepcyne....brałam jasminelle ale podobno są za słabe jdk dla mnie....macie jakieś propozycje...słyszalam że troche mocniejsze są jasmin icon_biggrin.gif

anula

Podobne dyskusje

Ankieta

Tokoliza to?

Konkurs na forum
      Konkurs tematyczny