użytkowników online: 3354

Ginekologia - specjalista radzi, dla pacjenta

Najnowsze na forum
Oceń forum: 
 (2.9)
      Ginekologia - specjalista radzi, dla pacjenta
       O grupie Forum  Wiadomości (376) Artykuły (160) Porady (103) Społeczność (7142) Szukaj  

Forum - Ginekologia - specjalista radzi, dla pacjenta

Karmienie piersią a lampka wina??? [4]

• Dodano: 30-11-2007, 12:59
      •  
      •  
      •  
      •  
      Witam i zwracam się z prośbą o radę specjalistów. Zamierzam karmić piersią i zapewne na sylwestra bedziemy już razem z maluszkiem i w związku z tym mam takie pytanie . Ile czasu musi upłynąć do następnego karmienia piersią, jeżeli w sylwestra zechce napić się ze 2 lampki czerwonego wina, a o północy lampke szampana? Nie chciała bym zaszkodzić dzidziusiowi. Dziękuje i proszę po porade!!! confused

Asik

Image

• Dodano: 30-11-2007, 13:11
      •  
      •  
      •  
      •  
      Kobieta karmiąca nie powinna pić alkoholu, który hamuje laktację i działa szkodliwie na dziecko. Dopuszcza się okazjonalne spożycie niewielkiej jego ilości, ale przez 2 godziny po jego wypiciu nie należy karmić piersią (alkohol ulega koncentracji w pokarmie)[ to dane wg naukowców USA]
      • Dodano: 30-11-2007, 13:16
      •  
      •  
      •  
      •  
      Z własnego doświadzczenia-karmie piersią na żadanie,1x wypiłam-bo dzidzia miala przerwę między karmieniami 1 literatkę ciemnego piwa,to podziałało tak,że miałam taki przypływ pokarmu,że postanowiłam,że puki karmie to nie napiję się już piwa icon_biggrin.gif
      • Dodano: 30-11-2007, 13:27
      •  
      •  
      •  
      •  
      Dziekuje za odpowiedzi, a co do ciemnego piwa rozumiem,że chodzi o karmi to to piwko jest polecane na kłopoty laktacyjne (jest bez alkoholowe) i dla tego spowodowalo nawal pokarmu!! icon_razz.gif

Asik

Image

Podobne dyskusje

Ankieta

Czy stosujesz antykoncepcję?

Konkurs na forum
      Konkurs tematyczny