użytkowników online: 3835

Antykoncepcja

Najnowsze na forum
ciąża
Oceń forum: 
 (3.8)
      Ciąża ? Niekoniecznie ? Ta grupa jest dla Ciebie...
       O grupie Forum  Wiadomości (178) Artykuły (88) Porady (26) Społeczność (1011) Szukaj  

Forum - Antykoncepcja

Daylette [114]

• Dodano: 29-03-2012, 22:23
      •  
      •  
      •  
      •  
      Mam pytanie,czy w czasie tabletek placebo tez jestem zabezpieczona czy nie??
      • Dodano: 01-04-2012, 18:31
      •  
      •  
      •  
      •  
      Gość 2012-02-20 20:29:13 Witam. Ja od miesiąca biorę tabletki daylette. Wszystko ok tylko okres był bardzo długi a potem plamienie prawie cały miesiąc. Mam takie pytanie czy przedłużający się okres i plamienia będą przez cały czas stosowania tabletek czy to tylko pierwsza reakcja na lek? Zaznaczam że to moje pierwsze opakowanie a wcześniej nie stosowałam żadnej antykoncepcji hormonalnej. Pozdrawiam
      • Dodano: 01-04-2012, 20:52
      •  
      •  
      •  
      •  
      Witam. Mam takie pytanko. czy używaliscie kiedys tabletki po? jakie są wasze opinie? Co o tym sądzicie w ogóle? Piszcie
      • Dodano: 01-04-2012, 21:43
      •  
      •  
      •  

Jezeli bierzesz pigulki, to uwazaj, bo sa sytuacje kiedy mocno obniza sie ich skutecznosc.

Zobacz tutaj

http://www.forumginekologiczne.pl/specjalista/ep,252,obnizona-skutecznosc-tabletki-antykoncepcyjnej,from-user

• Dodano: 01-04-2012, 22:34
      •  
      •  
      •  
      •  
      Tabletki placebo są neutralne, ale ochrona jest nadal smile

Co do tabletek 72h to ja nie brałam, ale koleżanki tak. Są skuteczne, ale niestety mają mnóstwo skutków ubocznych
      • Dodano: 03-04-2012, 22:31
      •  
      •  
      •  
      •  
      Tak. Ja brałam. Podczas stosunku z chłopakiem pękła Nam prezerwatywa. Poleciałam do ginekologa po tabletkę po. Przyjęłam ja po 22h od współżycia. W ciążę nie zaszłam wink po tej tabletce spóźnił mi się bardzo okres-ok 2miesięcy. Źle się ogólnie po niej czułam. Byłam bardzo senna, bolała mnie głowa, bolał mnie brzuch. Ale tabletka jest skuteczna smilesmile jeśli masz jakieś pytania, odpowiem.
      • Dodano: 05-04-2012, 20:39
      •  
      •  
      •  
      •  
      Cześć
      Biorę tabletki antykoncepcyjne Daylette. Na ulotce nie ma nic a propo czy są to tabletki jedno- czy dwufazowe? Pytanie moje stąd, że dziś zamiast 8 tabletki przyjęłam 14 (kolejność na blistrze jest zygzakiem..). Wiem że w przypadku jednofazowych tabletek każda ma taki sam skład (oprócz placebo) wiec jeśli są to jednofazowe to nie muszę się niczym martwić. Czekaam na odp!
      • Dodano: 06-04-2012, 08:52
      •  
      •  
      •  
      •  
      Są to tabletki dwuskładnikowe.
      Więc radziłabym Ci skontaktować sie z lekarzem i zapytaj. Ja tez je przyjmuje
      • Dodano: 06-04-2012, 12:03
      •  
      •  
      •  
      •  
      Bardzo chciała bym mieć swoje dziecko, ostatnio poszłam na badania na ginekologa i lekarka przepisała mi Dalette na 3 miesiące bo miałam torbiel na jajniku.Nie chce się zabezpieczać bo chcę mieć dziecko. Biorę już 2 opakowanie i drugi tydzień, w czwartek współżyłam z moim chłopakiem, wczoraj zapomniałam tabletki i wzięłam ją dopiero dziś w południe, czy jest możliwość że mogłam zajść w ciążę?Prosze piszczie
      • Dodano: 06-04-2012, 18:28
      •  
      •  
      •  
      •  
      Myślę,że zajście w ciąże nie jest raczej możliwe.,ponieważ organizm mimo wszystko jest chroniony, no chyba że tabletke przyjęłaś 12 godzin za późno. Myśle natomiast,że warto byłoby skonsultować się z ginekologiem.
      • Dodano: 07-04-2012, 16:46
      •  
      •  
      •  
      •  
      Ja też mam arytmię serca. Jestem po zabiegu ablacji, czeka mnie następny. Chodzę do bardzo dobrego, cenionego w Polsce specjalisty kardiologa i na pytanie, czy mogę brac tabletki anty powiedział, że bez problemu, nie ma to związku. To samo powiedział ginekolog. Tak więc trzeci miesiąc biorę daylette smile

Podobne dyskusje

Ankieta

Co znaczy słowo amenorrhoea primaria?

Konkurs na forum
      Konkurs tematyczny