użytkowników online: 243

Wstydliwe dolegliwości

Najnowsze na forum
Oceń forum: 
 (4.0)
      Wszystko o co wstydzisz zapytać Twojego lekarza.
       O grupie Forum  Wiadomości (38) Artykuły (9) Porady (6) Społeczność (228) Szukaj  

Forum - Wstydliwe dolegliwości

Kłucie w pochwie [9]

• Dodano: 20-03-2012, 20:49
      •  
      •  
      •  
      •  
      Witam serdecznie. Od wczoraj wieczora odczuwam w pochwie kłucie, nie cały czas ale z pewną częstotliwością. Czuć je również lekko w okolichach odbytu. Jest to dość nieprzyjemne i nie wiem czym może być spowodowane. Ciąża na 99,9% jest niemożliwa ponieważ stosuję antykoncepcję hormonalną, a ok tydzień temu wystąpiła normalnie miesiączka. Dodam, że 2 dni temu przeziębiłam sobie pęcherz, ale ponieważ mam na to domowe sposoby, objawy już ustąpiły. Co to mi dolega?
      • Dodano: 30-03-2012, 23:50
      •  
      •  
      •  
      •  
      niektórzy tak reagują na jajeczkowanie - hormony które uwalniają jajeczko powodują taki ból
      Image

Image
      • Dodano: 01-04-2012, 22:50
      •  
      •  
      •  
      •  
      niestety, tak jak napisałam -nie mam owulacji ponieważ stosuję antykoncepcję hormonalną.
      • Dodano: 03-04-2012, 20:46
      •  
      •  
      •  
      •  
      Odczuwam podobne objawy, z tym że najpierw bylo szczypanie, swedzenie, ból warg sromowych przy dotyku- ze akurat miałam okres nie moglam nic zrobic. To przeszlo po kilku dniach i teraz własnie czuje takie klucie czarem jakby mi ktos igiełki wbijał;/
      • Dodano: 11-04-2012, 11:59
      •  
      •  
      •  
      •  
      a moze to jakis stan zapalny pochwy jesli jest klucie i swedzenie warto udac sie do ginekologa
      • Dodano: 06-05-2012, 22:13
      •  
      •  
      •  
      •  
      Dziewczyny, ja również mam takie kłucie. Do ginekologa chodzę regularnie, więc wszystko jest pod kontrolą. Ostatnio w grudniu miałam stan zapalny, dostałam leki, wszystko wróciło do normy. Jakieś 2 miesiące temu, właśnie podczas miesiączki znów pojawiło się swędzenie i suchość (szczególnie warg sromowych). Przeszło samo. Zaniepokojona (planuję drugie dziecko) poszłam do ginekologa i doktor powiedziała, że wszystko jest ok. Zasugerowała pobranie wymazu w momencie powrotu dolegliwości. Uspokojona przez nią zapomniałam o całej sprawie i właśnie tuż po ostatniej miesiączce (kiedy sobie przypomniałam o jej sugestii) znów zaczęłam odczuwać to kłucie. Kurczę, już sama nie wiem czy to autosugestia czy rzeczywiście coś się dzieje...
      • Dodano: 06-05-2012, 22:18
      •  
      •  
      •  
      •  
      Dodam jeszcze tylko, że snuję teorię spisku (zastanawiam się czy mnie nie naciąga, bo to wszystko prywatnie). Z racji tego nie wiem czy robić ten wymaz i znów iść do lekarza (musi go pobrać) czy nie - nie jest to mój stały ginekolog, a ktoś u kogo byłam jednorazowo z racji niedostępności mojego.
      • Dodano: 18-05-2012, 09:47
      •  
      •  
      •  
      •  
      kowalowa 2012-03-30 23:50:37 niektórzy tak reagują na jajeczkowanie - hormony które uwalniają jajeczko powodują taki ból

Odnośnie kłucia polecam udać się do poradni chorób sromu, a najpierw przeczytać o liszaju twardzinowo-zanikowym sromu. U mnie takie kłucie zostało właśnie tak zdiagnozowane. Miałam też swędzenia, które mijały, powracały. Polecam sprawdzić to właśnie w takiej poradni.
      • Dodano: 15-07-2012, 00:05
      •  
      •  
      •  
      •  
      u mnie kłucie w pochwie było połączone z uczuciem pieczenia w cewce moczowej. okazało sie, że to zapalenie pęcherza i cewki moczowej. na szczęście po antybiotyku i kapsułkach Prouro przeszło. Niemniej jednak w twoim przypadku zrobienie badań moczu nie zaszkodzi, może to cos z pęcherzem?

Podobne dyskusje

Ankieta

Tokoliza to?

Konkurs na forum
      Konkurs tematyczny