użytkowników online: 2651

Ciąża - czy to możliwe? Wszystko o...

Najnowsze na forum
ciąża
Oceń forum: 
 (3.9)

Wszystko na temat wspaniałego czasu oczekiwania na nowe życie.
      Zapraszam wszystkie kobiety, które starały się bądź starają o pociechę, aby napisały jak przebiegało ich leczenie i z jakim skutkiem. Czekam na wasze posty!!!

O grupie Forum  Wiadomości (506) Artykuły (155) Porady (104) Społeczność (2229) Szukaj  

Forum - Ciąża - czy to możliwe? Wszystko o...

czy jestem w ciazy ?! [4]

• Dodano: 13-06-2010, 11:16
      •  
      •  
      •  
      •  
      Ostatni stosunek uprawialam 1 marca 2010 z moim chlopakiem. Uzywalismy prezerwatywe, która nie pekla i raczej nie zesliznela sie.
      Od tamtej pory mialam 3 miesiaczki, pierwsza po 27 dniach, druga po 29, a ostatnia po 26 dniach.
      Zrobilam takze cztery testy ciazowe; pierwsy byl najpierw negatywny, a potem trudny do rozczytania i niemoglam stwierdzic czy to tylko kolor który sie rozlal, czy pozytywny wynik. Nastepne trzy testy byly negatywne.
      Teraz jednak moja miesiaczka spóznia sie juz 3 dni, a nigdy wczesniej tak nie bylo. Prawie zawsze dostaje okres kilka dni przed czasem (po 25-27 dniach), a jak sie spóznia to o góra 1 dzien, wiec to spóznienie nie jest dla mnie normalne.
      Wiem ze opóznienie moze byc spowodowane stresem, a ostatnio dosyc bardzo sie stresowalam. Aczkolwiek nigdy wczesniej nie opózniala mi sie miesiaczka z powodu stresu.
      Czy est ryzyko ze jednak jestem w ciazy ?
      eekcry
      • Dodano: 15-06-2010, 05:30
      •  
      •  
      •  

Przeziębienie w ciąży. Miałyście już z tym problem? Warto konsultować każdy przypadek z lekarzem.

Znalazłam o tym artykuł, same zobaczcie:

http://www.forumginekologiczne.pl/txt/a,7108,0,jak-poradzic-sobie-z-przeziebieniem-lub-grypa-w-czasie-ciazy,from-user

• Dodano: 16-06-2010, 23:44
      •  
      •  
      •  
      •  
      Jeżeli tyle testow wskazało wynik negatywny to bez obaw. Kazd test już by pokazał 2 kreski gdybys była w ciazy. moze masz jakas infekcje, albo rzeczywiscie przez stres. powinnas isc do ginekologa o przepisanie tabletek antykoncepcyjnych. mnie swietnie wyregulowały cykl do 28 dni. nie biore ich juz 2 lata a efekt sie utrzymuje. smile tak jest bezpieczniej
      • Dodano: 17-06-2010, 19:35
      •  
      •  
      •  
      •  
      Mam pytanie.Okres spoznil mi sie dwa dni na trzeci dzien dostalam okres jednak nie byl on tak obfity jak zawsze,praktycznie mam go tylko przy oddawaniu moczu..Co to moze znaczyc??
      • Dodano: 19-06-2010, 15:22
      •  
      •  
      •  
      •  
      Czy wg Was preejakulat jest groźny tylko na krótki czas przed wytryskiem czy może doprowadzic do zapłodnienia np. 10min przed właściwą ejakulacją? Oczywiscie przy założeniu, że penis jest czysty, a w cewce moczowej nie znajdują się plemniki z wcześniejszych stosunków.
      Pozdrawiam i dzięki za opinie.

Podobne dyskusje

Ankieta

Które kobiety objete są programem profilaktyki raka szyjki macicy?

Konkurs na forum
      Konkurs tematyczny