użytkowników online: 2820

Ciąża - czy to możliwe? Wszystko o...

Najnowsze na forum
ciąża
Oceń forum: 
 (3.9)

Wszystko na temat wspaniałego czasu oczekiwania na nowe życie.
      Zapraszam wszystkie kobiety, które starały się bądź starają o pociechę, aby napisały jak przebiegało ich leczenie i z jakim skutkiem. Czekam na wasze posty!!!

O grupie Forum  Wiadomości (506) Artykuły (155) Porady (104) Społeczność (2229) Szukaj  

Forum - Ciąża - czy to możliwe? Wszystko o...

Bol piersi po okresie [4]

• Dodano: 07-05-2011, 09:11
      •  
      •  
      •  
      •  
      Hej dziewczyny. 11 dni temu mialam okres. Jak zwykle bolaly mnie piersi. Jedyne co bylo dziwne w tym okresie to to ze bylam jak chodzaca burza. Humor mialam straszny i sie wyzywalam na kazdym kto sie napatoczyl. Okres minol a moje piersi bola z dnia na dzien coraz bardziej. Jestem juz 11 dni po @ i dzisiaj to juz ich dotknac nie moge., Sa nabrzmiale jak przed okresem i mam te zylki takie widoczne.No i humor tez mi zostal ale teraz juz nie tyle zla i nerwowa jestem co placzliwa. Jak uwazacie co to moze byc ?? bo ja juz nie wiem sama co myslec......

mozliwa jest ciaza ?? zmiany hormonalne ??

Dodam ze zbijam prolaktyne bromengonem ale z tego co mi wiadomo to powinno wykluczyc bole piersi nawet w trakcie miesiaczki a co dopiero po....tak mi mowil lekarz..... Co Wy na to ???
      • Dodano: 13-11-2011, 11:02
      •  
      •  
      •  
      •  
      Witam. Mam dokladnie ten sam problem. Prosze o odpowiedz. Nie biore zadnych lekow hormonalnych. Miesiaczkuje w miare regularnie, max 2dni spoznienia. Ostatni okres byl bardzo dziwny. Zawsze meczy mnie 8 dni, teraz byl dokladnie polowe krotszy. Brzuch bolal mnie zawsze 3dni, ostatnio 1. Przed okresem bolaly mnie piersi, vol powinien minac 2_3dni okresu jednakze jestem w 10dc i nadal bola. Caly czas tak samo. Poczytalam na necie ze moze to oznaczac ciaze. Moglo dojsc do zaplodnienia wiec zrobilam test (nie wiem czy istotne jest to ze nie rano a wieczorem, po uprzednim spozyciu sporej ilosci pepsi) wyszedl negatywnie. Ostatnio mialam tez zaparcia i bylam rozdrazniona. Tak jak wspomnialam_test negatywny.
      • Dodano: 13-11-2011, 15:01
      •  
      •  
      •  

Przeziębienie w ciąży. Miałyście już z tym problem? Warto konsultować każdy przypadek z lekarzem.

Znalazłam o tym artykuł, same zobaczcie:

http://www.forumginekologiczne.pl/txt/a,7108,0,jak-poradzic-sobie-z-przeziebieniem-lub-grypa-w-czasie-ciazy,from-user

• Dodano: 13-11-2011, 19:00
      •  
      •  
      •  
      •  
      bol piersi moze pojawiać się równiez przy wysokim progesteronie
      Image
      http://enpr.pl/lena28
      • Dodano: 14-11-2011, 11:55
      •  
      •  
      •  
      •  
      W moim przypadku byla to Hania smile Jestem w 8 miesiacu ciazy i jestem przeszczesliwa smile Na forum pisalam 7 maja, dwa tygodnie po tamtym dziwnym okresie, pokolo 12 maja test wyszedl mi pozytywny ale z bardzo jasna kreska, okolo 20 maja juz bylo pewne ze to ciaza.

Podobne dyskusje

Ankieta

NFZ to:

Konkurs na forum
      Konkurs tematyczny