użytkowników online: 2641

Odchudzanie i dieta a otyłość - przyczyny i leczenie

Najnowsze na forum
dieta i odchudzanie
Oceń forum: 
 (3.7)
      Skuteczne odchudzanie - czy coś takiego istnieje?
       O grupie Forum  Wiadomości (120) Artykuły (23) Społeczność (526) Szukaj  

Forum - Odchudzanie i dieta a otyłość - przyczyny i leczenie

Popularne preparaty na Odchudzanie [53]

• Dodano: 08-11-2011, 20:18
      •  
      •  
      •  
      •  
      Jak miałem trochę więcej ciałka próbowałem różnych specyfików...ale w końcu stwierdziłem że spróbuję plastry odchudzające i to o dziwo na mnie zadziałało.
      Teraz trzymam wagę i nie pozwolę sobie na objadanie się jak kiedyś,Teraz jestem zadowolony ze swojego wyglądu i mam nadzieję że każdy kto się boryka ze swoją wagą to w końcu uda mu się zrzucić zbędne kilogramy.
      • Dodano: 09-11-2011, 18:50
      •  
      •  
      •  
      •  
      Preparatów mamy mnóstwo do wyboru tak naprawdę to zależy kto co lubi.U mnie rezultat dały herbatki odchudzające.Nie są drogie,całkiem niezłe w smaku.Oczywiście do tego ćwiczenia i ogólna dieta i stale się trzeba pilnować coby stracone kilogramy szybko nie wróciły.
      • Dodano: 14-11-2011, 14:42
      •  
      •  
      •  
      •  
      Ja ostatnio trafiłam na Women Ultra-Slim i muszę przyznać, że całkiem ciekawie wygląda, cóż trzeba będzie spróbować.
      • Dodano: 25-11-2011, 20:25
      •  
      •  
      •  
      •  
      Według mnie świetne są plastry odchudzające,zwłaszcza teraz zimą bo nie trzeba ich chować,Jesteśmy teraz tak okryci że nikt nie zauważy a one działają razz
      • Dodano: 09-12-2011, 13:55

wiadomość usunięta z powodu naruszenia regulaminu Forum

treść wiadomości zachowana w archiwum

• Dodano: 23-04-2012, 16:32

wiadomość usunięta z powodu naruszenia regulaminu Forum

treść wiadomości zachowana w archiwum

edytowano: 23-04-2012, 16:34
      • Dodano: 26-04-2012, 14:47
      •  
      •  
      •  
      •  
      Witam,

Jeżeli chcemy sięgnąć po preparat na odchudzanie, ważne jest, abyśmy przeanalizowali jego skład. Chciałabym zaproponować Wam zapoznanie się z programem Elavia 4321 Slim. To 25 dni kuracji opartej na naturalnych wyciągach roślinnych, która pomaga nam schudnąć do 5 kilogramów. Produkt ten dostępny w dwóch wariantach: Elavia Intensive (10-dniowa kuracja wspierająca odchudzanie) oraz Elavia Anti Yo-yo (kapsułki na kolejnych 15 dni stabilizujące naszą wagę). Jeżeli macie jakieś pytania to chętnie na nie odpowiem.

Pozdrawiam, Alicja

eRzecznik marki Elavia 4321 Slim
      • Dodano: 07-05-2012, 10:40
      •  
      •  
      •  
      •  
      aquaSlim

Nowatorska, komfortowa, dyskretna i skuteczna metoda na szybkie odchudzanie

Aqua Slim - jak szybko schudnąćaquaSlim to unikalny preparat stworzony z myślą o tych, którzy pragną zdrowo i szybko schudnąć.

Pomaga pozbyć się zbędnych kilogramów
      Wspomaga metabolizm tkanki tłuszczowej
      Zmniejsza uczucie głodu
      Wpływa korzystnie na wydolność tkanki mięśniowej

Suplement diety aquaSlim dostępny jest w poręcznych jednorazowych saszetkach – można mieć je zawsze przy sobie gotowe do użycia. Aby przekonać się o sile działania aquaSlim wystarczy rozpuścić zawartość saszetki w 1,5 l butelce wody i tak przygotowany napój pić w ciągu całego dnia.

Preparat aquaSlim to synergia działania 3 składników aktywnych w maksymalnych dawkach. Jedna saszetka aquaSlim zawiera aż:

Aqua Slim - tabletki na odchudzanieAqua Slim - skuteczne odchudzanie 1500 mg L-karnityny
      Aqua Slim - szybkie odchudzanie 750 mg ekstraktu z rośliny Garcinia cambogia
      Aqua Slim - odchudzanie brzucha 75 µg chromu!

aquaSlim dostępny jest w 3 przepysznych i orzeźwiających wersjach smakowych, które nadadzą Twojej figurze wymarzony kształt: klasycznej, o smaku cytryny i o smaku mięty.
      • Dodano: 07-05-2012, 10:45
      •  
      •  
      •  
      •  
      Adipobonisan, mieszanka ziołowa, suplement diety

Dawkowanie

stosować doustnie 3 razy dziennie przed jedzeniem po 1 saszetce naparu. Sposób przygotowania naparu: 1 saszetkę zalać szklanką wrzącej wody, przykryć i zaparzać przez okres 10 minut, od czasu do czasu mieszając.
      Uwagi:

nie zaleca się stosowania preparatu u dzieci. Nie stosować w okresie ciąży i laktacji. Przeciwwskazany u osób uczulonych na składniki preparatu. W przypadku nadczynności tarczycy stosowanie preparatu należy skonsultować z lekarzem.Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia.

Składnik

Liść Morwy 2,75g
      Ziele Skrzypu 0,75g
      Ziele Mniszka 0,5g
      Ziele Pokrzywy 0,5g
      Liść Mięty 0,25g
      Morszczyn 0,25g
      • Dodano: 07-05-2012, 10:48
      •  
      •  
      •  
      •  
      Adiposin Tea

Działanie

Korzeń mniszka przyspiesza usuwanie z organizmu zbędnych produktów przemiany materii i nadmiaru wody. Ziele skrzypu polnego, dzięki obecności flawonoidów zwiększa objętość wydalanego moczu i usuwa nadmiar moczanów. Karotenoidy, ksantofil i kwasy organiczne zawarte w liściach pokrzywy pobudzają wydzielanie soku żołądkowego, ułatwiają trawienie, przyswajanie pokarmów i prawidłowy przebieg procesów przemiany materii. Wyciągi z liści mięty wykazują działanie rozkurczowe i obniżają napięcie mięsni gładkich jelit oraz dróg żółciowych i moczowych. Antrazwiąki zawarte w korze kruszyny pobudzają perystaltykę jelita grubego oraz regulują skład mikroflory jelitowej. Herbatka ADIPOSIN TEA zawiera naturalne, biologicznie aktywne, specjalnie dobrane składniki wspomagające odchudzanie i poprawiające przemianę materii.
      Dawkowanie

Podany jest na opakowaniach jednostkowych
      Przeciwwskazania:

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą.

Składnik
      Korzeń mniszka pospolitego 0,60 g
      Ziele skrzypu polnego 0,50 g
      Liść pokrzywy 0,46 g
      Liść mięty pieprzowej 0,20 g

Podobne dyskusje

Ankieta

Co znaczy słowo amenorrhoea primaria?

Konkurs na forum
      Konkurs tematyczny