Ginekologia - forum dla rodziny i pacjenta

Najnowsze na forum
ginekologia
Oceń forum: 
 (3.4)
      Ginekologia - forum dla rodziny i pacjenta
       O grupie Forum  Wiadomości (304) Artykuły (124) Porady (30) Społeczność (2716) Szukaj  

Forum - Ginekologia - forum dla rodziny i pacjenta

ciąża a orgazm [5]

• Dodano: 12-10-2004, 11:51
      •  
      •  
      •  
      •  
      Mam skromne pytanie, które niestety wstydzę się zadać mojemu lekarzowi. Ze względu na zagrożoną ciążę,lekarz zabronił mi współżyć z mężem. Jestem w 15tc i przykładnie stosujemy się z mężem do zaleceń lekarza...Rozumiem, że chodzi tu o nie dokonywanie penetracji.Przeczytałam gdziś w gazecie, że orgazm w ogóle jest zabroniony w zagrażającej ciąży. Czy to znaczy, że zabronione są nam pieszczoty prowadzące do orgazmu?Przed nami jeszcze 5 m-cy i przyznam, że trochę nas to martwi...Czy ktoś wie więcej na ten temat?

mysza

• Dodano: 12-10-2004, 12:31
      •  
      •  
      •  
      •  
      W czasie orgazmu dochodzi do łagodnych skurczów macicy i w zagrożonej ciąży jest on zabroniony. icon_cry.gif Pozdrawiam. Ilona

Ilona Królak

• Dodano: 12-10-2004, 17:05
      •  
      •  
      •  
      •  
      mnie nurtuje co innego- co zrobic,zeby w ciazy w ogole miec ten orgazm, bo to dla mnie stalo sie niemozliwe!
      • Dodano: 12-10-2004, 19:14
      •  
      •  
      •  
      •  
      U mnie jest też podobnie, cieżko osiągnąć mi orgazm w ciąży i zaprzestałam sexu icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif Myślę że po porodzie wszystko wróci do normy chociaż jeszcze trochę mi zostało (jestem w 23 tyg.) icon_wink.gif Znowu u większości moich znajomych sex w ciąży był czymś extra icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif widocznie mi nie jest pisane icon_biggrin.gif
      • Dodano: 26-09-2007, 21:34
      •  
      •  
      •  
      •  
      witam!

ja tez mam problem z sexem. chce mi sie bardzo, chyba i po 60tce mnie bedzie moj mezunio pociagal icon_smile.gif

problem w tym ze przed orgazmem i w trakcie strasznie twardnieje mi brzuszek. mam wrazenie ze zaraz maly wyskoczy bo porod sie zacznie. w poprzedniej ciazy na ok 2 m-ce odstawilam meza na bok icon_frown.gif jak widac niepotrzebnie. musialam sie nim bawic sama niewiele biorac.

ciesze sie ze ktos poruszyl ten temat.

brykam do meza, niech mi brzusia wycalujeporzadnie i zrobi "usg" icon_wink.gif

caluski

Podobne dyskusje

Ankieta

Która z chorób NIE jest przenoszona jest drogą płciową?

Konkurs na forum
      Konkurs tematyczny