użytkowników online: 4625

Ginekologia - specjalista radzi, dla pacjenta

Najnowsze na forum
Oceń forum: 
 (2.9)
      Ginekologia - specjalista radzi, dla pacjenta
       O grupie Forum  Wiadomości (376) Artykuły (160) Porady (103) Społeczność (7131) Szukaj  

Forum - Ginekologia - specjalista radzi, dla pacjenta

"Tabletki NOVOFEM - zapłodnienie podczas ich zażywania"-piszę z konta mojeg [5]

• Dodano: 16-12-2005, 20:47
      •  
      •  
      •  
      •  
      Piszę z konta mojego chłopaka.Od 3 miesięcy zażywam tabletki NOVOFEM.Miałam wtórny brak miesiączki i endokrynolog przepisała mi właśnie te tabletki.Zastanawiam się czy podczas leczenia cały cykl owulacyjny przebiega tak jak naturalnie.Czy dni płodne wypadają tak samo w połowie cyklu, czy można zajść w ciążę tylko w wyznaczone dni, czy może taka możliwość istnieje przez cały czas leczenia.Zamierzam współżyć, ale nie chcę niepożaanej ciąży.Proszę o szybką ważną dla mnie odpowiedź.Dziękuję.

KRZYCHO

• Dodano: 16-12-2005, 23:39
      •  
      •  
      •  
      •  
      Ten preparat nie wpływa na owulację, on reguluje cykl i uzupełnia niedobory estrogenów i progesteronu. Owulacja w takim przypadku nie jest przewidywalna (czy wystapi i kiedy) i dlatego jeśli nie chcesz nieplanowanej ciąży musisz się zabezpieczać. Pozdrawiam[addsig]

Ilona Królak

• Dodano: 17-12-2005, 21:07
      •  
      •  
      •  
      •  
      Miesiączke zawsze dostaje kiedy biore ostatnia tabletke novofemu więc czy jest duże prawdopodobienstwo, że zajde w ciąże gdy współzyłabym dzien przed okresem???? PROSZĘ O SZYBKA ODPOWIEDZ Z GÓRY DZIĘKI.

KRZYCHO

• Dodano: 20-02-2008, 14:31
      •  
      •  
      •  
      •  
      ja też miałam wt sie zastanawiam czy to jakos wpływa na owulacje ??Może któras z was koleżanki zaszła w ciąże podczas brania novofemu,przyznam sie ze bardzo bym chciała . icon_smile.gif
      • Dodano: 20-02-2008, 14:33
      •  
      •  
      •  
      •  
      uzupełniam . miałam wtórny brak miesiączki icon_wink.gif i novofem mi zapisano

Podobne dyskusje

Ankieta

Czerniak to?

Konkurs na forum
      Konkurs tematyczny