Ginekologia - specjalista radzi, dla pacjenta

Najnowsze na forum
Oceń forum: 
 (2.9)
      Ginekologia - specjalista radzi, dla pacjenta
       O grupie Forum  Wiadomości (376) Artykuły (160) Porady (103) Społeczność (7132) Szukaj  

Forum - Ginekologia - specjalista radzi, dla pacjenta

ovula nabothi.... [4]

• Dodano: 10-01-2006, 07:29
      •  
      •  
      •  
      •  
      Witam!mam 30lat i problemy z miesiączką od zawsze jak tylko pamiętam, ciągle się spóźniała,nigdy nie była na czas z wyjątkiem okresu czasu kiedy zazywałam tabletki antykoncepcyjne,ostatnio nie dość że pojawia się miesiączka raz na 48dni to przedłuża się plamienie po niej, taka brązowa wydzielina ciągnie się już 3dzień z rzędu od momentu kiedy zakończyłam krwawić, co to ma znaczyć?czy ktoś mi podpowie?mam stwierdzone tzw pęcherzyki nabota na szyjce macicy, co z tym ?mialam skierowanie na zabieg na usuniecie ich ale w szpitalu stwierdzono ze szyjka macicy jest w dobrym stanie i ze mam jeszcze czas by dokonać teo zabiegu, cytologia 2st,skończyło się na elektrokoagulacji, czy te brudzenie to moze być coś poważnego?proszę o pomoc

Kasia

• Dodano: 10-01-2006, 10:38
      •  
      •  
      •  
      •  
      Nieregularność miesiączek sygnalizuje problemy hormonalne. Ile czasu minęło od elektrokoagulacji ? Plamienie jest przejściowym problemem lub nadżerka jeszcze się nie wygoiła (warto skontrolować jesli palmienie będzie się przedłużać). Trzy dni brudzenia po miesiączce to jeszcze nie jest nic poważnego. Pozdrawiam[addsig]

Ilona Królak

• Dodano: 10-01-2006, 10:56
      •  
      •  
      •  
      •  
      dziekuje za odpowiedź, eletrokoagulacja byla rok temu, to juz druga w moim zyciu,pierwsza byla po pierwszym dziecku w 97roku, w 2002 urodzilam 2 dziecko, dzieci mi juz wystarczy, wybiore sie do lekarza,tylko poczekam az skonczy sie to plamienie bo moze bedzie chcial wykonac cytologie,pewnie by sie przydala, a co z tymi pecherzykami nabota,co to jest czy to grozne?czy z tego moze byc rak?bo nie bardzo rozumiem,pozdrawiam

Kasia

• Dodano: 10-01-2006, 11:02
      •  
      •  
      •  
      •  
      Torbiele nabota powstają gdy są zatkane niektóre gruczoły wydzielające śluz. Śluz gromadzi się pod nabłoniekm na szyjce macicy i tworzy torbielki. Jesli nie są duże nie trzeba ich usuwać, nie złośliwieją. Pozdrawiam[addsig]

Ilona Królak

Podobne dyskusje

Ankieta

Czerniak to?

Konkurs na forum
      Konkurs tematyczny