użytkowników online: 2250

Ginekologia - forum dla rodziny i pacjenta

Najnowsze na forum
ginekologia
Oceń forum: 
 (3.4)
      Ginekologia - forum dla rodziny i pacjenta
       O grupie Forum  Wiadomości (304) Artykuły (124) Porady (30) Społeczność (2716) Szukaj  

Forum - Ginekologia - forum dla rodziny i pacjenta

Czy podczas ciąży można mieć okres?? [410]

• Dodano: 17-11-2006, 23:13
      •  
      •  
      •  
      •  
      Witam... Ja uprawiałam sex przerywany we wrzesniu... od tamtego czau dostalam 2 razy okres... i wydaje mi sie ze byly calkiem normalne...ale boli mnie od jakiegos czasu brzych( okolice zoladka, watroby) pobolewaja plecy.. i wczoraj dostalam zgage... czy moge byc w ciazy?
      • Dodano: 29-11-2006, 14:53
      •  
      •  
      •  
      •  
      Witam, mam takie pytanie czy podczas ciązy można mieć okres? Poniewaz 2 tugodnie spoźniał mi sie okres, byłam przekonana,ze jestem w ciąży zawsze przed okresem bolał mnie brzuszek, piersi a teraz nic, ale po 2 tygodnaich dostalam okres, strasznie bolaly mnie jajniki jednak moj okres trwal 3 dni i byl obfity .Jendka do tej pory czuje sie słao, mam zawroty głowy, czasami jest mi niedobrze i mam apetyt straszny...a kochałam się z zmoim partnerem bez ale przed wytryskiem załozylismy prezerwatywe natomiast przed tym jak mialam dostac okres kochalismy sie i skonczyl mi w tej drugiej dziurce bez prezerwatywy czy może byc tak ze moglam zajsc w ciaze?... hmm.. proszę o odpowiedź bardziej rozwiniętą... icon_smile.gif pozdrawiam wszystkich
      • Dodano: 15-12-2006, 14:35
      •  
      •  
      •  
      •  
      jesli moja siostr amiała by byc w ciązy a jej ostatni i jedyny stosunek odył się 6 miesięcy temu i nadal ma okres a brzuch jej rosnie i test ciązowy wyszedł pozytywnie to czy jest możliwośc że to nie jest ciąża bardzo przoszę o szybka odpowiedz bardzo mi na tym zależy a i chciał bym dodac że ma ona zaledwie 14 lat icon_cry.gif
      • Dodano: 08-02-2007, 21:20
      •  
      •  
      •  
      •  
      przewaznie okres mam 4-5 dni...a etraz juz po 2 dniu uplawy sa jasniejsze i slabe...boje sie;/ okres dostalam idealnie w planowany dzien..i mialam takie objawy jak zawsze bol piersi i podbrzusza...cy mozliwe ze jestem w ciazy? czy czasem takie krotsze okresy tez sie bez przyczyny zdarzaja?? 1 raz tak mamicon_frown.gif
      • Dodano: 11-03-2007, 20:15
      •  
      •  
      •  
      •  
      Troche o tym czytałam. Roznie to bywa. Niektore kobiety nie mają okresu nawet przez rok nie bedac w ciazy, wlasciwie bez przyczyny a inne maja okres do konca i dowiaduja sie o dziecku nawet tuz przed porodem! Zwykly test ciazowy moze byc mylący, przewaznie sie tak zdarza dlatego zwykle kupuje sie po 2 sztuki. Pewnikiem jest dopiero test krwi w przychodni.
      • Dodano: 12-03-2007, 14:50
      •  
      •  
      •  
      •  
      Mam takie pytanie myslalam ze jestem w ciazy okres spoznial mi sie 5 dni czesto oddawalam mocz mialam zaparcia i czulam sie ciagle zmeczona i senna ale dostalam okers napoczatku to byly brazowe plamki a teraz juz normalna krew czy nadal mozliwe ze jestem w ciazy??
      • Dodano: 22-03-2007, 15:02
      •  
      •  
      •  
      •  
      hnkj
      • Dodano: 23-03-2007, 19:44
      •  
      •  
      •  
      •  
      Czy to możliwe,ze moja dziewczyna jest w ciąży? dostała trzy okresy i w połowie zawsze miała owulacje teraz już jest po 3 okresie ok. 15 dni i miała kolejną owulację? czy ciąża jest możliwa>? miesiączka u mojej ukochanej trwa około 6-7 dni .... te trzy okresy po niebezpiecznym stosunku miała takie same też 6-7 dniowe....trzeba dodać,ze nie były to ani plamienia ani okres nie był skąpy.....
      • Dodano: 06-04-2007, 08:43
      •  
      •  
      •  
      •  
      słuchajcie, mam pytanie, czy ktoś wiarygodny mógłby mi odpowiedzieć... czy moge byc w ciąży..?! mam okres ... przez 3 miesiące, jest normalny obfity i trwa tyle co zawsze... ale jest stał sie strasznie bolesny, płacze z bólu podczas okresu i prawie mdleje, nigdy tak nie mialam,oprocz tego bola mnie piersi, i jajniki niezaleznie czy mam okres czy nie, raz mam napady apetytu a raz na mysl o jedzeniu robi mi sie niedobrze... mam zmienne humory, ostatnio płacze bez powodu caly czas, a za chwile mam humor..;/ jestem ostatnio senna i nie dozycia, moglabym najchetniej przespac caly dzien... prosze o odpisanie....
      • Dodano: 16-04-2007, 11:06
      •  
      • Wpis został ukryty
      • pokaż
      •  
      •  
      •  
      •  
      •  
      hej

mam pytanie, okres mi się spóźnia 2 dni. Zrobiłam test i wyszło że jestem w ciąży, ale czuję jak bym miała dostać okresa. Bolą mnie piersi, kuje podbrzusze i mam strasznie suche usta. Czy jak test wyszedł pozytywny i dostanę okres to czy nie stracę dziecka??

proszę o odpowiedź

Podobne dyskusje

Ankieta

Które kobiety objete są programem profilaktyki raka szyjki macicy?

Konkurs na forum
      Konkurs tematyczny