użytkowników online: 2340

Ginekologia - forum dla rodziny i pacjenta

Najnowsze na forum
ginekologia
Oceń forum: 
 (3.4)
      Ginekologia - forum dla rodziny i pacjenta
       O grupie Forum  Wiadomości (304) Artykuły (124) Porady (30) Społeczność (2716) Szukaj  

Forum - Ginekologia - forum dla rodziny i pacjenta

Temperatura w bardzo wczesnej ciązy [77]

• Najnowszy komentarz w tym wątku
      •  
      • Dodano: 30-01-2014, 09:41
      •  
      •  
      •  
      •  
      Witam dziewczyny, 27 stycznia powinnam dostać @ ale od kilku dni przed miałam przeczucie że jednak nie nadejdzie.Pierwszy objaw jaki wystąpił to ból sutków taki klujący,potem ból piersi po bokach,powiększyły się.Mam też śluz tak jak mleko. W dniu @ wieczorem zrobiłam test wyszła druga kreska ale ledwo widoczna,na drugi dzień rano powtórzyłam i to samo kupiłam test innej firmy i powtórzyłam wieczorem również to samo jedna kreska słabo widoczna.zastanawiam się czy to nie za wcześnie? według obliczeń owulacje miałam 13 stycznia (mniej więcej)implantacja + zagnieżdżenie trwa około 9-12 dni jeżeli u mnie najpóźniej zgnieżdził by się 25 stycznia to 28 dopiero wyszedł by test z krwi a kilka dni później w moczu. Czy któraś z Was tak miała ? że na początku była prawie niewidoczna kreska?
      wczoraj zrobiłam jeszcze jeden test również innej firmy
      confused test wyszedł podobnie jak wcześniejsze,słabiutka kreska ale widoczna frown nie wiem już co robić
      • Dodano: 13-12-2004, 12:55
      •  
      • Wpis został ukryty
      • pokaż
      •  
      •  
      •  
      •  
      •  
      Ostatni okres miałam 8.XI. moje cykle trwają zazwyczaj ok. 35 dni. Dziś zrobiłam test ciązowy i się okazało ze jestem w ciązy z czego się bardzo ciesze, nie daje mi spokoju jedna rzecz a mianowiciwe 9.XII miałam temperaturę 38,4 wziełam jedną tabletkę codipar, temperatura przeszła ale do tej pory mam ból gardła i kaszlę.Mam pytanie czy tak wysoka temperatura w pierwszych dniach ciąży i ta zażyta tabletka mogą wpłynąc negatywnie na rozwój płodu ???
      • Dodano: 13-12-2004, 22:20
      •  
      • Wpis został ukryty
      • pokaż
      •  
      •  
      •  
      •  
      •  
      Temperatura w ciąży zawsze jest podwyższona-i to bardzo dobry znak. Z lekami powinnaś uważać-a poza tym podobno objawy ciążowe mogą przypominać przeziębienei. Zapraszam na stronę www.mamo-tato.pl -znajdziesz tam sporo o obiawach ciązy- no i temperaturze napewno(wejdz na forum)- większość dziewczyn prowadzi wykresy temperatury to sobie pooglądasz.

Życzę wszytkiego dobrego i gratuluję -ja niestety ni emam tyle szczęscia.
      • Dodano: 14-12-2004, 09:06
      •  
      • Wpis został ukryty
      • pokaż
      •  
      •  
      •  
      •  
      •  
      Dziękuje za odpowiedż ale nie sądze żeby temperatura 38,4 była odpowiednia w ciąży. Wiem że w ciąży się ma podwyższoną temp. ale nie aż do 38,4 . A co do objawów ciązy podobnych do przeziębienia to bym się z Tobą nie zgodziła, oprócz lekko podwyższonej temperatury nie zauważam zadnych innych objawów przypominających przeziębienia, a to jest juz 3 moja ciąza. Wiem ze ta wysoka temperatura była spowodowana przeziębieniem, teraz na szczęscie moja temperatura wynosi 37 czyli odpowiednia dla ciązy, ale dalej męczy mnie okropny kaszel, mleko z miodem, maliny czosnek nie pomaga.

Dorotko, Bini, Oczko, czy byście mogli mi po raz kolejny pomóc i odpowiedzieć na moje pytania zamieszczone wyżej ? Tym razem nie zapomniałam i się zalogowałam.

• Dodano: 14-12-2004, 10:18
      •  
      • Wpis został ukryty
      • pokaż
      •  
      •  
      •  
      •  
      •  
      Na początku ciąży obowiązuje zasad wszystko albo nic, albo dziecko będzie sie normalni erozwijało albo dojdzie do poronienia. Temp. powyżej 38 jest oczywiście zwiazana z przeziębieniem . Unikaj Aspiryny (kwasu acetylosalicylowego) i nie zamartwiaj się .
      • Dodano: 14-12-2004, 11:40
      •  
      • Wpis został ukryty
      • pokaż
      •  
      •  
      •  
      •  
      •  
      Z tego co mi wiadomo, to dluzej utrzymujaca sie wysoka temperatura moze stanowic zagrozenie dla plodu. Pytalam sie mojego lekarza to powiedzial, ze w ciazy dopuszczalna jest 37,5 i o ile nie wystepuja inne objawy wskazujace na jakas chorobe to ta temperatura jest poprostu tylko objawem ciazy. U ciebie byla dosc wysoka napewno nie spowodowana ciaza, ale ja na samym poczatku tez nie wiedzac jeszcze o ciazy taka mialam i sie leczylam tabletkami i nie byla to jedna i z dzidziom jest wszystko ok. Nie masz sie czym przejmowac Codipar - paracetamol jest z tych tabletek, ktore nie szkodza na dzidziusia, oczywiscie gdy nie przesadza sie z dawka. A kilko dniowe podwyzszenie temperatury tez napewno nie zaszkodzilo twojej dzidzi. Zycze duzo zdrowka i powodzenia icon_biggrin.gif
      • Dodano: 25-10-2006, 08:58
      •  
      • Wpis został ukryty
      • pokaż
      •  
      •  
      •  
      •  
      •  
      Ja chcialam zapytac w jakim czasie od owulacji jezeli byl stosunek to wzrata temperatura powyzej 37? Jakos tydzien po?? prosze odpowiedzcie
      • Dodano: 30-10-2006, 23:47
      •  
      • Wpis został ukryty
      • pokaż
      •  
      •  
      •  
      •  
      •  
      No na pewno podwyższenie temperatury jest przy jajeczkowaniu i opada po 3 dniach normalnie. Przy zapłodnieniu utrzymuje się wysoka cały czas. icon_smile.gif
      • Dodano: 20-11-2007, 14:20
      •  
      • Wpis został ukryty
      • pokaż
      •  
      •  
      •  
      •  
      •  
      nic podobnego, mierze temperature w pochwie i moja normalnea temp to 37,5- wcale nie wynika to z zaplodnienia...bo w ciązy nie jestem.
      • Dodano: 20-11-2007, 22:41
      •  
      • Wpis został ukryty
      • pokaż
      •  
      •  
      •  
      •  
      •  
      Nie można wróżyć ciąży na podstawie bezwzględnej wartości temperatury. Ważny jest poziom wyższy WZGLĘDEM niższego. Nie musi to być 37 st.
      Image
      • Dodano: 21-12-2007, 12:21
      •  
      • Wpis został ukryty
      • pokaż
      •  
      •  
      •  
      •  
      •  
      witam,moja temperatura od 11dnia wacha się od36.74 do 37.06 co to może oznaczać? jestem w21 dniu i dzisiaj miałam 36.87.czy w ciąży zawsze jest wyższa niz 37??? [addsig]

olkaie

Podobne dyskusje

Ankieta

NFZ to:

Konkurs na forum
      Konkurs tematyczny