użytkowników online: 4231

Ginekologia - forum dla rodziny i pacjenta

Najnowsze na forum
ginekologia
Oceń forum: 
 (3.4)
      Ginekologia - forum dla rodziny i pacjenta
       O grupie Forum  Wiadomości (304) Artykuły (124) Porady (30) Społeczność (2721) Szukaj  

Forum - Ginekologia - forum dla rodziny i pacjenta

POMOZCIE JAK MAM PORONIC [349]

• Dodano: 21-10-2006, 20:51
      •  
      •  
      •  
      •  

20-10-2006 o 12:06, gość :

nie probuj usunac ciazy w domowy sposob- choc na tym etapie jest to w miare latwe

Domowe sposoby??? icon_eek.gif Jakie moga być domowe sposoby??
      • Dodano: 22-10-2006, 13:32
      •  
      •  
      •  
      •  
      Witam serdecznie.Usunac ciaze domowym sposobem??? to raczej trudne bo jezeli zarodek jest silny i zdrowy to nie sposób sie go pozbyc.Wiesz co ja mam 2 dzieci własciwie jedno po drugim i na dzien dzisiejszy stwierdzam ze to super sprawa bo odchowasz dwójke i masz spokój.Gdy urodziłam pierwsza córke i zaraz po tym zaszłam z nastepna w ciaze to nawet mi przez mysl nie przeszło by usówac bo coz to dzieciatko winne stało sie i trzeba poniesc tego konsekwencje.A i jakbym miała wrócic czas to wolałabym miec jedno po drógim bo owszem na poczatku ciezko ale potem leci jak z górki no i dwoje przy sobie sie lepiej wychowuja.

Przemysl swoja decyzje.Pozdrawiam.

Kasia.
      • Dodano: 22-10-2006, 15:16
      •  
      •  
      •  
      •  
      Aja tak bardzo pragne byc w ciazy staram sie juz 10 mies icon_cry.gificon_cry.gificon_cry.gif
      • Dodano: 22-10-2006, 18:25
      •  
      •  
      •  
      •  
      ja tez jestem mloda zaszlam w ciaze w maju matura moge jej nie zdac bo mam termin porodu ALE NIE ZABIJE WLASNEGO DZIECKA KOCHAM JE!!!!

DZIECKO NIE JEST NICZEMU WINNE!!

ZA WASZ EGOIZM I BEZMYSLNOSC!!!!wiadomo ze po porodzie kobieta jest najbardziej plodna! wspolrzyliscie bez zabezpieczernia to macie druga istotke wiesz ze pozniej mozesz sie nie pozbierac zalamac!myslec o nim kiedy bedziesz patrzec na to pierwsze !!!PORADZICIE SOBIE ALE MUSICIE PRACOWAC CIEZKO PRACOWAC nalezy byc odpowiedzialnym WIESZ ZE W 5 TYGODNIU MOZESZ MIEC ROBIONE USG I JUZ ZOBACZYC SWOJE MALENSTWO KTÓRE MA JUZ 8 MILIMETROW!!!!!!

Linka

• Dodano: 22-10-2006, 19:37
      •  
      •  
      •  
      •  
      Jeśli masz tak trudną sytuację domową to może warto pomyśleć o Domu Samotnej Matki, tam Ci pomogą. Mogłabyś spokojnie urodzić i póżniej nawet oddać dziecko do adopcji. Dla kogoś to będzie wielkie szczeście. Aborcja to obciązenie na całe życie, a mając do wyboru obcję złą i jeszcze gorszą warto się zastanowić. Nie usuwaj...
      • Dodano: 22-10-2006, 20:30
      •  
      •  
      •  
      •  
      Jesteś przerażona, ale nie daj się omotać przez strach!!! Zycie jest największym skarbem! Zła amosfera w domu, bieda-z tym wszystkim da się wygrać! Zacznij myśleć pozytywnie o swojej ciąży-o skarbie jaki nosisz pod swoim sercem!Nie zabijaj własnego dziecka!!!
      • Dodano: 22-10-2006, 20:37
      •  
      •  
      •  
      •  
      Nie rób krzywdy własnemu dziecku!!!Wszystko się ułoży, zobaczysz.Dziecko to prawdziwy cud i skarb!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
      • Dodano: 22-10-2006, 20:38
      •  
      •  
      •  
      •  
      Nie rób krzywdy własnemu dziecku!!!Wszystko się ułoży, zobaczysz.Dziecko to prawdziwy cud i skarb!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
      • Dodano: 22-10-2006, 20:38
      •  
      •  
      •  
      •  
      • Dodano: 23-10-2006, 08:01
      •  
      •  
      •  
      •  
      Cześć, może i Cię rozumiem, ale wiem że ja nie potrafiłabym zabić.

Rozumiem,że obawiasz się reakcji mamy, ale wiedz,że << to>> pozostawi ślad na Twojej psychice do końca życia, a kiedyś i tak wyjdzie na jaw i Twoje dziecko, to które już masze, będzie miało do Ciebie żal, że zabiłaś jego rodzeństwo... Wiesz ile małżeństw czeka na Twojego malucha??!! Jak tylko urodzisz i się zrzekniesz do niego praw, zabiorą go rodzice, którzy nie mogą mieć niestety własnego dziecka. Nie możecie gdzieś wyjechać na jakiś czas? Do czsu porodu?

Pomyśl, że Ciebie też mogłoby nie być, jakby Twoja matka podjęła taką decyzję...

ewa

Podobne dyskusje

Ankieta

Które kobiety objete są programem profilaktyki raka szyjki macicy?

Konkurs na forum
      Konkurs tematyczny