Ginekologia - forum dla rodziny i pacjenta

Najnowsze na forum
ginekologia
Oceń forum: 
 (3.4)
      Ginekologia - forum dla rodziny i pacjenta
       O grupie Forum  Wiadomości (304) Artykuły (124) Porady (30) Społeczność (2716) Szukaj  

Forum - Ginekologia - forum dla rodziny i pacjenta

brazowa wydzielina ? [131]

• Najnowszy komentarz w tym wątku
      •  
      • Dodano: 24-08-2012, 19:50
      •  
      •  
      •  
      •  
      cześć dziewczyny mam podobny problem, jakiś miesiąc temu z chłopakiem uprawialiśmy petting, po czym normalnie dostałam okres, teraz też w 4 dniu okresu i jestem kilka dni przed okresem i pojawiała się brązowa wydzielina ostatnio przed okresem też ją miałam mam nadzieje że nie jestem w ciązy ratujcie !
      • Dodano: 13-04-2007, 12:32
      •  
      • Wpis został ukryty
      • pokaż
      •  
      •  
      •  
      •  
      •  
      mam problem pojawiła się u mnie brązowa wydzielina z pochwy... nie ma przykrego zapachu co może być przyczyną?
      • Dodano: 13-04-2007, 12:59
      •  
      •  
      •  
      •  
      hej! u mnie np brązowa wydzielina pojawia się przed okresem

• Dodano: 13-04-2007, 22:31
      •  
      •  
      •  
      •  
      u mnie np. pojewia sie po okresie i moje ginekolog powiedziala ze to jest dwufazowa miesiaczka i ze czesc kobiet tak ma niekoniecznie przez cale zycie ale przez jakis tam czas tak jest i nie ma sie czego obawiac

pozdrawiam icon_wink.gif
      • Dodano: 24-07-2007, 19:05
      •  
      •  
      •  
      •  
      jejq tez mam ten problemicon_frown.gif przed miesiaczka ja mialam kilka dni pozniej dostalam a jak mi sie okres skonczyl to znow sie pojawila i to juz tak tydzicon_frown.gif moze ktos mial podobnie? chcialam dodac ze niccc mnie nie boli zapachu przykrego tez nie ma... poradzcie plis
      • Dodano: 24-07-2007, 20:07
      •  
      •  
      •  
      •  
      to nic innego jak oczyszczanie sie macicy ale takie rzeczy nalezy kontrolowac u lekarza pozdrawiam
      • Dodano: 25-07-2007, 00:00
      •  
      •  
      •  
      •  
      ja mialam brazowowa wydzieline to bylam w ciazy i poronilamicon_frown.gif
      • Dodano: 31-07-2007, 16:27
      •  
      •  
      •  
      •  
      dokładnie miałam tak samo - stwierdzona ciąża i po tygodniu poronienie
      • Dodano: 31-07-2007, 21:27
      •  
      •  
      •  
      •  
      a nio dokladnie tak mialam;( icon_cry.gif
      • Dodano: 31-07-2007, 21:49
      •  
      •  
      •  
      •  
      Brązowy śluz czy plamienia kilkudniowe przed miesiączką świadczą o zaburzeniach fazy lutealnej czyli niedoborze progesteronu. W takim przypadku wskazana jest wizyta u ginekologa.
      • Dodano: 08-08-2007, 18:35
      •  
      •  
      •  
      •  
      u mnie tez ostatnio pojawila sie brozowa wydzielina..nie ma zapochu i mam ja moze przez ostatnie 3 - 4 dni. okres mialam ok 10dni temu.

poztym mam bole jajnika i jestem przerazona ze to moze byc cos powaznego - jak rak jajnikow!

mam 25 lat i w sumie ryzyko wystepowania tego raka jet w wieku starszym...ale juz sama nie wiem!

ostatnio tez jestem wzdeta i mi sie odbija chociaz moj doktor uwaza ze to IBS. ostatnio bylam w szpitalu i zrobili mi testy krwi i rozmaiwlam z lekarzem i on powiedzial ze to bardzo malo prawdopodobne ze to rak ale jak moge mniec 100% pewnosci??

czy ktoras z was tez miala takie objawy? moze to nic powaznego!!!!

Podobne dyskusje

Ankieta

Tokoliza to?

Konkurs na forum
      Konkurs tematyczny