użytkowników online: 3300

Ginekologia - forum dla rodziny i pacjenta

Najnowsze na forum
ginekologia
Oceń forum: 
 (3.4)
      Ginekologia - forum dla rodziny i pacjenta
       O grupie Forum  Wiadomości (304) Artykuły (124) Porady (30) Społeczność (2719) Szukaj  

Forum - Ginekologia - forum dla rodziny i pacjenta

czy w ten sposób można zajść w ciążę?? [100]

• Najnowszy komentarz w tym wątku
      •  
      • Dodano: 30-07-2010, 15:23
      •  
      •  
      •  
      •  
      witam..mam pytanie biore tabletki antykoncepcyjne oc-35 i wczoraj wzielam ostatnia o 22 a dzis przed 12 kochalam sie z chlopakiem i skonczyl we mnie..czy moge zajsc w ciaze bo czytalam ze ostatnia tabletka nie ma hormonow..prosze o odpowiedz=]
      • Dodano: 18-04-2007, 17:19
      •  
      •  
      •  
      •  
      witam, proszę o pomoc. uprawialismy z chlopakiem petting, bez zabezpieczenia. uważa ze nie doszlo do wytrysku, raczej nie bylo kontaktu z narzadami plciowymi. spoznia mi sie okres, czasami zrobi mi sie troche niedobrze.zawsze przed okresem bolały mnie piersi a teraz nie-tylko sie powiększyły. Wystepuje również sluz o mlecznym zabarwieniu. czy jest możliwość aby byla to ciąza?? prosze o rade.
      • Dodano: 18-04-2007, 17:25
      •  
      •  
      •  
      •  
      Myśle ze poprostu wkrótce dostaniesz okres. To że sie denerwujesz moze sprawiać ze sie jeszcze bardziej bedzie spóźniać. Nie martw się. Uważam ze niema takiej możliwości zebys zaszła w ciąze w tym przypadku. Zycze pogody ducha no i okresu icon_smile.gif Pozdrawiam.
      • Dodano: 18-04-2007, 17:42
      •  
      •  
      •  
      •  
      dzieki za odpowiedź icon_smile.gif
      • Dodano: 20-04-2007, 19:18
      •  
      •  
      •  
      •  
      no i okresu nadal nie ma
      • Dodano: 20-04-2007, 19:23
      •  
      •  
      •  
      •  
      zrób test
      • Dodano: 20-04-2007, 19:41
      •  
      •  
      •  
      •  
      a czy mozliwe zeby to byla ciaza??
      • Dodano: 20-04-2007, 19:41
      •  
      •  
      •  
      •  
      NIby najłatwiej jest powiedziec zrob test .. a chyba kazda z nas ktora zyła w niepewnosci wie ze to nie jest takie proste jak sie wydaje nam ktore nie maja takich wątpliwosci. Miałam niedawno taka sama sytuacje tylko ze mi i mojemu partnerowi przytrafiło sie cos niemiłego. Prezerwatywa nam pękła icon_smile.gif i tez mi sie spozniał okres, tez mi sie niedobrz robiło i przytyłam. Piersi mnie bolały i to był jedyny znak na nadchodzacy okres ... jak mi sie spozniał to juz zaczełam stawac przezd lustrem i przymierzac jak by mi było z brzuszkiem icon_smile.gif ale tak naprawde cholernie nie chciałam teraz dziecka:/ i najgorsze niestety było to ze sobie wmawiałam ze jestem w ciazy icon_smile.gif bo stres i takie wmawianie jest najgorsze i działa niekorzystnie icon_smile.gif wiec uszy do góry i mow sobie w myślach ze nie jestes w ciąży icon_smile.gif jak ja tak robiłam to nastepnego dnia w magiczny sposob okres sie pojawił icon_smile.gif oczywiscie juz pierszego dnia chciałam zeby sie skonczył razz

Nektarynka

• Dodano: 20-04-2007, 19:44
      •  
      •  
      •  
      •  
      wlasnie w tym problem ze ja sobie nic nie wmawiam i nie stresuje sie. wnioskuje ze masz bolesne okresy ze chcialabys aby pierwszego dnia sie zaraz skonczyly. mam podobnie.
      • Dodano: 20-04-2007, 19:48
      •  
      •  
      •  
      •  
      Nie wiem od czego to zalezy ale na poczatku jest w sumie lejcikowo a pozniej jak mnie złapia skorcze pzrz 4 godziny to umieram icon_smile.gif jedynie taniec mi pomaga i ruch na to... Skoro nie wmawiasz sobie nic to zacznij wmawiac ze nie jestes w ciazy i ze jutro dostaniesz okresicon_smile.gif

Nektarynka

• Dodano: 20-04-2007, 19:50
      •  
      •  
      •  
      •  
      na dowod tego ze to pomaga mam przykład... czytałam kiedys o kobiecie ktora adoptowała niemowle bo nie mogła miec swoich dzieci. Tak bardzo je pokochała i wmawiała sobie ze to jej ze nagle miała mleko i była w stanie karmic małego piersiaicon_smile.gif wszystko siedzi tak naprawde w głowceicon_smile.gif

Nektarynka

Podobne dyskusje

Ankieta

Która z chorób NIE jest przenoszona jest drogą płciową?

Konkurs na forum
      Konkurs tematyczny