użytkowników online: 1386

Ginekologia - specjalista radzi, dla pacjenta

Najnowsze na forum
Oceń forum: 
 (2.9)
      Ginekologia - specjalista radzi, dla pacjenta
       O grupie Forum  Wiadomości (376) Artykuły (160) Porady (103) Społeczność (7144) Szukaj  

Forum - Ginekologia - specjalista radzi, dla pacjenta

brązowy śluz (maź) z pochwy ??? [3]

• Dodano: 21-02-2005, 10:20
      •  
      •  
      •  
      •  
      MAm taki problem czasami występuję u mnie wydzielina w postaci brązowego śluzu takiej mazi brązowej, zwykle zaraz po miesiączce (lub kilka dni po) lub bardzo rzadko po stosunku (przy użyciu prezerwatywy), wydzielina czasami jest dość duża i muszę zakladać podpaskę żeby nie poplamić majtek. Objawy te występują żadko raz na pół roku czasem 2 razy na pół roku. Miesiączkowanie odbywa się u mnie normalnie żadnych problemów. Proszę o radę co mam zrobić czy to jest normalne czy może jestem na coś chora. Mam 21lat.
      • Dodano: 21-02-2005, 16:22
      •  
      •  
      •  
      •  
      Jezeli wystepuje zaraz po miesiaczce, to tak po prostu moze byc--resztki krwi miesiecznej mieszaja sie wtedy ze sluzem i moze ona juz wtedy byc taka wlasnie brazowaicon_smile.gif

Musisz sie jednak poobserwowac pod katem objawow stanu zapalnego pochwy- bóle podbrzusza, upławy, swiąd, pieczenie, bo czasem przy stanach zapalnych tak moze byc.

Jezeli pojawia sie po stosunku--przyczyna moze byc on sam ( jesli dosc agresywny) lub tez nadzerka cześci pochwowej( ta mozna stwierdzic w badaniu ginekologicznym we wziernikach). Nadzerka na skutek urazu mechanicznego moze wtedy lekko pokrwawiac.

wiola

dr n.med. Wioletta Rozmus-Warcholińska

Ekspert medforum.pl

• Dodano: 17-01-2008, 10:56
      •  
      •  
      •  
      •  
      Cześć. Mam podobny problem. To znaczy wystąpiła u mnie dziwna wydzielina. Jak zwykła śluzowa ale o kolorze brązowawym. Wystąpiła w środku cyklu(tj przy owulacji) może jeden dzień przed, więc nie są to "resztki" okresu. jak pierwszy raz się pojawiło do okresu miałam jeszcze 2 tygodnie, leci juz kilka dni czy to może być coś poważnego? Kiedyś mi się już zdarzyło takie coś kiedyś ale to raz na rok i leciało 2 dni a nie tak długo to nie przejmowałam się tym i nic z tym nie robiłam.

Mysza

Podobne dyskusje

Ankieta

Tokoliza to?

Konkurs na forum
      Konkurs tematyczny