użytkowników online: 3515

Ginekologia - forum dla rodziny i pacjenta

Najnowsze na forum
ginekologia
Oceń forum: 
 (3.4)
      Ginekologia - forum dla rodziny i pacjenta
       O grupie Forum  Wiadomości (304) Artykuły (124) Porady (30) Społeczność (2716) Szukaj  

Forum - Ginekologia - forum dla rodziny i pacjenta

usuniecie macicy - powrot do normalnosci [143]

• Dodano: 26-08-2008, 18:46
      •  
      •  
      •  
      •  
      ewa wszyscy tylko sex czy to jest naj naj ja jestem po operacji 2 tydzien ale serio pytanie ? kiedy moge normalnie pracowac ile powinno byc sie na zwolnieniu lekarskim aby nie bylo problemu ze np;za wczesnie dziwigalam bo pracuje fizycznie prosze o odpowiedz i b dziekuje

icon_razz.gif
      • Dodano: 27-08-2008, 18:08
      •  
      •  
      •  
      •  
      Jeżeli pracujesz fizycznie to lekarz powinien ci dać zwolnienie co najmniej 1 miesiąc a potem poszpitalny wyjazd do sanatorium, który się należy po takiej operacji, bo do pół roku nie powinnaś dzwigać. Ja już jestem 9 lat po usunięciu macicy i wszystko było dobrze od początku ale też przez pół roku prowadziłam oszczędny tryb życia, może byłam w lepszej sytuacji bo nie pracowałam. Zyczę szybkiego powrotu do zdrowia.
      • Dodano: 28-08-2008, 10:43
      •  
      •  
      •  
      •  
      bardzo dziekuje no to ladnie pol roku to duzo ale dam jakos rade duzo zdrowia pa pa ewa
      • Dodano: 09-10-2008, 22:17
      •  
      •  
      •  
      •  
      Witam! Czy któraś z was starała się o odszkodowanie za usunięcie macicy?

Mi wycieli macicę 3 miesiące temu, podczas porodu. Nie wiem jakie kroki powinnam uczynić? Czy jest to traktowane jak uszczerbek na zdrowiu, czy wszyscy przechodzą nad tym do porządku dziennego?
      • Dodano: 09-10-2008, 22:17
      •  
      •  
      •  
      •  
      Witam! Czy któraś z was starała się o odszkodowanie za usunięcie macicy?

Mi wycieli macicę 3 miesiące temu, podczas porodu. Nie wiem jakie kroki powinnam uczynić? Czy jest to traktowane jak uszczerbek na zdrowiu, czy wszyscy przechodzą nad tym do porządku dziennego?
      • Dodano: 10-10-2008, 09:24
      •  
      •  
      •  
      •  
      Myślę, że skoro usunęli ci macicę to mieli ku temu podstawy, a jeżeli zrobili to bezpodstawnie to masz prawo zgłosić to do prokuratury, jeżeli oczywiście w wypisie nie ma adnotacji powodu usunięcia, bo jeżeli napisali co było powodem to nie będziesz miała podstaw aby udowodnić winę.
      • Dodano: 26-10-2008, 11:19
      •  
      •  
      •  
      •  
      jestem 25 dni po usunięciu macicy bez przydatków i nie wiem dlaczego zaplamiłam, może któraś z pań miała podobny przypadek więc proszę coś na ten temat napisać
      • Dodano: 26-10-2008, 19:18
      •  
      •  
      •  
      •  
      Witam serdecznie.

To plamienie to raczej normalne .Ja jestem po usunieciu macicy juz ponad 2 lata i kazdego miesiąca plamieicon_smile.gif objawy tez mam jak przed okresemicon_smile.gif Lekarze w szpitalu mi powiedzieli ze to normalne ze beda sie zdarzac plamienia.

Pozdrawiam.
      • Dodano: 27-10-2008, 10:04
      •  
      •  
      •  
      •  
      Ja jestem po usunięciu macicy bez przydatków od 9 lat i od tamtej pory nigdy nie zdarzyło mi się plamienie - widocznie wam zostawiono jakiś otwór bo w innym przypadku jest to nie możliwe.
      • Dodano: 28-10-2008, 12:53
      •  
      •  
      •  
      •  
      Witam... tak mi się wydaje dlaczego mam plamić skoro mam usuniętą macice... mam nadzieję,że to pierwszy i ostatni raz icon_frown.gif tłumaczę sobie,że się jeszcze oczyściłam z brudów. PROSZE O KOMENTARZ icon_razz.gif

Podobne dyskusje

Ankieta

Która z chorób NIE jest przenoszona jest drogą płciową?

Konkurs na forum
      Konkurs tematyczny