użytkowników online: 2931

Ginekologia - forum dla rodziny i pacjenta

Najnowsze na forum
ginekologia
Oceń forum: 
 (3.4)
      Ginekologia - forum dla rodziny i pacjenta
       O grupie Forum  Wiadomości (304) Artykuły (124) Porady (30) Społeczność (2715) Szukaj  

Forum - Ginekologia - forum dla rodziny i pacjenta

usuniecie macicy - powrot do normalnosci [143]

• Dodano: 14-12-2009, 13:46
      •  
      •  
      •  
      •  
      Witam. Operację usunięcia macicy bez przydatków miałam miesiąc temu. Czuję się już lepiej...ale mam pewne wątpliwości.Jak te jajniki i z czym są teraz połączone?Gdzie wpada jajeczko? Na razie jeszcze nie wiem jak ze wspłółżyciem bo celibat wink .Jeśli ktoś wie jaka jest odpowiedź na moje pytanka to piszcie wink Pozdrawiam wszystkich i nie taki diabeł straszny...wsztstko można przeżyć.Kaśka
      • Dodano: 26-12-2009, 23:40
      •  
      •  
      •  
      •  
      jak dlugo sie wraca do zdrowia po usunieciu macicy,mam miesniaka 3,5 cm polozonego podsluzówkowo...zastanawiam sie nad usunieciem calej macicy slyszlam, ze miesniaki lubia odrastac a ja chce by w koncu skonczyly sie moje problemy z krwawieniem comiesniecznym ktore jest krwotoczne
      mam 34 lata nie rodzilam i chyba nie ma szans na zajscie w ciaze naturalnie, wiec po co sie meczyc z czym z czym nie bedzie zadnego pozytku
      • Dodano: 27-12-2009, 00:49
      •  
      •  
      •  
      •  
      jestem 15 dni po usunięciu macicy i jajników, jestem w coraz lepszej formie. Trochę boli wnętrze, ale po za tym jest ok.
      • Dodano: 29-12-2009, 20:23
      •  
      •  
      •  
      •  
      Jestem po 2 operacjach jedna mialam 22.10.09., a druga 24.11.09.Za pierwszym razem mialam usuniety jajnik i maly miesniak na macicy,ale po 2 tygodniach przyszedl wynik i ordynator powiedzial ze lepiej usunac wszystko jesli juz nie bede rodzic,a mam juz 2 wspanialych dzieci. Wiec sie zgodzilam i jestem juz miesiac po operacji i czuje sie dobrze tylko bede musiala brac hormony...a jutro mam wizyte u ginekologa.Prosze mi napisac cos na ten temat z tym braniem hormonow ja mam dopiero 37 lat wink
      Szew zagoil sie dobrze mimo podwujnego ciecia,a teraz czekam na rozpoczecie wspolzycia i tez sie obawiam jak to bedzie... wink
      • Dodano: 29-12-2009, 22:01
      •  
      •  
      •  
      •  
      • Dodano: 09-01-2010, 12:02
      •  
      •  
      •  
      •  
      Mam usuniety trzon macicy bez przydatkow.Jaka jest roznica miedzy usunieciem macicy a trzonem macicy.Jakie moga byc skutki operacji?Czy ktos moze mi pomoc i odpowie na moje pytanie.Bardzo prosze. cry
      • Dodano: 10-01-2010, 19:03
      •  
      •  
      •  
      •  
      Witam Ja rowniez mam usuniety trzon macicy bez przydatkow .czuje sie w miare dobrze.Na razie nie mysle o wspolzyciu.Musi sie wszystko wygoic.Ale ciesze sie ze poddalam sie opercji i namawiam was nie zwlekajcie jak was lekarz kieruje.Nie jest zle a potem juz tylko lepiej.
      • Dodano: 25-01-2010, 16:24
      •  
      •  
      •  
      •  
      Gość 2009-03-29 14:52:00 Musieli cię zarazić jakąś bakterią w szpitalu, proś aby zrobili ci badanie jaka to bakteria aby zacząć prawidłowe leczenie antybiotykiem. Nie daj sobie bez badania wciskać na oko antybiotyku, bo leczenie będzie trwało długo.
      • Dodano: 31-01-2010, 19:45
      •  
      •  
      •  
      •  
      witam,ja jestem 2 m-ce po operacji usuniecia macicy z przydatkami.niestety juz choruje od 25 sierpnia i do 16 lutego musze wrocic do pracy bo bedzie 182 dni...troche sie boje bo mam prace fizyczna i musze nieraz dzwigac, a to jest niewskazane po tej operacji...i nie wiem co ze mna bedziejutro ide na kontrol do ginekologa.jesli ktos moze mi poradzic cos to prosze,pozdrawiam wink
      • Dodano: 31-01-2010, 20:45
      •  
      •  
      •  
      •  
      mam miesniaka na tylnej ścianie macicy jest on maly pani ginekolog powiedziala ze moze trzeba łyzeczkować co to jest

Podobne dyskusje

Ankieta

Które kobiety objete są programem profilaktyki raka szyjki macicy?

Konkurs na forum
      Konkurs tematyczny