Ginekologia - forum dla rodziny i pacjenta

Najnowsze na forum
ginekologia
Oceń forum: 
 (3.4)
      Ginekologia - forum dla rodziny i pacjenta
       O grupie Forum  Wiadomości (304) Artykuły (124) Porady (30) Społeczność (2714) Szukaj  

Forum - Ginekologia - forum dla rodziny i pacjenta

wydalanie spermy [6]

• Dodano: 31-05-2010, 19:51
      •  
      •  
      •  
      •  
      Mam mały kłopot,chciałabym zajść w ciążę,lecz nie mogę,a wiem iż jestem całkowicie zdrowa tak samo jest z moim partnerem.Wydawało by się to proste,lecz ja i mój partner staramy się na okrągło i wciąż bez efektu.Na dodatek ja wydalam wszystką spermę,nie wiem co się dzieje.Proszę o pomoc. Mała
      • Dodano: 31-05-2010, 21:44
      •  
      •  
      •  
      •  
      1. potrafisz określić swoje dni płodne? jeśli tak, to na jakiej podstawie?
      2. jak długo się staracie?
      3. jak często współżyjecie?
      4. jakie badania wykonaliście na podstawie których twierdzisz, że obydwoje jesteście zdrowi?

To, że sperma wypływa z Twojej pochwy jest normalne. Jeśli będziesz miała zajść w ciąże, wystarczy jej bardzo mała ilość z oczywiście zdolnymi do zapłodnienia plemnikami, żeby doszło do poczęcia.
      • Dodano: 02-06-2010, 18:14
      •  
      •  
      •  
      •  
      Witam. Tak potrafię określić dni płodne,zawsze występują kilka dni przed miesiączką .Staramy się o dziecko ponad rok,a kochamy się często.Mój partner zrobił badania posiewu spermy,a ja badania hormonalne i szereg innych . Więc z nich wynikało,że jesteśmy zdrowi,a jednak nadal nie mamy szans.Czytam dużo książek na ten temat i serfuję sporo po internecie w poszukiwaniu odpowiedzi i wciąż mało wiem. MAłA
      • Dodano: 02-06-2010, 18:35
      •  
      •  
      •  
      •  
      przestancie sie starac i zajdziesz w ciaza, zazwyczaj, jak ktos BARDZO chce, to nic nie wychodzi, nie mysl o tym wyluzuj sie i jest duza szansa na powodzenie...
      • Dodano: 02-06-2010, 18:50
      •  
      •  
      •  
      •  
      Gość 2010-06-02 18:14:50 Witam. Tak potrafię określić dni płodne,zawsze występują kilka dni przed miesiączką .Staramy się o dziecko ponad rok,a kochamy się często.Mój partner zrobił badania posiewu spermy,a ja badania hormonalne i szereg innych . Więc z nich wynikało,że jesteśmy zdrowi,a jednak nadal nie mamy szans.Czytam dużo książek na ten temat i serfuję sporo po internecie w poszukiwaniu odpowiedzi i wciąż mało wiem. MAłA

Jak określasz dni płodne? chyba nie "na wyczucie" wink

Paulina85krk

• Dodano: 03-06-2010, 11:05
      •  
      •  
      •  
      •  
      Co do określenia dni płodnych to nie napisałaś na jakie podtswie to robisz, ale tak jak wspomniała Paulina wyczucie i wyliczenie dzieląc cykl przez pół nic nie daje! Obecnie najłatwiejszy sposób to stosowanie testów owulacyjnych - w prosty i szybki sposób można upwenić się, że jajeczkowanie jest wtedy a wtedy.
      Poza tym, im częściej współżyjecie tym gorzej dla Was. No niestety, sperma potrzebuje ok. 72 godzin żeby stać się w pełni 'wartościowa', plamniki silne i żywotne.
      Książki i forum zamień na dobrego lekarza!

Podobne dyskusje

Ankieta

NFZ to:

Konkurs na forum
      Konkurs tematyczny