użytkowników online: 2931

Ginekologia - forum dla rodziny i pacjenta

Najnowsze na forum
ginekologia
Oceń forum: 
 (3.4)
      Ginekologia - forum dla rodziny i pacjenta
       O grupie Forum  Wiadomości (304) Artykuły (124) Porady (30) Społeczność (2715) Szukaj  
                     

      Forum - Ginekologia - forum dla rodziny i pacjenta

      okres w czasie brania tabletek antykoncepcyjnych... [101]

      • Najnowszy komentarz w tym wątku
      •  
      • Dodano: 01-08-2013, 16:26
      •  
      •  
      •  
      •  
      Też tak miałam. Przestraszyłam się i poszłam do ginekologa. Powiedział, że to całkowicie normalne przy pierwszym opakowaniu.
      • Dodano: 01-05-2008, 16:40
      •  
      •  
      •  
      •  
      Witam, już prawie rok biorę tabletki antykoncepcyjne novynette, ostatnio przy 5 dniu przyjmowania kolejnego opakowanie tabletek dostałam okresu. Wcześniej wszystko było w porządku przy zakończeniu opakowania w przerwie 7 dniowej dostawałam miesiączki, a teraz coś jest nie tak;/ Proszę o radę. Pozdrawiam

      Przestań ciągle głosować na moją wypowiedź wink

      "Każda istota na Ziemi umiera samotnie"

      edytowano: 17-09-2011, 23:31
      • Dodano: 01-05-2008, 17:22
      •  
      •  
      •  
      •  
      czesc tez tak mialam przy 14 tabletce mialam okres a teraz sie okazalo ze jestem w ciazy i to z tabletek ja pier......oleten okres podczas brania tabletek mialam 1 03 08 potem juz niemialam a wczoraj polecial mi dwie kropelki krwi....ale lekarz powiedzial ze nic sie niedzieje
      • Dodano: 05-05-2008, 12:24
      •  
      •  
      •  
      •  
      Kiedy zorientowałaś się, że jesteś w ciąży?
      Image
      • Dodano: 14-05-2008, 09:02
      •  
      •  
      •  
      •  
      Dziewczyny, nie straszcie mnie..ja mam identyczna sytuacje..jestem dokladnie w polowie brania tabletek novynette i nagle wczoraj dostalam okres..biore je ponad pol roku juz, ale wczesniej bralam ponad 3 lata, pierwszy raz zdarzylo mi sie cos takiego, ale myslalam, ze to mze przez ostatnie wyjazdy i stres..boje sie troche bo bylam w Azji sluzbowo na 2 tygodnie i ze cos sie w moim organizmie przestawilo. Bralam w sumie tabletki z duzym opoznieniem ale codziennie....
      • Dodano: 14-05-2008, 13:22
      •  
      •  
      •  
      •  
      Jeśli przyjmowałyście pigułki nieregularnie lub zapominałyście no to efektem jest ciąża!



      A tak dla uściśnienia - podczas stosowania pigułek nie ma okresu tylko krwawienie z odstawienia!
      • Dodano: 14-05-2008, 13:39
      •  
      •  
      •  
      •  
      A jezeli byly tabletki przyjmowane regularnie i nie pominieto zadnej?

      jaka przyczyna moze byc wczesniejszego krwawienia?
      • Dodano: 14-05-2008, 13:42
      •  
      •  
      •  
      •  


      14-05-2008 o 13:39, gość :

      A jezeli byly tabletki przyjmowane regularnie i nie pominieto zadnej?

      jaka przyczyna moze byc wczesniejszego krwawienia?




      Nie tolerancja składników pigułki przez organizm.

      Nadżerka.
      • Dodano: 14-05-2008, 13:47
      •  
      •  
      •  
      •  
      to najczesciej wystepuje przy pierwszym opakowaniu tabletek, ale przy np. 3 lub pozniejszym jest to dziwne.

      • Dodano: 14-05-2008, 14:02
      •  
      •  
      •  
      •  
      Idź do lekarza i się dowiesz co się dzieje!
      • Dodano: 14-05-2008, 14:11
      •  
      •  
      •  
      •  
      Cytat

      Nie tolerancja składników pigułki przez organizm.



      Jesli taka nietolerancja występuje mozna zajśc w ciaze?

      Podobne dyskusje

      Ankieta

        

      Które kobiety objete są programem profilaktyki raka szyjki macicy?

      Konkurs na forum
      Konkurs tematyczny