Ginekologia - forum dla rodziny i pacjenta

Najnowsze na forum
ginekologia
Oceń forum: 
 (3.4)
      Ginekologia - forum dla rodziny i pacjenta
       O grupie Forum  Wiadomości (304) Artykuły (124) Porady (30) Społeczność (2719) Szukaj  

Forum - Ginekologia - forum dla rodziny i pacjenta

Pomocy ... [16]

• Najnowszy komentarz w tym wątku
      •  
      • Dodano: 03-12-2011, 10:49
      •  
      •  
      •  
      •  
      Ja mam cykle regularne- no moze wahaja sie gora dwa dni w ta czy w ta.
      Do tego nie bola mnie piersi od czasu kiedy dostalam okres, ciezkich ani twardych tez nie mam. Poprostu jak scisne to troszke tego wycieka. Ale powazniejszy i bardziej dokuczliwy jest ten smak w ustach. Co prawda juz go nie mam od rana ale wczoraj mnie meczyl.
      Do tego jakby cmi mnie brzuch jak przed okresem tylko slabiej.
      Miesiaczke dostalam 29 listopada ok 22 wieczorem. I to od razu lala sie krew, 30 tez lala sie krew a juz 1 do poludnia bylo normalnie, popoludniu juz mizernie sie lala no a 2 wogole do wieczora. Wieczorem znowu mnie zalalo a juz poznym wieczorem wyszly jakies skrzepy. Dzisiaj narazie nic z tym ze mam uczucie jakby ciagle cos cieklo- taka jakby mokrosc ale w srodku
      Image

Image
      • Dodano: 01-12-2011, 22:16
      •  
      •  
      •  
      •  
      Powiem w skrócie. Moje niepokojace objawy- metaliczny lub tempy smak w ustach, slinotok, do tego jestem od dwoch dni strasznie zmmeczona, szybko sie mecze, a o 18 dzisiaj myslalam ze zasne na siedzaco, teraz moge nawet na stojaco czego nigdy predzej nie mialam. Z piersi po ucisku wycieka mi cos jak siara ( porownywalne z moja pierwsza ciaza).
      Czego moga to byc objawy. Martwie sie
      Image

Image
      • Dodano: 02-12-2011, 09:19
      •  
      •  
      •  
      •  
      a robiłaś test??
      jeżeli negat ja bym poszła do gina zbadała prolaktynę bo jeżeli to nie ciaża to prolaktyna za wsyoka powoduje wyciek z piersi
      Image
      http://enpr.pl/lena28
      • Dodano: 02-12-2011, 09:50
      •  
      •  
      •  
      •  
      Robilam test 4 dni przed dniem spodziewanej miesiaczki ( negatywny). Miesiaczke dostalam praktycznie jak w zegarku (28dc). Po raz pierwszy praktycznie polala sie krew od razu, a nie zaczal sie tak jak zawsze najpierw jakimis wiekszymi lub mniejszymi plamieniami. W kazdym razie dzisiaj jest 3 dzien i miesiaczki prawie juz nie ma. Piersi mnie nie bola takze pewnie to nie ciaza. Do ginekologa terminy sa najblizej za 3 miesiace. Dzisiaj ide do rodzinnego, moze ten jakies badania mi przepisze.
      A czy objawem wysokiego poziomu prolatyny jest metaliczny posmak w ustach, slinotok i zmeczenie? W pracy wstalam o 7.30. Wrocilam do domu, zawiozlam corke do przedszkola, pojechalam do przychodni z moczem corci i zarejestrowac sie do lekarza, odkurzylam, wstawilam pranie, ogolnie ogarnelam mieszkanie i myslalam ze zasne na stojaco. Wiecznie bym jadla dla zabicia tego niemilego smaku w ustach.
      Image

Image
      • Dodano: 02-12-2011, 10:16
      •  
      •  
      •  
      •  
      wydaje mi się że powinnaś przebadać się ginekologicznie. moja znajoma pomimo krwawień była w ciąży. dowiedziała się w trzecim miesiącu. eek
      • Dodano: 02-12-2011, 10:37
      •  
      •  
      •  
      •  
      Z tym ze ja zadnych objawow ciazy nie mam. Przed miesiaczka mialam strasznie obolale piersi od dnia zaniku dni plodnych, do tego byly one palace. Zaniklo to w dniu kiedy dostalam miesiaczke. Kilka dni przed miesiaczka pobolewalo mnie podbrzusze po prawej stronie. Teraz nie ma tych boli. Pozostal posmak w ustach slinotok i po nacisku z piersi saczy sie cos jak siara. No i to zmeczenie
      Image

Image
      • Dodano: 02-12-2011, 11:37
      •  
      •  
      •  
      •  
      to idż do lek. pierwszego kontaktu, mnie niepokoi ten wyciek z piersi czy nie jest ropny i czy nie ma przykrego zapachu. moja mama ma raka piersi. początkowo miała ból piersi i zaczerwienienie, następnie wycieki ale bagatelizowała sprawę, gdyby zbadała prywatnie nawet markery nowotworowe ca125(cena 35zł) było by pewnie już po sprawie, a tak lekarz zalecił jej okłady z liści kapusty a ten kolega zajmował większe tereny i w tej chwili zostało tylko odmierzanie czasu, ale myśl pozytywnie.... to jest najważniejsze.
      • Dodano: 02-12-2011, 12:32
      •  
      •  
      •  
      •  
      To jest predzej saczenie anizeli wyciek. Do tego nie jest ropny ani nie ma zadnego zapachu. On wyglada dokladnie tak jak saczenie sie siary w moím przypadku w pierwszej ciazy
      Image

Image
      • Dodano: 02-12-2011, 18:46
      •  
      •  
      •  
      •  
      napisałam o tym ca125 tylko dlatego że ja miałam też robione z racji tego że jestem w grupie ryzyka. mam podwyższone ale nie panikuję. wszystko co jest wykryte w początkowym stadium jest do wyleczenia. bynajmiej ja tak myślę... razz
      • Dodano: 02-12-2011, 18:49
      •  
      •  
      •  
      •  
      Ok ale czy metaliczny smak w ustach i slinotok to oznaki raka ?? Raczej nie wiec wezcie pod uwage wszystkie objawy ktore mnie mecza.
      Image

Image
      • Dodano: 02-12-2011, 19:41
      •  
      •  
      •  
      •  
      BEZ POMOCY FACHOWCA SIĘ NIE OBEJDZIE cry

Podobne dyskusje

Ankieta

NFZ to:

Konkurs na forum