użytkowników online: 629

Ginekologia - forum dla rodziny i pacjenta

Najnowsze na forum
ginekologia
Oceń forum: 
 (3.4)
      Ginekologia - forum dla rodziny i pacjenta
       O grupie Forum  Wiadomości (304) Artykuły (124) Porady (30) Społeczność (2716) Szukaj  

Forum - Ginekologia - forum dla rodziny i pacjenta

czy to możliwe? ciąża i miesiączka? [17]

• Najnowszy komentarz w tym wątku
      •  
      • Dodano: 26-02-2013, 13:24
      •  
      •  
      •  
      •  
      hej jestem tu nowa i mam mega problem he całkiem podobny do twojego... chciałabym się poradzić was doświadczonych kobietek.już opisuję mój problem smile współżyłam z narzeczonym w dni płodne tuż przed owulacją i tuż po niej, po ok 7 dniach zauważyłam strużkę krwi na muszli sedesowej podczas siusiania,nie towarzyszył temu żaden ból.Wyczytałam że mogło to być plamienie implantacyjne,podeszłam do tego sceptycznie.Ogólnie czułam się tak jak przed miesiączka tylko troszkę inaczej pobolewało mnie podbrzusze gdyż nigdy nie bolał mnie lewy jajnik a teraz tak.czekałam na miesiączkę,sutki mnie trochę piekły i nadal pieką.Gdy miesiączka się spóźniała 3 dni zrobiłam test i wyszedł negatywny po kolejnych dwóch dniach nadeszła.dodam iż zawsze miałam cykle jak w zegarku,równo co 28 dni wiec gdy zaczęła się opóźniać trochę się ucieszyłam gdyż staramy się już od jakiegoś czasu.krwawienie nadeszło ale nie było takie jak zawsze bo tym razem bardzo skąpe i tylko 2 dni.dziś jest 3 dzień a po miesiączce zostało tylko kilka kropli.nie wiem co mam o tym myśleć.czy zrobić kolejny test??na razie nie mogę udać się do ginekologa ponieważ przebywam za granicami kraju.myślicie ze może być to ciąża??piersi nadal mnie pieką i czasami swędzą,chodzę częściej do toalety.nie posiadam wszystkich objawów jak na ciąże,nie chcę tez za bardzo się nakręcać ale wiadomo jak to jest gdy się chce mieć dzidziusia :/ proszę o rade.może któraś tak miała??
      • Dodano: 10-06-2005, 15:34
      •  
      •  
      •  
      •  
      dzisiaj mam 4 dzień "normalny okres", ale czuję się dość nietypowo. Mam nabrzmiały brzuch, "motylki", jest mi strasznie niedobrze i jestem okropnie śpiąca. Nie wiem, czy to moja psychika (2 miesiąc staramy się o dzidziusia) czy jest możliwość, że jestem w ciąży. Słyszałam, że mogą wystąpić plamienia, ale taki "zwykły", "typowy " okres.

• Dodano: 12-06-2005, 21:01
      •  
      •  
      •  
      •  
      Witam !!!

Ważną informacją jest czy miesiączka wystąpiła w terminie. Bardzo często zdarza się ze dochodzi do bardzo wczesnego poronienia, które jest niezauważalne przez kobietę i traktowane jako normalne krwawienie miesiączkowe. W przpadku gdy chęć zajścia w ciążę jest naprawdę duża i cały czas zaprząta twoje myśli możliwe jest, że objawy ktore odczuwasz są wytworem twojej psychiki. Normalne miesiączki u kobiet we wczesnej ciąży nie zdarzają się. Są to krwawienia z macicy, które zazwyczaj są bardziej skąpe, krótsze. Czasami jest to krwawienie związane z poronieniem zagrażającym co kobiety odbierają jako miesiączkę. Jeżeli takie objawy jakie opisujesz nie ustaną po miesiączce wykonaj test ciążowy i zgłoś się do lekarza. Mogą to bowiem być objawy innych schorzeń ogólnoustrojowych.

Pozdrawiam icon_smile.gif
      • Dodano: 07-12-2006, 00:37
      •  
      •  
      •  
      •  
      to mozliwe ze to ciaza ja mialam normalny okres przez dwa miesiace ciazy
      • Dodano: 03-11-2008, 18:19
      •  
      •  
      •  
      •  
      mam problem okres spóżnia mi się 3 dni wcześniej miałam wrażenie że dostałam okre ale okazałło sie że to były tylko upławy strasznie boli mnie brzuch, dostałam jednorazowe krwawienie z bardzo silnym bólem brzucha i wtedy zasłabłam Czy to jest możliwe że okres rozregulował mi się przez wyjaz do Turcji. Po tej wycieczce miałam okres o 3 dni wczesniej a
      • Dodano: 25-03-2009, 11:57
      •  
      •  
      •  
      •  
      hej icon_smile.gif

czy jeśli kochałam się z chłopakiem 8 maca(dzień płodny) bez zabezpieczenia, a 23 marca dostałam "okres" tzn. trwał tylko 3 dni(zwykle trwa 5 dni) i był dość obfity. Czy moge być w ciąży?
      • Dodano: 25-03-2009, 12:01
      •  
      •  
      •  
      •  
      Zrób test,napewno pokaże prawidłowy wynik.[addsig]
      Image

Image

NASZ KOCHANY ANIOŁEK 24.10.2008r.
      • Dodano: 27-09-2009, 12:10
      •  
      •  
      •  
      •  
      Witam, okres spozniał mi się 14 dni. Robiłam test wyszedł negatywny ale cały czas czułam się słabo nie mogłam spać czułam się dziwnie moje piersi przy dotyku sprawiały i sprawiają niewielki bol. Po tych 14 dniach opoźnienia dostałam okres ale jest "dziwny" a co najmniej inny niż zwykle, mniej obfity, czuję się zupełnie inaczej niż zawsze czułam się podczas miesiączki. Przez ostatni miesiąc kochałam się bez zabezpieczenia starając się pominąć dwa najbardziej płodne dni. Jednak nie wiem co myśleć nie podoba mi się to co się dziej. Kilka dni temu jadłam sporo teraz(od 3 dni) gdy widzę cokolwiek do jedzenia robi mi się niedobrze a wczoraj po jedzeniu nawet wymiotowałam. Przy okresie zawsze strasznie bolał mnie brzuch teraz owszem odczuwałam coś w rodzaju bólu ale nie było to jednoznaczne i na pewno nie przypominało mojego bólu miesiączkowego. Dodatkowo mam trochę problemów z sercem mój lekarz mówił, że jak będę w ciąży to pewnie większość będę musiała leżeć i od początku ciąży będę odczuwała dodatkowe zmęczenie i nasilający się ból serca (mocniejszy i częstszy niż normalny "na co dzień&quot wink i tak właśnie jest.
      Jeśli chodzi o mdłości przyznam, że zdarzają się coraz częściej ale nie wiem czy to jest możliwe już w pierwszym miesiącu. Jak by nie ta miesiączka która jednak się pojawiła było by łatwiej to wszytko zrozumieć. Proszę pomóżcie mi. Czy mogę być w ciąży - jakie jest prawdopodobieństwo?

Pozdrawiam i proszę o pomoc.
      Klaudia M.
      • Dodano: 27-09-2009, 12:32
      •  
      •  
      •  
      •  
      Witam, okres spozniał mi się 14 dni. Robiłam test wyszedł negatywny ale cały czas czułam się słabo nie mogłam spać czułam się dziwnie moje piersi przy dotyku sprawiały i sprawiają niewielki bol. Po tych 14 dniach opoźnienia dostałam okres ale jest "dziwny" a co najmniej inny niż zwykle, mniej obfity, czuję się zupełnie inaczej niż zawsze czułam się podczas miesiączki. Przez ostatni miesiąc kochałam się bez zabezpieczenia starając się pominąć dwa najbardziej płodne dni. Jednak nie wiem co myśleć nie podoba mi się to co się dziej. Kilka dni temu jadłam sporo teraz(od 3 dni) gdy widzę cokolwiek do jedzenia robi mi się niedobrze a wczoraj po jedzeniu nawet wymiotowałam. Przy okresie zawsze strasznie bolał mnie brzuch teraz owszem odczuwałam coś w rodzaju bólu ale nie było to jednoznaczne i na pewno nie przypominało mojego bólu miesiączkowego. Dodatkowo mam trochę problemów z sercem mój lekarz mówił, że jak będę w ciąży to pewnie większość będę musiała leżeć i od początku ciąży będę odczuwała dodatkowe zmęczenie i nasilający się ból serca (mocniejszy i częstszy niż normalny "na co dzień") i tak właśnie jest.
      Jeśli chodzi o mdłości przyznam, że zdarzają się coraz częściej ale nie wiem czy to jest możliwe już w pierwszym miesiącu. Jak by nie ta miesiączka która jednak się pojawiła było by łatwiej to wszytko zrozumieć. Proszę pomóżcie mi. Czy mogę być w ciąży - jakie jest prawdopodobieństwo?

Pozdrawiam i proszę o pomoc.
      Klaudia M.
      • Dodano: 28-09-2009, 15:55
      •  
      •  
      •  
      •  
      • Dodano: 30-11-2009, 15:06
      •  
      •  
      •  
      •  
      witam. mam pytanie przez 6 dni spóźnił mi sie okres. dzisiaj dostałam krwawienia bardzo podobnego do miesiaczki czy jest to możliwe abym była w ciaży. ale mam objawy powiekszone piersi, senność, apetyt, pociag do slodyczy. prosze o odpowiedz
      edytowano: 30-11-2009, 15:09

Podobne dyskusje

Ankieta

NFZ to:

Konkurs na forum
      Konkurs tematyczny