użytkowników online: 2770

Ginekologia - forum dla rodziny i pacjenta

Najnowsze na forum
ginekologia
Oceń forum: 
 (3.4)
      Ginekologia - forum dla rodziny i pacjenta
       O grupie Forum  Wiadomości (304) Artykuły (124) Porady (30) Społeczność (2716) Szukaj  

Forum - Ginekologia - forum dla rodziny i pacjenta

Esmya - nadzieja !?walka z miesniakami:( [1483]

• Dodano: 05-09-2012, 09:18
      •  
      •  
      •  
      •  
      Beciak napisz do nas jeszcze smile gdzies nam ucieklas smile
      • Dodano: 05-09-2012, 21:01
      •  
      •  
      •  
      •  
      bardzo zainteresowało mnie to co napisałaś odnośnie kolejnej serii, czy to oznacza, że brałaś jeszcze raz serie 3 opakowań??? Podobno można tylko przez 3 miesiące?
      Interesuje mnie to, bo ja również, jak już pisałam, zakończyłam serie 3 opakowań i za miesiąc idę na wizytę kontrolną.
      Bea
      • Dodano: 05-09-2012, 23:00
      •  
      •  
      •  
      •  
      Bea
      kiedy skończyłaś te 3 opakowania? czy dostałaś już miesiączkę? jak się czujesz?
      • Dodano: 06-09-2012, 08:48
      •  
      •  
      •  
      •  
      Bea ja tez kilka pytan napisalam do Beciak,ale przepadla...;(
      Tez nie zabardzo rozumiem to co napisala,a mianowicie poltora roku kuracji?

Maja
      • Dodano: 06-09-2012, 10:48
      •  
      •  
      •  
      •  
      BEA czyli po zakonczeniu kuraci idziesz do lekarza dopiero za miesiać nie po zakonczeniu ?
      • Dodano: 06-09-2012, 11:38
      •  
      •  
      •  
      •  
      Dziewczyny, ale czego wy nie rozumiecie??? Z tego co napisała BeciaK wynika, że brała udział w badaniach skuteczności leku. Mówiąc bardzo potocznie była czymś w rodzaju królika doświadczalnego przed wypuszczeniem leku na rynek. Miała kilka serii 3-miesięcznych kuracji, pewnie dlatego żeby sprawdzić, czy efekty leczenia można w ten sposób powiększyć. Zapewne okazało się, że najlepsze efekty występują jednak tylko w pierwszych trzech miesiącach, dlatego producent ograniczył stosowanie tego leku dla szerokiego grona pacjentek właśnie do tego okresu. Żeby potem nie było gadania, że taki drogi i nieskuteczny... Proste i banalne... a wy w kółko, że nie rozumiecie, dlaczego brała więcej niż napisane w ulotce...
      • Dodano: 06-09-2012, 12:11
      •  
      •  
      •  
      •  
      Ale ty jestes mądra WOW......
      • Dodano: 06-09-2012, 16:26
      •  
      •  
      •  
      •  
      No, nie da się ukryć, że jest dużo mądrzejsza od tych co to ciągle "nie rozumieją" cheesygrin
      • Dodano: 06-09-2012, 16:58
      •  
      •  
      •  
      •  
      NO TY na pewno zrozumiałas smile
      • Dodano: 06-09-2012, 17:45
      •  
      •  
      •  
      •  
      A ja dalej nie rozumiem,chociaz tak mardrze mapisalas.

To jest twoje rozumowanie a my pytamy sie Dziewczyny ktora brala udzial bezposrednio w badaniach dlaczego poltora roku??

I prosze sie nie wypowiadac za kogos Maja

Podobne dyskusje

Ankieta

Które kobiety objete są programem profilaktyki raka szyjki macicy?

Konkurs na forum
      Konkurs tematyczny