użytkowników online: 2641

Ginekologia - forum dla rodziny i pacjenta

Najnowsze na forum
ginekologia
Oceń forum: 
 (3.4)
      Ginekologia - forum dla rodziny i pacjenta
       O grupie Forum  Wiadomości (304) Artykuły (124) Porady (30) Społeczność (2719) Szukaj  
                     

      Forum - Ginekologia - forum dla rodziny i pacjenta

      Primolut Nor-czy moge wziac??? pomocy!! [9]

      • Dodano: 20-05-2009, 12:08
      •  
      •  
      •  
      •  
      witam. okres spoznia mi sie ponad tydzien.

      (dokladnie ok 9 dni). robilam dwa testy wczoraj i przedwczoraj-wyszly negatywnie. piersi bola. mam w domu tabletki primolut nor, ktore lekarz kiedys przepisal mi na wywolanie okresu, ktory sie spoznial. czy moge miec pewnosc, ze nie jestem w ciazy i zaczac przyjmowac te tabletki, czy zrobic jeszcze test w odstepie kilku dni?? boje sie, ze tabletki moglyby ewentualnie zaszkodzic dziecku. prosze o pomoc
      • Dodano: 20-05-2009, 13:33
      •  
      •  
      •  
      •  
      ja bym ie brała tego leku bez wizyty u gina bo każdorazowo przed wywołaniem powinno się sprawdzic co jest przyczyną zatrzymania i wykluczyc ciążę



      najlepej zrób betę z krwi, a kiedy był ostatni stosunek?
      Image
      • Dodano: 20-05-2009, 13:35
      •  
      •  
      •  
      •  
      to jest silny lek hormonalny, przepisywany przy naprawde powaznych problemach. nie bierz go absolutnei na wlasna reke.
      • Dodano: 20-05-2009, 14:15
      •  
      •  
      •  
      •  
      ostatni stosunek byl bodajze 9 maja. stosunek przerywany, zaznacze. a poprzednie w odstepach tygodnia.

      wiec polecacie, nie brac tego leku?? kiedy robic nastepny test?
      • Dodano: 20-05-2009, 14:17
      •  
      •  
      •  
      •  
      zaznacze, ze od jakiegos czasu mecza mnie uplawy, bardzo geste i dosc obfite. leczylam je na wlasna reke clotrimazolem, dopochwowo i mascia (w tym cyklu). Teraz jestem przeziebiona. Czy te uplawy moga byc skutkiem przesuniecia okresu?
      • Dodano: 20-05-2009, 14:22
      •  
      •  
      •  
      •  
      polecam nie brać leku, test najwcześniej 14dni po stosunku,



      infekcja/leczenie mogła spowodowac zaburzenia cyklu
      Image
      • Dodano: 16-10-2009, 18:06
      •  
      •  
      •  
      •  
      mam pytanie biore priimolut i dostalam okres czy brac dalej czy odstawic ?
      • Dodano: 15-12-2010, 14:37
      •  
      •  
      •  
      •  
      biorę primolud 7 dni i bolą mnie jajniki???czy to ode tego leku???mam go odstawić???dzisiaj juz ich nie brałam bo nie wiem co robić???
      • Dodano: 09-09-2011, 17:28
      •  
      •  
      •  
      •  
      od którego dnia brać primolut nor na wywołanie miesiączki.Miałam wziąć 15 dnia cyklu ale przegapiłam a miesiaczki nie ma i nie wiem jak go zaczać brać

      Podobne dyskusje

      Ankieta

        

      Czerniak to?

      Konkurs na forum
      Konkurs tematyczny