użytkowników online: 1418

Ginekologia - forum dla rodziny i pacjenta

Najnowsze na forum
ginekologia
Oceń forum: 
 (3.4)
      Ginekologia - forum dla rodziny i pacjenta
       O grupie Forum  Wiadomości (304) Artykuły (124) Porady (30) Społeczność (2720) Szukaj  

Forum - Ginekologia - forum dla rodziny i pacjenta

Prosze Pomóżcie !!! czy ona jest w Ciąży ?? :((( [7]

• Dodano: 26-07-2005, 20:36
      •  
      •  
      •  
      •  
      Kochani mam straszny problem mam 18 lat moja dziewczyna 19 wspolzylismy ze soba tydzien temu dla wiekszego zabezpieczenie co mozna uznac za glupie mialem zalozone 2 prezerwatywy nie doszlo do wytrysku nasienia poniewaz moja partnerka przerwala stosunek po zauwazeniu jakiejs bialej wydzieliny na moim podbrzuszu... ale to raczej nie byla sperma :/ nie pachniala tak jak sperma nie mam wlasnie pojecia co to bylo frown ( dzisiaj mija tydzien i Kobieta moja ma pewne objawy jak wieksza ilosc wydzieliny z drobnymi grudkami sennosc (ale to raczej zawsze razz ) pojawily sie rozstepy na piersiach, powiedzcie mi czy to jest mozlize ze to Ciąża ?? Prszoe pomozcie mi w miare szybko tak na marginesie cykl trwa 28 dni a okres ostatni byl 10 lipca
      • Dodano: 26-07-2005, 22:16
      •  
      •  
      •  
      •  
      Jeśli jest w ciąży to napewno nie nastąpiło to tydzień temu Kupcie test w aptece A co do rozstępów to potrzeba czasu żeby się pojawiły Jeśli są to musiałeś je widzieć również tydzień temu

POMOCY BARDZO WAŻNE

• Dodano: 26-07-2005, 22:22
      •  
      •  
      •  
      •  
      A tak na marginesie jak twoja dziewczyna nie jest w ciązy niech lepiej stosuje tabletki bo widze że na tobie nie może polegac Bez obrazy Każdy głupi wie że nie zakłada się dwóch prezerwatyw ponieważ jest większe tarcie pomiędzy nimi i większe ryzyko uszkodzenia obydwu

POMOCY BARDZO WAŻNE

• Dodano: 27-07-2005, 08:12
      •  
      •  
      •  
      •  
      Dzieki.... ale co to byla za biala wydzielina "gesta" podczas stosunku i co moze byc powodem czestego oddawania moczu, wydzielania wiekszej ilosci wydzieliny z pochwy, jesli po tygodniu ~10 dni nie mozna jeszcze zauwazyc takich oznak icon_frown.gif((
      • Dodano: 27-07-2005, 09:40
      •  
      •  
      •  
      •  
      oj wydzielina.. jesli taka serowata. to moze byc jakis zwykly stan zapalny, wywołany bakteriami albo grzybami Mozna wyleczyc ale czeba sie wybrac do ginekologa a z tą ciążą to najlepiej zrobic test dla świętego spokoju Pozdro
      • Dodano: 27-07-2005, 15:22
      •  
      •  
      •  
      •  
      Dziekuje wam kupie test i sprawdzimy trzymajcie kciuki zeby byl NEGATYWNY ale to strasznie dziwne czemu akurat teraz, boli ja codziennie brzuch, wydzielina sie juz skonczyla (moze to przez dni plodne) a tak wogole to mozna miec dni plodne jak sie jest w ciazy?
      • Dodano: 27-07-2005, 15:48
      •  
      •  
      •  
      •  
      nie no juz wtedy nie mozna. jesli w ydzielinie sa grudki jakies to tzreba isc do lekarza bo to moze byc infekcja.

Podobne dyskusje

Ankieta

Które kobiety objete są programem profilaktyki raka szyjki macicy?

Konkurs na forum
      Konkurs tematyczny