użytkowników online: 163

Ginekologia - forum dla rodziny i pacjenta

Najnowsze na forum
ginekologia
Oceń forum: 
 (3.4)
      Ginekologia - forum dla rodziny i pacjenta
       O grupie Forum  Wiadomości (304) Artykuły (124) Porady (30) Społeczność (2716) Szukaj  
                     

      Forum - Ginekologia - forum dla rodziny i pacjenta

      Odstawienie tabletek i brak okresu!!! Pilne!!! [132]

      • Dodano: 21-12-2008, 16:58
      •  
      •  
      •  
      •  
      @ pojawila sie dzis rano. cykl trwal dokladnie 48dni..jutro z rana lece do gina. trzymajcie sie!
      • Dodano: 29-12-2008, 19:20
      •  
      •  
      •  
      •  
      Co powiedział gin? Cykl był po prostu dłuższy?
      Image
      • Dodano: 23-02-2009, 23:44
      •  
      •  
      •  
      •  
      Może takie pytanie już padło, ale chciałabym jak najszybciej uzyskać odpowiedź więc zapytam... Skończyłam w piątek moje pierwsze opakowanie Cilest'u i do tej pory nie mam krwawienia. Czy początki stosowania antykoncepcji mogą przyczyniać się do tego typu zaburzeń? Pozdrawiam P.
      • Dodano: 24-02-2009, 08:07
      •  
      •  
      •  
      •  
      Samo stosowanie anty przyczynia się do zaburzeń cyklu.

      Jesteś w czasie 7-dniowej przerwy?
      • Dodano: 06-03-2009, 17:08
      •  
      •  
      •  
      •  
      Tak... byłam w trakcie 7-dniowej przerwy, ale 4 dnia dostałam okres... dzięki icon_smile.gif
      • Dodano: 13-04-2009, 15:44
      •  
      •  
      •  
      •  
      Witam was.

      Bardzo się boję, że dzieje się coś złego ze mną, A mianowicie: zażywałam 4 opakowanie Yasminelle (lekarz mi przepisał, bo miałam bardzo bolesne miesiączki i nieregularne) we wrześniu je odstawiłam, nie chciałam się faszerować hormonami ( mam 19lat), dostałam później okres w terminie, kolejny po 53 dniach (grudzień) i od tej pory nie dostałam okresu. Ciążę od razu wykluczam. Myślicie że taka przerwa może być spowodowana tabletkami?? Wybieram się do lekarza, ale nie chcę znowu zarzywać tabletek anty icon_frown.gif źle je znosiłam.. icon_frown.gif
      • Dodano: 14-04-2009, 18:39
      •  
      •  
      •  
      •  
      @ nadal są bolesne? Gin powiedział, jaka była przyczyna nieregularności?

      Twoje cykle są dwufazowe? Z normalnymi zmianami śluzu?
      Image
      • Dodano: 17-06-2009, 23:49
      •  
      •  
      •  
      •  
      Dzisiaj mija 38 dzień od ostatniej miesiączki. Oczywiście to wina tabletek, że rozregulowała się naturalna gospodarka hormonalna. Jeszcze przed chwilą byłam przerażona, mimo że tłumaczyłam sobie, że po ostatnim współżyciu już miałam miesiączkę i nie mogło nastąpić poczęcie z powietrza.. Przed chwilą robiłam pierwszy test ciążowy w życiu. Nie będę jeszcze mamą, szczęśliwie dla potencjalnego dziecka, bo obecnie nie byłoby ojca. icon_wink.gif

      Podejrzewam, że okres będę miała w tej sytuacji wywoływany farmakologicznie. Na czym to polega?
      • Dodano: 18-06-2009, 08:17
      •  
      •  
      •  
      •  
      Przed rozpoczęciem brania miałaś zdrowe cykle?



      Poczekaj jeszcze. Może owulacji jeszcze nie było?
      Image
      • Dodano: 18-06-2009, 16:36
      •  
      •  
      •  
      •  
      dodane: 17-06-2009 o 23:49

      autor: Gość

      cytuj

      Dzisiaj mija 38 dzień od ostatniej miesiączki. Oczywiście to wina tabletek, że rozregulowała się naturalna gospodarka hormonalna. Jeszcze przed chwilą byłam przerażona, mimo że tłumaczyłam sobie, że po ostatnim współżyciu już miałam miesiączkę i nie mogło nastąpić poczęcie z powietrza.. Przed chwilą robiłam pierwszy test ciążowy w życiu. Nie będę jeszcze mamą, szczęśliwie dla potencjalnego dziecka, bo obecnie nie byłoby ojca.

      Podejrzewam, że okres będę miała w tej sytuacji wywoływany farmakologicznie. Na czym to polega?)cytat



      dostaniesz tabletki na wywołanie miesiączki np.luteinę,ale ja myślę,że organizm sam wróci do działania,czasami potrzebuje więcej czsu

      Podobne dyskusje

      Ankieta

        

      Czerniak to?

      Konkurs na forum
      Konkurs tematyczny