użytkowników online: 4231

Ginekologia - forum dla rodziny i pacjenta

Najnowsze na forum
ginekologia
Oceń forum: 
 (3.4)
      Ginekologia - forum dla rodziny i pacjenta
       O grupie Forum  Wiadomości (304) Artykuły (124) Porady (30) Społeczność (2721) Szukaj  

Forum - Ginekologia - forum dla rodziny i pacjenta

Ciąża i test ciążowy!!Co myśleć?? [927]

• Najnowszy komentarz w tym wątku
      •  
      • Dodano: 31-12-2012, 19:05
      •  
      •  
      •  
      •  
      Jesli testy nie wykryly ciazy,to znaczy ze ciazy nie ma.
      Moim zdaniem to zaburzenia hormonalne,nie martw sie to nic takiego.
      • Dodano: 11-08-2005, 11:01
      •  
      •  
      •  
      •  
      Witam. Owulację miałam 2 tygodnie temu 13dc,a ostatni stosunek przed owulacją pod koniec 10dnia cyklu. W 12dniu po owulacji zrobiłam test i była widoczna druga kreska,ale była bardzo słaba,lecz mój partner też ją widział,a dziś 14 dnia po owulacji test wyszedł negatywny? Co myśleć?

Mam dużo przezroczysto-białego śluzu, szyjke nisk i zamkniętą i w środku jest strasznie miękko. Czy tak powinno być?
      • Dodano: 11-08-2005, 14:09
      •  
      •  
      •  
      •  
      przed okresem mam duzo sluzu przezroczysto bialego a tu przed zanika i jest gesciejszy,to chyba nie jest ciaza.a kreska ktora widzieliscie to napewno pomylka,bo trzeba zrobic kilka testow aby miec pewnosc.pozdrawiam icon_wink.gif
      • Dodano: 11-08-2005, 17:58
      •  
      •  
      •  
      •  
      Moze to kogos rozbawi,ale krotko opisze moja "testowa historie".

Wiedzialam o mojej ciazy stwierdzonej przez lekarza,a chcialam zrobic test po to aby w przyszlosci pokazac go dziecku.Taka ot pamiatka.Zrobilam test 3 razy... oczywiscie nie ten sam icon_smile.gif

Wszystkie pokazaly wynik ujemny,a bylam w 8tyg.ciazy.No i co ty na to?

Lepiej idz do lekarza.

Moze tez masz niski poziom "hormonu ciazy".
      • Dodano: 12-08-2005, 00:08
      •  
      •  
      •  
      •  
      test jest pozytywny, zrobie drugi w sobote dla pewności:0
      • Dodano: 12-08-2005, 11:10
      •  
      •  
      •  
      •  
      lepiej zrób test z krwi beta HCG- wieksza pewnośćicon_smile.gif
      • Dodano: 29-08-2005, 14:39
      •  
      •  
      •  
      •  
      Ostatni okres miałam 1 czerwca,od tamtej pory miewam bole brzucha,a od tygodnia bolą mi piersi (mocniej niż przy okresie),mam zawroty głowy i mdłości przez cały dzień,a dodatkowo zaparcia naprzemian ze wzdęciami.Robiłam test ciążowy 3 razy i każdy wyszedł pozytywnie.Nie byłam jeszcze u lekarza.Przy ostatniej wizycie lekarz stwierdził grzybicę pochwy.Zastanawiam się czy wynik testow nie jest spowodowany nawrotem grzybicy?A może to ciąża?
      • Dodano: 30-08-2005, 10:38
      •  
      •  
      •  
      •  
      autor: Gość dodane: 29-08-2005 o 14:39

--------------------------------------------------------------------------------

Ostatni okres miałam 1 czerwca,od tamtej pory miewam bole brzucha,a od tygodnia bolą mi piersi (mocniej niż przy okresie),mam zawroty głowy i mdłości przez cały dzień,a dodatkowo zaparcia naprzemian ze wzdęciami.Robiłam test ciążowy 3 razy i każdy wyszedł pozytywnie.Nie byłam jeszcze u lekarza.Przy ostatniej wizycie lekarz stwierdził grzybicę pochwy.Zastanawiam się czy wynik testow nie jest spowodowany nawrotem grzybicy?A może to ciąża?

Dziewczyno od 3 miesięcy nie masz okresu, 3 testy ciążowe wychodza pozytywne a ty zastanawiasz sie czy jestes w ciązy??!! I jeszcze nie poszłas do lekarza?? pojdziesz do niego jak zaczniesz rodzic i powiesz - o panie doktorze nie wiedzialam ze jestem w ciązy chociaz okresu nie mam od 9 miesiecy i testy wyszły pozytywnie:/

Grzybica nie wplywa na zakłócenia okresu ale może powodować wady ukladu moczowego dziecka.

poza tym zdecyduj sie - najpierw piszesz ze nie bylas JESZCZE u lekarza a potem ze przy ostatniej wizycie stwierdzil grzybice???!!! - no sorki ale zgłupialam...

idz do porządnego lekarza, zrób sobie badanie krwi i usg,

no i te objawy co opisalas: nudności, zawroty glowy, bóle brzucha to sa objawy ciązy (choc nie każda dziewczyna je bedzie miała), ja mialam oprócz tych objawów, wzdęcia, zaparcia, czeste sikanie, baardzo ciemny kolor moczu, byłam senna przez cały dzien co wiazało sie z tym ze spalam przez pol dnia, bylam wyczulona na zapachy, wszystko mnie draznilo i bolały mnie sutki no i mialam taki mleczny śluz..

sorki za szorstkość ale krew mnie zalewa jak czytam takie coś

pozdrawiam marta (po zalogowaniu martta_k)
      • Dodano: 09-09-2005, 18:14
      •  
      •  
      •  
      •  
      Też robiłam testy ale wyszły negatywne a mysle że jestem w c9iąży zobaczymy jeszcze za 2 tygodnie

pozdrawiam Nina
      • Dodano: 02-10-2006, 00:18
      •  
      •  
      •  
      •  

12-08-2005 o 11:10, martta_k :

lepiej zrób test z krwi beta HCG- wieksza pewnośćicon_smile.gif

kiedy taki test jest wiarygodny?czy to prawda,ze 10 dni po spodziewanej miesiączce?czy mogę ma wierzyć 3 tyg po "wpadce",ale rzed okresem?
      • Dodano: 17-10-2006, 19:53
      •  
      •  
      •  
      •  
      Witam!!

Jestem 3 dni przed okresem i boję się że jestem w ciąży gdyż mam nudności ale równiez mam nieraz bóle w podbrzuszu jak przed miesiaczka i nie wiem co sie dzieje. Już raz tak mialam przed okresem ale boję sie ze teraz.

Podobne dyskusje

Ankieta

Co znaczy słowo amenorrhoea primaria?

Konkurs na forum
      Konkurs tematyczny