Ginekologia - forum dla rodziny i pacjenta

Najnowsze na forum
ginekologia
Oceń forum: 
 (3.4)
      Ginekologia - forum dla rodziny i pacjenta
       O grupie Forum  Wiadomości (304) Artykuły (124) Porady (30) Społeczność (2716) Szukaj  

Forum - Ginekologia - forum dla rodziny i pacjenta

zbyt małe piersi [343]

• Najnowszy komentarz w tym wątku
      •  
      • Dodano: 24-11-2013, 18:08

wiadomość usunięta z powodu naruszenia regulaminu Forum

treść wiadomości zachowana w archiwum

• Dodano: 16-08-2005, 14:41
      •  
      •  
      •  
      •  
      mam 19 lat.Moje piersi sa jednak tak male jakbym dopiero niedawno zaczęła dojrzewać frown jest to dla mnie strasznie krępujące,szczególnie w sytuacjach gdy jestem blisko ze swoim chłopakiem,wiem,że on mi się przygląda i pewnie chcialby mnie tam też dotknąć,ale ja sie wstydze frown mam takie pytanie:do kiedy rosną piersi i czy są jakieś środki (oprócz operacji),które mogą je powiększyć?Czytałam w internecie o kremie który należy stosować codziennie rano i wieczorem przez jakiś dłuższy okres czasu,zawiera on dużo estrogenów.Czy to możliwe,żeby on zadziałał?Czy może istnieją jakieś inne środki(np.tabletki hormonalne),dość bezpieczne dla zdrowia i sprawiające żebym osiągnęła zamierzony cel?Bardzo proszę o radę,nie mogę pozbyć się swego kompleksu frown tylko proszę nie mówić,że "małe jest piękne",albo że mój chłopak mnie zaakceptuje jesli mnie kocha.Co z tego,jeśli ja nie czuję się dobrze we własnej skórze:/
      [addsig]

Beti

• Dodano: 16-08-2005, 16:41
      •  
      •  
      •  
      •  
      JAK CHŁOPAK CIĘ KOCHA TO NIE BĘDĄ PRZESZKADZAĆ MU MAŁE PIERSI. JAK ZAJDZIESZ W CIĄŻĘ TO CI SIĘ SAME POWIEKSZĄ I Z PEWNOŚCIĄ PO DZIECKU BĘDĄ WIĘKSZE. SĄ MĘŻCZYŹNI, KTÓRZY LUBIĄ MAŁE PIERSI. ZNAM TAKICH. NIE ZATRUWAJ ORGANIZMU HORMONAMI. icon_razz.gif
      • Dodano: 16-08-2005, 18:05
      •  
      •  
      •  
      •  
      nie daj sie naciagnac na kase. wiele jest reklamowanych srodkow ktore dzialaja tylko na ansza glowe a nie na piersi uda czy co tam chcemy zmieniac. wiekszosc dziewczyn ktore znam chcialaby miec piersi mniejsze lub wieksze. male zle bo w bluzkach nie fajnie niektorych a duze zle bo nie wygodnie i sto powodow. chyba raczej znaczenie ma poczucie wlasnej wartosci niz rozmiar. a co twoj chlopak nato? moze nie lubi dziewczyn z duzym biustem. moze wlasnie dlatego chcialby cie dotknac ze te twoje sa dla niego jak z raju?icon_smile.gif pogadaj z nimicon_smile.gif
      • Dodano: 16-08-2005, 19:10
      •  
      •  
      •  
      •  
      Ja też mam bardzo małe piersi - rozmiar AA. Jak jestem bez stanika, to wyglądam jak chłopak, ale wierz mi, nie ma się czym przejmować. Mam 26 lat, miesiąc temu poślubiłam mężczyznę, który bardzo mnie kocha i którego ja kocham. Dla mojego męża rozmiar biustu nie był wytyczną w doborze partnerki na całe życie. Uwielbia moje ciało takie jakim jest. Kiedy pierwszy raz się kochaliśmy, powiedział, że to najpiękniejsze ciało jakie widział. Cały czas mi to powtarza. Jesteś jeszcze bardzo młoda, jak sądzę i jeszcze się przekonasz, że wygląd nie jest najważniejszy. A jeśli chłopak, z którym się kochasz dziwnie na Ciebie patrzy, to zastanów się czy aby na pewno Cię kocha, czy może jest z Toba tylko dla fizycznej przyjemności.

Gdy miałam 18-19 lat to też był dla mnie dramat, ale teraz uważam, że mam innych tysiąc zalet. Mój mąż mówi, że to brak kompleksów sprawia, że jestem atrakcyjna. Uwierz w siebie i nie faszeruj się żadnymi hormonami. Masz jeszcze na to czas. Poza tym zauważ ile top modelek ma małe piersi... I są najpiękniejsze na świecie. icon_biggrin.gif Uwierz w to, że jesteś piękna, a zobaczysz, że ludzie tez za taką będą Cię uważali.

I nie wierz w cudowne preparaty, które mają na celu jedynie wyszczuplić kieszeń, a nie powiększyć piersi. Wszystkie te reklamy to bzdura. Poza tym, z tego co wiem, nawet chirurgicznie można powiększyć biust tylko o 1 rozmiar, więc jak mogą zwiększyc o kilka rozmiarów specyfiki z reklamy? Nie daj się! Trzymam za Ciebie kciuki. Pozdrawiam. A.K.
      • Dodano: 16-08-2005, 21:52
      •  
      •  
      •  
      •  
      Żeby kobiety miały tylko takie problemy to byłyby szczęśliwe.
      • Dodano: 01-10-2005, 15:44
      •  
      •  
      •  
      •  
      Czesc!

Rozumiem Cie bo mam podobny problem.Jeslichodzi o kremy zawierajace estrogeny najlepiej poprosic ginekologa.Ja przedstawilam sprawe mojemu i zapisal mi zel zawierajacy estrogen.Stosuje go od 3 tygodni,ale z tego co wiem jesli jakies efekty nastapia to bedzie to widoczne po 2-4 miasiacach stosowania.Wcale tez nie jest powiedziane ze to mi pomoze,ale zobaczymy.Jak narazie po tych 3 tygodniach moge stwierdzic tylko tyle ze stanik b75 zaczyna mnie troche uwierac,wiec zeby mnie nie bolaly piersi nosze miseczke c.Jakas zmiana jest,niewielka co prawda,ale to dopiero 3 tydzien,wiec zobaczymy co bedzie za 2 miesiace.

Proponuje zebys porozmawiala o tym ze swoim ginekologiem.

3mam kciuki!
      • Dodano: 02-10-2005, 12:10
      •  
      •  
      •  
      •  
      a jaka jest nazwa tego żelu?
      • Dodano: 02-10-2005, 18:52
      •  
      •  
      •  
      •  
      bardzo dziękuję za radę icon_smile.gif pocieszyłaś mnie icon_smile.gif jeśli beda jakies widoczne efekty,to możesz napisać czy podzialalo?Z góry dziękuje i pozdrawiam i też 3mam kciuki!icon_wink.gif
      • Dodano: 02-10-2005, 19:33
      •  
      •  
      •  
      •  
      nazwa zelu to dyvigel

w saszetkach zrestz ato moja pierwsza proba wiec niewykluczone ze bedzi ejeszcze cos innego

ale najwazniejsze zeby porozmawiac o tym z lekarzem wtedy mozna jeszcze miec jaaks pewnosc ze kupuje sie odpowiednie farmaceutyki

Pozdrawiam!
      • Dodano: 03-10-2005, 18:54
      •  
      •  
      •  
      •  
      rozumiem icon_smile.gif 3mam kciuki żeby się powiodło icon_wink.gif a fajnie by było,bo dalabyś mi także nadzieję i moze staloby sie bardziej wiarygodne,że takie śrdoki to nie zwykły pic na wode =/ dziękuję i pozdrawiam !

Podobne dyskusje

Ankieta

Tokoliza to?

Konkurs na forum
      Konkurs tematyczny