użytkowników online: 3195

Ginekologia - forum dla rodziny i pacjenta

Najnowsze na forum
ginekologia
Oceń forum: 
 (3.4)
      Ginekologia - forum dla rodziny i pacjenta
       O grupie Forum  Wiadomości (304) Artykuły (124) Porady (30) Społeczność (2721) Szukaj  

Forum - Ginekologia - forum dla rodziny i pacjenta

polip macicy-pyt. do pani doktor [362]

• Dodano: 13-07-2010, 18:21
      •  
      •  
      •  
      •  
      cześć, miałam dziś zabieg usunięcia polipa w szyjce macicy, znieczulenie miejscowe, 10 min i po strachu, miałam dużego polipa .2 godzinki i jestem już w domku . Na razie dobrze się czuję . Za 3 tyg wyniki, mam nadzieję,że to nie rak. pozdrawiam . mam 35 lat
      • Dodano: 27-07-2010, 17:52
      •  
      •  
      •  
      •  
      dziękuję Wam za te wszystkie komentarze, u mnie również stwierdzono polipa i jutro idę na zabieg, a boję sie bardzo... mój mąż umarł 3 miesiace temu na raka jelit, po 10 miesiącach " prób leczenia" i na sam widok szpitala mam łzy w oczach. pozdrawiam wszystkich Jadwiga
      • Dodano: 29-07-2010, 12:38
      •  
      •  
      •  
      •  
      ,, potrzebuje wsparcia ... jestem facetem moja miłość miala usuniety jajnik ... i nie wiem jak mam jej pomoc z tym ciagle płacze ..i mówie ze nie jest juz kobieta w 100 procentach ... co mam robic ? ciagle jej mowie ze ja kocham i ze napewno bedziemy mieli dzieci potrzebuje wsparcia z waszej strony kobiet,,

Hej! Tez to przechodzilam z moim mezusiem..
      Mam jeden jajnik (wyciety 2 lata temu), po operacji mialam strasznego dola, czulam ogromny strach, ze z 2 jajnikiem moze byc cos nie tak i nie bede miala szans na dziecko, ze nie jestem w pelni kobieta itp. Dzieki wsparciu mojego ukochanego doszlam jako tako do siebie i stwierdzilam, ze rozpaczanie nic nie pomoze, wrecz zaszkodzi mojemu zdrowiu,ze trzeba dzialac.. Przede wszystkim dbac o siebie, robic wszystko by miec dzidzie, chodzic na badania co pol roku. Kilka dni temu bylam na badaniu kontrolnym, wszystko jest ok, zostal tylko ten nieszczesny polip, ktorym musze sie zajac przed zajsciem w ciaze. Jesli potrzebujecie sie cos wiecej dowiedziec piszcie na batifort@op.pl
      Pozdrawiam i powodzenia!
      • Dodano: 02-08-2010, 16:37
      •  
      •  
      •  
      •  
      Czy usuwa sie polipy na szyjce macicy w czasie trwania miesiączki?????????????????????
      • Dodano: 02-08-2010, 17:55
      •  
      •  
      •  
      •  
      Witam mam maly proble a mianowicie rok temu w maju mialam usuwana nadzerke(wypalanka) i od roku staramy sie z mezem o dziecko i ze staran nini w miedzy czasie zaczely sie plamienia lekaz kazal probowac po czym w maju tego roku stwierdzil ze w szyjce macicy mam polipa 3 mm i bez zadnych badan przepisal mi luteine 5o raz dziennie pod jezyk od 1 dnia miesiaczki przed 15 dni w tym miesiacu stwierdzil ze polipa juz nie ma dodam ze moje cykle trwaly 31,21,28,28,24 a teraz juz 19 dni o ile to okres otorz 19 dc dostalam plamien najpierw brazowych potem z sluzem i troche czerwonym i teraz na zmiane sa czerwone i rozowe i sa juz 12 dni przy tym temp 36,8-37 testy pokazyja wynik ujemny bardzo prosze o pomoc co to moze byc czy to cos z tym polipen, przez leki czy moze jestem jednak w ciazy?? bede wdzieczna za jakakolwiek pomoc
      • Dodano: 24-08-2010, 22:38
      •  
      •  
      •  
      •  
      Moze ktos mi pomoze!!!!
      moja mama miala usunietego polipa wczoraj i mowila ze chyba cos jest nie tak bo zamiast krwawienia jakie miala wczoraj dzis schodzi z niej cos co wyglada jak ropa czy to normalne??
      • Dodano: 11-09-2010, 12:44
      •  
      •  
      •  
      •  
      Witam i prosze o radę .Poszukuje dobrego lekarza z Bydgoszczy .Mama ma polipa do usuniecia,cytologia wyszła gr III .Bardzo prosze o pomoc w wyborze lekarza gdyz nie chę aby mama trafiła do szpitala z "ulicy " z góry dziękuje za odpowiedzi .pozdrawiam Maja frown
      • Dodano: 11-09-2010, 20:57
      •  
      •  
      •  
      •  
      rok temu miałam polipa,który po miesiączce znikł sam,byłam po tym jescze dwa razy u lekarza i nic nie było,dziś poszłam i co jest polip,jutro mam dostać okres a na wtorek mam termin usunięcia polipa,tak się boję moze znów odpanie sam miał ktos tak ? ile się czeka na wynik badania
      • Dodano: 17-09-2010, 11:20
      •  
      •  
      •  
      •  
      lepiej trzymaj sie tego, co powiedział Ci lekarz A mam pytanie - jak wygląda taki "zabieg"? na tej stronie http://pastylka.pl/polip-macicy przeczytałam, że większość polipów usuwa się podczas endoskopii. Możesz napisać, jak wygląda taki zabieg przy polipie macicy?
      edytowano: 17-09-2010, 11:22
      • Dodano: 17-09-2010, 16:50
      •  
      •  
      •  
      •  
      we wtorek byłam usunąć tego polipa,napawdę nic się nie czuje,jest się znieczulonym ogólnie i po 10-15 minutach leżysz już na łóżku na sali,naprawdę nie ma się co bać,ja jestem straszną panikarą ile nerwów mnie to kosztowało .Teraz czekam na wynik mam mieć w środę tak się boję czy taki polip może oznaczać coś grożnego (podobno był malutki) nie bójcie się nie warto

Podobne dyskusje

Ankieta

Czy stosujesz antykoncepcję?

Konkurs na forum
      Konkurs tematyczny