użytkowników online: 2000

Ginekologia - forum dla rodziny i pacjenta

Najnowsze na forum
ginekologia
Oceń forum: 
 (3.4)
      Ginekologia - forum dla rodziny i pacjenta
       O grupie Forum  Wiadomości (304) Artykuły (124) Porady (30) Społeczność (2713) Szukaj  

Forum - Ginekologia - forum dla rodziny i pacjenta

pierwsze objawy ciązy-po jakim czasie????? [39]

• Najnowszy komentarz w tym wątku
      •  
      • Dodano: 23-06-2011, 23:34
      •  
      •  
      •  
      •  
      Możliwe oznaki ciąży

Objaw
      Poranne nudności Czas pojawienia się 2-8 tygodni po zapłodnieniu Inne możliwe przyczyny Zatrucie pokarmowe, infekcja i wiele innych schorzeń
      Objaw
      Częste oddawanie moczu Czas pojawienia się Zwykle 6-8 tygodni po zapłodnieniu Inne możliwe przyczyny Zakażenie dróg moczowych, stosowanie leków moczopędnych, cukrzyca
      Objaw
      Wzmożony apetyt Czas pojawienia się Pierwszy trymestr Inne możliwe przyczyny Nieodpowiednia dieta, stres, wyobraźnia lub nadchodząca miesiączka
      Objaw
      Zawroty głowy, łaknienia Czas pojawienia się Pierwszy trymestr Inne możliwe przyczyny Nieodpowiednia dieta, inne schorzenia
      Objaw
      Zaparcia Czas pojawienia się Pierwszy trymestr Inne możliwe przyczyny Nieodpowiednia dieta
      Objaw
      U kobiet palących niechęć do palenia Czas pojawienia się Pierwszy trymestr
      Prawdopodobne oznaki ciąży
      Objaw Czas pojawienia się Inne możliwe przyczyny
      Amenorrhea (brak miesiączki) Zwykle okres całej ciąży Podróż, zmęczenie, stres, strach przed ciążą, problemy hormonalne lub choroba, otyłość, odchudzanie, zaprzestanie zażywania pigułek, karmienie piersią
      Rozpulchnienie macicy i szyjki 2-8 tygodni po zapłodnieniu Opóźniona miesiączka
      Powiększenie macicy i brzucha 8-12 tydzień Guz, mięśniaki
      • Dodano: 05-09-2005, 18:59
      •  
      • Wpis został ukryty
      • pokaż
      •  
      •  
      •  
      •  
      •  
      Chicialabym sie do wiedziec po jakim czasie od zaplodnienia moga wystapic takie objawy jak sennosc,czestomocz,wzmozony apetyt,bole piersi??? bardzo prosze o odp.dziekuje smile
      • Dodano: 06-09-2005, 11:01
      •  
      •  
      •  
      •  
      proszę o radę:czy przy mięśnikach macicy zewnętrznych ( okr.lek)abrazja jest miarodajna bo slyszałam ze tylko przy podśluzuwkowych/. czy mięśniak 4cm X4cm to duzy.?
      • Dodano: 06-09-2005, 11:09
      •  
      •  
      •  
      •  
      lekarka przy mięśniaku posurowicówkowym( 4x4cm) odrazu zaproponowała usunięcie macicy .mam 50 lat miesiączki regularne( 3 dniowe ) nieobfite co 24 dni(całe życie)czy abrazja jest wskazana i wiarygodna
      • Dodano: 08-09-2005, 14:18
      •  
      •  
      •  
      •  
      Chicialabym sie do wiedziec po jakim czasie od zaplodnienia moga wystapic takie objawy jak sennosc,czestomocz,wzmozony apetyt,bole piersi??? bardzo prosze o odp.dziekuje

Odpowiedź: Jak ja byłam w ciąży to takie objawy jak częstomocz, senność i wzmożony apetyt wystąpiły u mnie ok. 5 m-ca a bolące piersi miałam ok. 3 m-ca. Dodatkowymi objawami, które pojawiały się u mnie już na samym początku ciąży to nudności i wzmożone reagowanie na różne zapachy.
      • Dodano: 09-08-2006, 20:14
      •  
      •  
      •  
      •  

autor: Gość

Mojej dziewczynie spoznia sie okres 6 dzien . kochalismy sie w dni nieplodne i nie zostalem w srodku do konca . cycuszki ja bola tak jak by miala miec okres brzuch ja tez tak boli . zrobilismy testy dzien po tym jak powinna mie miesiaczke i dzien pozniej i wyszly negatywne ... co jest grane i jeszcze teraz dostala rozwolnienie

A miesiaczke miala zawsze na czas

aaa i jeszcxze miala nadrzerke i dostala gynalgin .. mam pytanie czy to moze spowodowac opoznienie okresu ? i lekarz przy robieniu wymazu tak gleboko jej wsadzil tem wziernik ze wyjal go z krwia

• Dodano: 09-10-2006, 21:06
      •  
      •  
      •  
      •  
      mam pytanie czy po wytrysku w penisie moze zostac troche spermy? kochalam sie z chłopakiem i odrazu po pierwszym stosunku byl drugi a przerwa miedzy nimi byla tak ok 30 min. czy moze zajcs do zaplodnienia?
      • Dodano: 17-12-2007, 22:22
      •  
      •  
      •  
      •  
      mam pytanie ... okres mialam 2 grudnia ktory trwal 4 dni.Kochalam sie 12,13 i 15 grudnia. Zawsze konczyl we mnie. Czy jest mozliwosc ze bede w ciazy cialam jeszcze dodac ze moj cykl trwa 28 dni zazwyczaj. z goey dzieki za odpowiedzicon_smile.gif

diamond

• Dodano: 17-12-2007, 22:32
      •  
      •  
      •  
      •  
      Cześć !!!jezeli ostatani okres mialas 2 grudnia i masz 28 dniowy cykl to kolejna miesiaczka powinna wystapic 30 grudnia. Liczą 14 dni wstecz i wypada 16 grudnia i jest to twoj przewidywny dzien jajeczkowania, czyli przewidywane dni plodne sa mniej wiecej od 14 grunia do 17 grudnia, inaczej mowiac trafilas w sam sierodek swoich dni plodnych i jak najbardziej mozesz zajsc w ciaze.

marcinka

• Dodano: 17-12-2007, 22:37
      •  
      •  
      •  
      •  
      dzieki za odpowiedzicon_smile.gif bo mam nieregularne cykle ale ostatnio zawsze miewam co 2 dnie...a nie umialam sobie policzyc dni plodnnych bo to tak roznie. u kazdej inaczej.

diamond

• Dodano: 17-08-2008, 00:11
      •  
      •  
      •  
      •  
      po jakim czasie od zaplodnienia sa pierwsze objawy czy po 5 dniach

Podobne dyskusje

Ankieta

Czerniak to?

Konkurs na forum
      Konkurs tematyczny