Ginekologia - specjalista radzi, dla pacjenta

Najnowsze na forum
Oceń forum: 
 (2.9)
      Ginekologia - specjalista radzi, dla pacjenta
       O grupie Forum  Wiadomości (376) Artykuły (160) Porady (103) Społeczność (7135) Szukaj  

Forum - Ginekologia - specjalista radzi, dla pacjenta

komórki endocerwikalne [5]

• Dodano: 14-02-2006, 10:27
      •  
      •  
      •  
      •  
      Witam ponownie, wczoraj pisałam do Państwa proszac o wyjasnienie moich obaw związanych z wynikami badania cytologicznego, gdzie zaznaczono obecność komórek endcerwiklanych. Nikt nie udzielił mi odpowiedzi, a to jeszcze bardziej negatywnie wpływa na moją psychikę, bo utwierdzam się w przekonaniu, ze jets to coś goźnego. Bardzo proszę o jakąkolwiek odpowiedź na ten temat, bo do piątku-a wiec wizyty u lekarza-umrę ze zmartwienia. Będę bardzo wdzieczna.

Kasia
      • Dodano: 14-02-2006, 11:55
      •  
      •  
      •  
      •  
      Kasiu nie umieraj, już Cię ratuję, poprostu wczoraj byłam nieobecna na forum icon_biggrin.gif Komórki endocerwikalne to komórki z wnętrza kanału szyjki macicy, jak najbardziej prawidłowe. Na wyniku jest zatem napisane tylko tyle, że oprócz komórek z ujścia zewnętrznego szyjki udało się także pobrać trochę tych ze środka kanału szyjki. Pozdrawiam[addsig]

Ilona Królak

• Dodano: 14-02-2006, 14:02
      •  
      •  
      •  
      •  
      Bardzo, bardzo dziękuję za odpowiedź icon_smile.gif Czuję się dużo spokojniejsza i dzisiejszy dzieć, jakoże są Walentynki upłyną na pewno w miłej, spokojnej atmosferze. Dziękuję i pozdrawiam.

Kasia
      • Dodano: 26-03-2007, 14:09
      •  
      •  
      •  
      •  
      hej. Na moich wynikach mam napisane "brak komórek endocervicalnych"..nie wiem co to oznacza..w ogole nie wiem czym sa te komorki..czy to zle ze ich nie mam?? prosze o odpowiedz...
      • Dodano: 28-07-2007, 16:08
      •  
      •  
      •  
      •  
      Proszę mi wytłumaczyć co to są komórki endocerwikalne.Bo po ostaniej cytoligi mam napisane że konieczne jest badanie tychże komórek. icon_biggrin.gificon_smile.gif

Podobne dyskusje

Ankieta

NFZ to:

Konkurs na forum
      Konkurs tematyczny