użytkowników online: 2000

Ginekologia - specjalista radzi, dla pacjenta

Najnowsze na forum
Oceń forum: 
 (2.9)
      Ginekologia - specjalista radzi, dla pacjenta
       O grupie Forum  Wiadomości (376) Artykuły (160) Porady (103) Społeczność (7130) Szukaj  

Forum - Ginekologia - specjalista radzi, dla pacjenta

Spozniony okres i bolace jajniki. [3]

• Dodano: 07-03-2006, 19:39
      •  
      •  
      •  
      •  
      Okres spoznia mi sie cztery dni i troszke bola mnie jajniki. Ostatni raz kochalam sie z chlopakiem jakies 2 tyg. temu ale to byl sex oralny tylko. Wiec o ciaze chyba nie powinnam sie martwic ?? Troszke jestem zmartwiona bo do tej pory nigdy nie spoznial mi sie okres, zawsze mialam regularnie. Dodam, ze jestem troszke przeziebiona, wiec moze dlatego okres mi sie spoznia ale i tak sie boje. Wczesniej zdazaly mi sie bole jajnikow ale daelikatne tak jak teraz. Nie wiem czy moglam zajsc w ciaze, czy moze przeziebilam sobie jajniki ?
      • Dodano: 08-03-2006, 22:03
      •  
      •  
      •  
      •  
      Witaj Julia1986 icon_smile.gif

Zajście w ciążę w wyniku uprawiania seksu oralnego jest niemożliwe. Z pewnością istnieją jakieś inne przyczyny opóźnienia miesiączki. Ból jajników może świadczyć o stanie zapalnym. Jeżeli ból będzie się nasilał lub dołączy się wysoka temperatura to skonsultuj się z lekarzem.Stany zapalne jajników wymagają zażywania antybiotyku i nie należy ich bagatelizować.[addsig]

Pozdrawiam

Dr Zofia Polska

Ekspert Medforum

• Dodano: 11-08-2009, 14:06
      •  
      •  
      •  
      •  
      Mam pytanie ????

Mam okres co 27,28,30 dni, który tyrwa 6 lub 7 . Ból przed okresem odczuwam tydzień przed aż do pojawienia się okresu. Przed wystąpieniem okresu także biegunka. Musze zaznaczyć że współżyję z narzeczonym- stosunek przerywany- nawet w czasie trwania okresu. Dzień po skończeniu się miesiączki odczuwam rano ból jajników z prawej i lewej strony, a przy tym muszę z 2 razy iść do toalety z powodu biegunki. Ostatnio( dzień po zakończeniu okresu) jadąc z chłopakiem autem musiałam zasłonić usta i nos gdyż drażnił mnie niewyczuwalny dla chłopaka zapach- czułam mdłości. Nie mogłam wieczorkiem nawet zapalić gdyż po zapaleniu ponownie mdłości. Co się dzieje. Proszę o odpowiedź. icon_confused.gif

[addsig]

nikol

Podobne dyskusje

Ankieta

Tokoliza to?

Konkurs na forum
      Konkurs tematyczny