Ginekologia - specjalista radzi, dla pacjenta

Najnowsze na forum
Oceń forum: 
 (2.9)
      Ginekologia - specjalista radzi, dla pacjenta
       O grupie Forum  Wiadomości (376) Artykuły (160) Porady (103) Społeczność (7137) Szukaj  

Forum - Ginekologia - specjalista radzi, dla pacjenta

Bóle brzucha [1]

• Dodano: 20-03-2006, 22:39
      •  
      •  
      •  
      •  
      Moje problemy ze zdrowiem zaczęły sie 1,5 roku temu silnym bólem w prawym boku trwającym ok. 1 tygodnia. Chirurg wykluczył zapalenie wyrostka robaczkowego. Od tamtej pory mam powtarzające sie bóle w podbrzuszu. Są to bóle trwające nawet cały dzień, często towarzyszy im swiąd odbytu. Czesto są to bóle przeplatane bólem w prawym boku. Robiłam wszelkie badania (cukrzyca, tarczyca, usg jamy brzusznej i dopochwowe, hormony, cytologia II, pasożyty a nawet rentgen stawu biodrowego,) ale nic z nich nie wynikło. Mam tylko lekką nadżerkę. Ponadto mam problemy z dokuczliwymi upławami a właściwie z ich ciagłymi zmianami. Raz jest to grudkowato- serkowata wydzielina, raz biała gęsta konsystencja, innym razem bedzie miała różowy badź zółty kolor. Często odczuwam pieczenie i swędzenie w pochwie. Ponadto po stosunku zmienia się zapach upławów (można go nazwać rybim). Lekarze postawili diagnozę: drożdzyca - jednakże pomimo typowych objawów nigdy nie wyszla ona w wyniku pobranych wymazów z pochwy. Wymazy te wykazały jednak, że mam kilka typów bakterii. Żadne leki nie pomagają a wręcz przeciwnie tylko pogarszają sytuację. Jestem już bezsilna i lekarze także. Jeśli ktoś może mi poradzić w tej sprawie będę ogromnie wdzięczna.

Podobne dyskusje

Ankieta

NFZ to:

Konkurs na forum
      Konkurs tematyczny